Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 29 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

אני לא יכול לפתוח את המארז- המחשב תחת אחריות

וזה עדיין נותן לי invalid opcode

אז תקח את המחשב באחריות לאיפה שקנית אותו ושיעדכנו לך FW

ולהבא אל תקנה במקום שכובל אותך בצורה כזאת.[br]פורסם בתאריך: 6.02.2009 בשעה 17:42:04

שלום לכולם, אני סובל מ ST3500320AS תקול, הכונן לא מזוהה ב .

ניסיתי להפעיל את ה FW ללא הצלחה, האם זה בגלל שהכונן היה כבר לא מזוהה לפני שניסיתי לעדכן לו FW?

הFW לא נועד לך, הוא נועד לאלו שעדיין הכונן שלהם מזוהה

אם היה לך חומר חשוב, תברר איך אתה עושה שחזור דרך סיגייט

ולך תממש אחריות או תרכוש כונן חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[br]פורסם בתאריך: 6.02.2009 בשעה 17:42:04

הFW לא נועד לך, הוא נועד לאלו שעדיין הכונן שלהם מזוהה

אם היה לך חומר חשוב, תברר איך אתה עושה שחזור דרך סיגייט

ולך תממש אחריות או תרכוש כונן חדש.

תודה על התשובה המהירה,

יש לך מושג איפה איך אני עושה שחזור דרך סיגייט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בת'רד קישור לחברה בארץ שעושה את זה בתשלום, זה לא אמור להיות יקר מדי, יש גם מדריכים ברשת איך לעשות את זה לבד :)

בקשר לשחזור חינם שסיגייט מציעה, אני מציע שתדבר עם היבואן שלהם או שתיצור קשר עם דרך האתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בת'רד קישור לחברה בארץ שעושה את זה בתשלום, זה לא אמור להיות יקר מדי, יש גם מדריכים ברשת איך לעשות את זה לבד :)

בקשר לשחזור חינם שסיגייט מציעה, אני מציע שתדבר עם היבואן שלהם או שתיצור קשר עם דרך האתר שלהם.

באתר של יש עודף מידע, אני אשמח לקבל טלפונים או לינקים רלוונטיים אם יש לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חברה שנותנת שירות כזה להארד דיסקים קשיחים של שלא מזוהה

עשיתי אצלה

תוך 4 שעות שיחזרו גישה ושיכפלו אותו לדיסק של ווסטרן

תריץ חיפוש בגוגל

דיסק קשיח סיגייט

http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7+%D7%A7%D7%A9%D7%99%D7%97+%D7%A1%D7%99%D7%92%D7%99%D7%99%D7%98&meta=

או

http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=c4u+%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D&meta=&aq=f&oq=

אני לא מבין, הסיבה היחידה שנרשמת לפורומים היא כדי לפרסם את החברה שלך ?

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=profile;u=52664;sa=showPosts

מה תרצה שאעדכן בו וכיצד? (הראש שלי לא ממש עובד כרגע, עמך הסליחה)

לא אמרתי שצריך, אמרתי שאם הוא לא מבין, שיגיד מה לא בשביל שיעדכנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רציתי 1.5 טרה-בייט אבל בסופו של דבר נמנעתי, מאותן סיבות.

בקרוב יש 1.5 טרה-בייט של סמסונג מסדרה ירוקה חדשה, הוא אמור לתת פייט מבחינה תקציבית ומבחינת רמת רעש ל-1.5 של . מבחינת ביצועים אני מניח שהוא יהיה מעט חלש יותר אבל לא משמעותי.

רכשתי את הכונן באופן פרטי במחיר של 500 שקלים, לגבי אחריות אני לא יודע אבל אני סומך עליהם מהבחינה הזו.

לגבי הרולטה הרוסית, זה לא רק עניין של איטום. קראתי בעבר מאמר שאני לא מוצא, באתר של חברת שחזור. המאמר עסק במיתוסים כמו לשים את הדיסק קשיח במקפיא וכל מיני שיטות "תיקון" ביתיות אחרות. הנקודה שם לא הייתה שזה קשה לביצוע ושמשתמש לא אמור לעשות זאת בביתו, כי חברת שחזור לא עושה דברים כאלו. הנקודה הייתה שישנן כל מיני בעיות שמופיעות בדיסקים קשיחים וההקפאה תטפל באופן זמני אך ורק לבעיה מסוג מסוים, וכל עוד שהמשתמש לא יודע איזו בעיה מופילה מולו (והוא לא) אז יכולים לקרות שני דברים. הדבר הראשון הוא שיש קשר בין הקפאה לבין הבעיה שבכונן ובמקרה הזה הכונן יפעל למשך פרק זמן מסוים (לא לצמיתות) ולאחר מכן יקרה מה שאמור היה לקרות בדבר השני (אם לא היה קשר בין ההקפאה לבעיה שבכונן). הדבר השני הוא שהכונן לא יפעל ולא נעליים ואפילו ההיפך, ההקפאה תמזער את יכולות השחזור של חברת שחזור- הסיכויים להצלחה של חברת השחזור יפגעו.

