Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 30 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

הכונן לא מזוהה בביוס? אם כן- הכונן מת ככל הנראה עקב בעיית הקושחה.

אם לא- אין שום קשר לבעיית הקושחה ותצטרך לפתוח דיון בפורום המתאים- פורום אמצעי (כאן) או פורום - ע"פי אופי הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכונן לא מזוהה בביוס? אם כן- הכונן מת ככל הנראה עקב בעיית הקושחה.

אם לא- אין שום קשר לבעיית הקושחה ותצטרך לפתוח דיון בפורום המתאים- פורום אמצעי אחסון (כאן) או פורום ווינדוס - ע"פי אופי הבעיה.

פתחתי כבר קודם ב WINDOWS:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=392598.0

ואמרו לי שצריך להתקין , אבל אני לא מוצא =[[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של סיגייט יכלה לקרות גם בSSD כי היא היתה בבקר ולא בפלטות\ ראש קורא עצמם. בד"כ המידע החשוב נמצא דווקא בדיסקים הגדולים

(את מערכת ההפעלה אין בעיה להתקין מחדש) כך שפתרון זה לא יעזור לגיבוי. כ"כ SSD היא טכנולוגיה חדשה וצריך לחכות ולראות את הבעיות

שיצוצו (מן הסתם) כמו בכל טכנולוגיה חדשה.

יש לי חשד שלא מדובר רק בבעיה בבקר.

אני רק מקווה שהחשד שלי יתבדה מפני שיש לי 2 דיסקים של seagate בנפח 750GB.

בהנחה שאתה צודק וכדאי לאמץ גישה זהירה וסקפטית כלפי SSD הגעתי לנוסחא הבאה שלדעתי היא אופטימאלית עבור לקוח ביתי

ממוצע כמוני שמעוניין מצד אחד בביצועים מקסימאליים ובגיבוי מינימאלי סביר ובמינימום הוצאות:

1.דיסק ראשי ssd בנפח של 60 גיגה שעולה 600 שקל ב-KSP (מתוצרת חברת ).דיסק זה ישמש אך ורק להתקנה ולאתחול של

למערכת הפעלה ולתוכנות מותקנות.

נכון שיש סימני שאלה על אמינות ה- לאורך זמן אולם אין עוררין על כך שיש שיפור דרמטי ומורגש בביצועים לעומת דיסקים קשיחים מכאניים.

2.שני דיסקים קשיחים בתצורת RAID -1 שעליו יאוחסנו כל הקבצים.

3.דיסק קשיח חיצוני אשר ישמש גיבוי לשני הדיסקים הפנימיים במערך RAID-1 .

הדיסק החיצוני יחובר למחשב אך ורק לצורך העתקת קבצים ,כך שרוב הזמן יהיה מנותק מגורמים חיצוניים העלולים לפגוע בו(כמו ספק כוח

פגום\הפרעות מרשת החשמל ועוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הנקודה שלי היתה שדווקא את מערכת ההפעלה יש פחות צורך לגבות. אמנם זה כאב ראש להתקין מההתחלה אבל המידע שם ניתן לשיחזור

בקלות. את המסמכים והמידע האישי חשוב לגבות.

3. דווקא בRAID 1 החשש הגדול הוא תקלות תוכנה (וירוסים וכו') ולא חומרה.

אתה דוגמא למשתמש שלא מוכן לאבד את המידע בשום מחיר ומוכן לשלם $$$ על כך. אני אישית מגבה את המידע החשוב לי ביותר ע"ג (כן,

אין לי הרבה מידע חסר תחליף) וכל השאר נמצא על דיסק רגיל ובמערך הRAID0 שלי אני שם רק את מערכת ההפעלה ותוכנות שניתנות לשיחזור

בקלות.

צריך לזכור שדיסקים קשיחים הם ותיקה שחסרונותיה ויתרונותיה ידועים לנו. באופן כללי, ניתן לסמוך על דיסק שעבר חודש-חודשיים בלי

בעיה שלא יעשה בעיות גם בשלוש השנים הקרובות (אני לא מדבר על מקרים פרטניים כמו של הת'רד הזה, אלא בכלליות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה שלי קרס היום בבוקר לאחר מספר חודשים בודד ולאחר שנמנעתי מלעשות עדכון ונשארתי עם SD15.

מדובר בדגם המפורסם והוא 320AS 500GB

הסיבה שלא עשיתי עדכון נובעת מכך שלפעמים מה שעושים גורע ודופק עוד יותר כמו הסיפורים שאנשים מספרים פה. אז כל עוד זה עבד אמרתי לא נסתכן.

יש להם שם בעייה חמורה ביותר בסיגייט. אני לא מאמין לסיפוריי מעשיות שלהם ולדעתי זה כסת"ח לבעייה רצינית.

למזלי קניתי סמסונג 500 גיגה לפני כמה ימים וגיביתי.

שימו לב ש KSP כמעט לא מוכרת יותר אלא מה שנשאר להם והיא מנסה להיפטר מהסחורה.

