כונן של Seagate לא מזוהה ע"י WIN(בביוס הכונן מזוהה) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן של Seagate לא מזוהה ע"י WIN(בביוס הכונן מזוהה)

yakir8

Recommended Posts

שלום

יש לי כונן של 500G שקניתי מלפני כחצי שנה, היום אני ראה שהכונן לא מופיע במחשב שלי,בדקתי ובביוס הוא מופיע.

עכשיו כשאני נכנסתי לניהול דיסקים אני ראה שרשום שהוא לא אותחל. מה הבעיה ומה אני צריך לעשות אני חייב עזרה יש עליו יותר מ100G של נתונים וביניהם גם עבודות.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זכרתי שקראתי משהו כזה בעבר באתר עכשיו אני ראה שהכונן שלי הוא מהסידרה ה"ספוקה" של Barracuda 7200.11 והבעיה שמצוינת בכתבות באתר די תואמות חוץ מזה שאני מסוגל לראות את הכונן בביוס וגם במערכת ההפעלה(לא במחשב שלי) אבל המידע לא נגיש...

תנסה להיעזר בסט התוכנות של parted magic כמו test disk למשל כדי לפתור את הבעיה.

האם ההצעה שלך תקפה גם עכשיו?

האם עדכון קשוחה יעזור? לא הצלחתי להבין עם הוא עוזר או מזיק יותר

עריכה: טוב עכשיו ראיתי את הדגם שלי וראיתי שיש דיון ראשי עליו אז אפשר לנעול תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין הבעיה שלך לבעיית הקושחה של כונני .

אבל אם הכונן שלך נגוע אז אתה יכול לעדכן קושחה בכל מקרה. מה שכן, אם הכונן שלך היה דפוק בגלל הקושחה- אתה כלל לא היית יכול לעדכן קושחה, הוא היה שווה למת (טוב, כמעט מת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אז אם זאת לא הבעיה הידוע של הכוננים של החברה אז מה אפשר לעשות עם הכונן או שאין מה לעשות והוא נידפק...

יש לי אפשרות לעשות איתחול לכונן אבל אני לא יודע אם זה יפתור את הבעיה ואז אני יאבד את המידע שעליו סתם...

יש לכם הצעות מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את התוכנה ולא הבנתי בשיט מה לעשות שם...

אפשר מדריך או משהו?

עריכה:

טוב אחרי קצת משחק עם התוכנה הצלחתי להחזיר את הדיסק! תודה לכולם!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...