בגדול,אני מסכים איתך,אין מדובר בפיתרון קסם אבל במיקרים גבוליים שאין רצון\תקציב לשלם לחברות שיחזור אז השיטה הזאת עשוייה

במקרים מסוימים לעזור להציל את הקבצים מדיסק קשיח שהולך ממילא לפח.

במקרה של הסמסונג שקנית ב-500 שקל,האם מדובר בדיסק פנימי או חיצוני בקופסא?

מהו זמן האחריות שקיבלת עליו?

היכן רכשת אותו ?

אני מתקשה למצוא דיסקים מתוצרת באיזור מגוריי....

כמה זמן , אתה סבור שיקח עד אשר יהיה ניתן להשיג את הדיסק הקשיח החדש של בנפח טרה וחצי בארץ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול,אני מסכים איתך,אין מדובר בפיתרון קסם אבל במיקרים גבוליים שאין רצון\תקציב לשלם לחברות שיחזור אז השיטה הזאת עשוייה

במקרים מסוימים לעזור להציל את הקבצים מדיסק קשיח שהולך ממילא לפח.

במקרה של הסמסונג שקנית ב-500 שקל,האם מדובר בדיסק פנימי או חיצוני בקופסא?

מהו זמן האחריות שקיבלת עליו?

היכן רכשת אותו ?

אני מתקשה למצוא דיסקים מתוצרת באיזור מגוריי....

כמה זמן , אתה סבור שיקח עד אשר יהיה ניתן להשיג את הדיסק הקשיח החדש של בנפח טרה וחצי בארץ?

תודה

רשמתי

"רכשתי את הכונן באופן פרטי במחיר של 500 שקלים, לגבי אחריות אני לא יודע אבל אני סומך עליהם מהבחינה הזו."

:)

אכן מדובר בדיסק פנימי. לגבי ההקפאה אני מסכים איתך, אבל אם המידע ממש ממש חשוב אז מומלץ שלא לנסות לעשות זאת כצעד אחרון לפני פניה לחברת שחזור. לגבי ה1.5TB של - אני מניח שכשנראה את ה-2TB של WD בסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5400

יצאו כבר בנצ'מארקים והביצועים שלו מעולים יחסית למהירות הסיבוב.

אמור להיות במחיר של ה-1.5TB של ובגלל שהכונן של נגוע אז הסמסונג ככל הנראה יהיה עדיף. גם יהיה שקט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי

"רכשתי את הכונן באופן פרטי במחיר של 500 שקלים, לגבי אחריות אני לא יודע אבל אני סומך עליהם מהבחינה הזו."

:)

אכן מדובר בדיסק פנימי. לגבי ההקפאה אני מסכים איתך, אבל אם המידע ממש ממש חשוב אז מומלץ שלא לנסות לעשות זאת כצעד אחרון לפני פניה לחברת שחזור. לגבי ה1.5TB של - אני מניח שכשנראה את ה-2TB של WD בסביבה.

:hizuk:

רק מה אני קצת מתפלא, הכיצד אתה רוכש דיסק קשיח מבלי לבדוק את משך האחריות?

מבחינתי זה אחד הפקטורים הראשונים שאני בודק.

אגב,ידוע לך מי האבא והאימא (היבואן ) של כונני בארץ ועד כמה הם באמת עומדים מאחורי המוצר?

במילים אחרות האם האחריות שווה את הנייר שעליו היא מודפסת?

לפי מה שהבנתי הכונן החדש של סאמסונג יהיה ב 5200 סל"ד

לא אמור לפגוע בביצועים למרות הכל?

הבנתי שהמטרה העיקרית של הדגם הזה היא קודם כל שקט בזכות מהירות הסיבוב הנמוכה יותר באופן משמעותי.

יחד עם זאת מדהים אותי שהביצועים לא נופלים מה-raptor 74GB שעובד במהירות סיבוב כמעט כפולה -10,000 RPM .

5400

יצאו כבר בנצ'מארקים והביצועים שלו מעולים יחסית למהירות הסיבוב.

אמור להיות במחיר של ה-1.5TB של ובגלל שהכונן של נגוע אז הסמסונג ככל הנראה יהיה עדיף. גם יהיה שקט יותר.

לאור כל הבעיות שאנחנו רואים כאן עם הדיסקים של ומקצת מהדיסקים של WD ,האם אתה לא סבור שעדיף לעבור

ל-ssd בתור דיסק ראשי עבור מערכת ההפעלה (ב-ksp מוכרים SSD של ב-600 שקל עבור נפח של 60 גיגה שזה די והותר עבור +

מספר מכובד של תוכנות כבדות ) ולהצטייד בסמסונג בתור כונן שעליו נישמרים מרבית הקבצים?

(ולשם הגיבוי לרכוש דיסק נוסף של שיהיה מנותק מרבית הזמן מהמחשב)???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של סיגייט יכלה לקרות גם בSSD כי היא היתה בבקר ולא בפלטות\ ראש קורא עצמם. בד"כ המידע החשוב נמצא דווקא בדיסקים הגדולים

(את מערכת ההפעלה אין בעיה להתקין מחדש) כך שפתרון זה לא יעזור לגיבוי. כ"כ היא חדשה וצריך לחכות ולראות את הבעיות

שיצוצו (מן הסתם) כמו בכל חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...