לחבר שלי שגם נפל הדיסק של סיגיייט ולי יש תיאורייה שסיגייט מקבלת את כל הדיסקים שקרסו בכל העולם ואז מחליפה את החלק המסכן הזה שהם טוענים שתקול ואז משיגה מידע אחרי מיליונים של בני אדם. לדעתנו CIA קונה את הדיסקים התקולים האלה מסיגייט לאחר שמדינות וחברות מחזירות לה את התקולים. תחשבו על כמות המידע שניתן לשחזר - ססמאות וכו' - אבל זה סתם דיבורים של ייאוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ידעת שיש בעיה ולא עשית את הצעד הפשוט לנסות למנוע אותה, אין לך את מי להאישם חוץ מאת עצמך.

אגב

לחבר שלי שגם נפל הדיסק של סיגיייט ולי יש תיאורייה שסיגייט מקבלת את כל הדיסקים שקרסו בכל העולם ואז מחליפה את החלק המסכן הזה שהם טוענים שתקול ואז משיגה מידע אחרי מיליונים של בני אדם. לדעתנו CIA קונה את הדיסקים התקולים האלה מסיגייט לאחר שמדינות וחברות מחזירות לה את התקולים. תחשבו על כמות המידע שניתן לשחזר - ססמאות וכו' - אבל זה סתם דיבורים של ייאוש.

אכן דיבורים של ייאוש :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים אני בין הראשונים עשה את העדכון לHD שלי ה 500GB

ואני חייב להגיד

שכבר פעם ביום אני מקבל פריז בזמן שאני עושה פעולה כלשהי עם ה HD

זה ממש מתסכל

אני חושב לקנות אחד חדש של חברה אחרת לעשות גוסט ולגמור את הענין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כנראה לא הייתי ברור

אני מעדיף דיסק מת ולא עובד שאני יכול להחזיר לחנות ולקבל חדש או להחליף לפירמה אחרת

אני לא מעדיף עדכון צולע שסיגייט הוציאה שאולי כן אולי לא עובד ובתמורה ידפוק את העבודה השוטפת עם פריזים וכו'

אני כן אחראי - איך שנודע לי על התקלה - הלכתי וקניתי דיסק אחר של סמסונג ולא סמכתי על עדכונים כושלים למינהם. מה שבטוח בטוח.

הסיגייט אצלי על תקן דברים זמניים לא חשובים.

בכל מקרה אני אנסה להחזיר אותו ב KSP ולהחליף באחר ואספר לכם אם הם עושים לי בעיות. נקווה שיחליפו לאחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים אני בין הראשונים עשה את העדכון לHD שלי ה 500GB

ואני חייב להגיד

שכבר פעם ביום אני מקבל פריז בזמן שאני עושה פעולה כלשהי עם ה HD

זה ממש מתסכל

אני חושב לקנות אחד חדש של חברה אחרת לעשות גוסט ולגמור את הענין

בעיית הפריזים קשורה לדגם ה1.5 טרה ותוקנה בפאטצ נפרד. אם יש לך בעיה כזו נראה לי שאתה צריך לממש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שניסיתי להתאפק מלהגיב בצורה מיותרת, לא הצלחתי. עמכם הסליחה מראש.

אני כנראה לא הייתי ברור

אני מעדיף דיסק מת ולא עובד שאני יכול להחזיר לחנות ולקבל חדש או להחליף לפירמה אחרת

אני לא מעדיף עדכון צולע שסיגייט הוציאה שאולי כן אולי לא עובד ובתמורה ידפוק את העבודה השוטפת עם פריזים וכו'

אני כן אחראי - איך שנודע לי על התקלה - הלכתי וקניתי דיסק אחר של סמסונג ולא סמכתי על עדכונים כושלים למינהם. מה שבטוח בטוח.

הסיגייט אצלי על תקן דברים זמניים לא חשובים.

בכל מקרה אני אנסה להחזיר אותו ב KSP ולהחליף באחר ואספר לכם אם הם עושים לי בעיות. נקווה שיחליפו לאחר.

לא, לא היית ברור

אם אתה מעדיף לבזבז זמן על העתקת המידע, נסיעות לחנות וויכוחים איתם על פני פתרון הבעיה בעצמך - זה רק מדגיש את אישיותך.

אתה לא יכול לשפוט את העדכון בתור "צולע" או כל דבר אחר עד שלא ניסית אותו בעצמך, יש הרבה גורמים אחרים ולא קשורים שיכולים לגרום ל"צליעות" כאלו ואחרות אצל משתמשים אחרים, כולל המוח האנושי.

שום דבר לא בטוח. אין באפשרותו של אף אחד מאיתנו כרגע לחזות מראש באם תהיה תקלה דומה או שונה בכל דיסק אחר של כל חברה אחרת, בדיוק כמו שאין באפשרותנו להגיד בוודאות אם העדכון של אכן פתר את הבעיה. רק הזמן יראה.

אוקיי.

אני לא מכיר אישית את מדיניות ההחזרה/החלפה של KSP, לכן אין לי הרבה מה להגיד פה. לדעתי יחליפו לך לדיסק חדש של (עם קושחה מעודכנת או מהסדרות החדשות) או יתנו זיכוי לקניה בחנות. בכל מקרה, היחידי שלדעתי "יעשה בעיות" במקרה זה תהיה אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף לרשימה גם את ה HD103UJ.. יש לו בעיה של זיהוי הנפח בו.. (מזהה לי רק 33MB ואני לא היחידי שזה קרה לו :'()

פתחת כבר דיון - אתה לא צריך להספים את הפורום עם הבעיה שלך שבכלל אינה קשורה לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...