Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 34 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם,

אתם יכולים לראות פוסט שלי בפורום של WINDOWS. אני מחזיק בVISTA חוקי, הלכתי לישון, התעוררתי בבוקר והמחשב כותב לי "DISK BOOT FAILURE".

חיפשתי אחרי תשובות, אפילו דיברתי עם נציג בסביבות החצי שעה - "בעיית חומרה".

2 בעיות שמופיעות בהתקנה של VISTA:

1. בהתקנה של VISTA, תחת "תקן את מחשבך", אני לא רואה שום מע' הפעלה מותקנת.

2. בהתקנה של VISTA, תחת "התקן כעת" ולאחר השמת הסריאל, ההתקנה נתקעת.

בתוכנה של שנועדה למצוא בעיות בכונן הקשיח:

1. לפעמים הוא כותב לי שהכונן הקשיח לא מגיב לפקודות ושאנסה לחבר אותו מדש.

2. פעם אחת הוא דווקא עשה את 2 המבחנים (גם הSHORT וגם הLONG) אבל אז הוביל אותי לרשימה שלמה של שגיאות.

מה ניסיתי עד עכשיו:

1. ניסיתי להעביר את הכונן בין כניסות הSATA כדי להיות בטוח שזו לא בעיה בלוח אם. הבקר של הSATA לפי דעתי בסדר, כי גם כונן הדיסקים מחובר בSATA ואין שום בעיה אצלו (לא נראה ככה לפחות).

2. ניסיתי להתקין את הWINDOWS על כונן אחר של WD.. הכונן ישן יחסית אז הוא פשוט גם, נתקע בהתקנה.

3. התקנתי את הFIRMWARE לכונן הקשיח הנ"ל (ST3500320AS) שמצא גם עפ"י הS/N כפגום - לאחר ההתקנה והדלקת המחשב, הוא הגיע לאותו מקום, שאל אותי איך אני רוצה להפעיל את הWINDOWS ואז נכבה וכתב לי DISK BOOT FAILURE.

4.אחרי התקנת הFIRMWARE ניסיתי לבדוק בתוכנה של מה קורה עם הכונן, בהתחלה הוא אמר לי שיש לו טמפ' גבוהה (מה שמאוד מוזר כי בצד, בחלק של התוכנה איפה שכתוב "CURRENT TEMP" היה כתוב 28 מעלות), הוא נכשל בSHORT TEST מיד ובLONG TEST כתב לי שוב, לבדוק חיבורים.

היה כיף לשתף, עכשיו מעניין מה קורה, איפה נמצאת הבעיה.

תודה מראש,

תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EviLeader, פתחת כבר דיון בנושא- אתה לא צריך לרשום גם כאן.

אנא קרא את חוקי הפורום והמנע מלעבור עליהם שוב בעתיד.

דאבל פוסטינג:

חל איסור לפתוח שני דיונים זהים בפורומים. אם אתם לא בטוחים שפתחתם את הדיון בפורום הנכון, זהו התפקיד של המודר להעביר את הדיון לפורום הנכון. אין שום סיבה להציף את הפורומים בשאלות זהות. הדבר יוצר בלגן לא הכרחי בפורומים.

דיונים כפולים יינעלו/יימחקו ופותח הדיון יקבל אזהרה!

ההודעה שלך נמחקה ובפעם הבאה תרשם לך אזהרה.

שאלות/טענות או כל דבר אחר בעניין יש לעשות בהודעות בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי ף אני עומד בפני קנייה של דיסק 1.5 TB , בזמן הזה מופצים כבר דיסקים ללא התקלה או שיש דיסקים שיש צורך עדיין לעדכן להם את ה FW ?

יש דגשים מסויימים לקניה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנות אמרו לי שכבר נמכרים סדרות חדשות של אותם דגמים שלא אמור להיות בהם בעיות.

אולי השבוע אני ילך לשם להחליף...

תוודא בחנות שזה לא מהסדרות הבעיתיות לפני שאתה קונה, תוציא מהם התחייבות בעל פה (אתה מוזמן להקליט את זה).

אם אחר כך יש בעיות אז לפחות יש לך עילה מספקת כדי להחליף לדגם החדש שבטח יגיע בחודשים הקרובים וישתמש בפלטות של 500GB, או לקבל זיכוי.

אם אתה חושש ולא סומך עליהם אז אתה יכול לקנות 1TB של מהסדרה החדשה (עם פלטות של 500GB) או 1TB של סמסונג/WD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוודא בחנות שזה לא מהסדרות הבעיתיות לפני שאתה קונה, תוציא מהם התחייבות בעל פה (אתה מוזמן להקליט את זה).

אם אחר כך יש בעיות אז לפחות יש לך עילה מספקת כדי להחליף לדגם החדש שבטח יגיע בחודשים הקרובים וישתמש בפלטות של 500GB, או לקבל זיכוי.

אם אתה חושש ולא סומך עליהם אז אתה יכול לקנות 1TB של מהסדרה החדשה (עם פלטות של 500GB) או 1TB של סמסונג/WD.

האם ידוע מתי יגיעו לארץ בנפח טרה וחצי ?

(פחות מזה,לא פרקטי מבחינת צרכי הגיבוי שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ניתן לוודא ? ע"י בדיקה של ה FW ?

הסדרה החדשה אתה מתכוון ל 7200.12 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרה חדשה הכוונה לסדרת יצור חדשה יותר מהמפעל.

הדגם של 1.5TB עם פלטות של 500GB עדיין לא יצא אם אני לא טועה.

אמורים להיות סדרות יצור חדשות יותר של הדגם הקיים עם ה3xxGB פלטות, וכבר יש הרדיסקים של 500 ו 1TB מדגם חדש עם 500GB פלטות.

אבל עם הרדיסקים של 500 ו 1TB שכבר משתמשים בפלטות של 500GB (ונמכרים בארץ) אפשר להניח שלא יעבור הרבה זמן עד שהם יוציאו גם 1.5 ו 2.

זה רק עניין של זמן עד שהם יגיעו לפה.

אם אני צריך לנחש אז כמה חודשים עד שזה יוצא ואז עוד איזה 1-2 חודשים עד שזה נמכר פה, אולי חצי שנה אולי פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכשהם הכריזו על הסדרה הם דיברו על 1.5TB שיהיה "ספינת הדגל" של הסדרה.

על 2TB הם לא אמרו שום דבר. טכנולוגית נראה שזה אפשרי אבל זה לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לסמסונג 1.5TB.

אני דיברתי על הSEAGATE.

עוד לא שמעתי שום דבר על הSEAGATE אבל עם פלטות של 500GB בדגמים של 500 ו1TB שכבר קיימים ונמכרים לא מאתמול, אני יהיה מאוד מופתע אם הם לא יוציאו 1.5 ו2 בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לסמסונג 1.5TB.

אני דיברתי על הSEAGATE.

עוד לא שמעתי שום דבר על הSEAGATE אבל עם פלטות של 500GB בדגמים של 500 ו1TB שכבר קיימים ונמכרים לא מאתמול, אני יהיה מאוד מופתע אם הם לא יוציאו 1.5 ו2 בקרוב.

האם ידוע מתי יגיעו לארץ בנפח טרה וחצי ?

(פחות מזה,לא פרקטי מבחינת צרכי הגיבוי שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה שווה בהחלט, אני מחכה לזה.. או ל-2TB

Art, לא דיברתי על סמסונג. דיברתי על - הם לא דיברו על 2TB. שוב, יתכן שזה אפשרי טכנולוגית בגלל גודל הפלטות (500GB, יתכן כי יש עוד צדדים לעניין ולא רק גודל פלטה) אבל זה לא רלוונטי כי הם לא דיברו על זה עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...