Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 36 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

יש לי בעיה ענקית!

אתמול פירמטתי בגלל וירוס SPOOLER (לא הצלחתי להיפטר ממנו...)

אחרי שהתקנתי הכל הכל הפעלתי את המחשב מחדש, ופתאום נטען ש- NTLDR חסר, אז פירמטתי שוב..

בפירמוט השני, הדיסק של הטרה בייט לא זוהה, וכשניסיתי לפרמט את C הוא רצה ליצור פרטישן חדש של 8 מגה מכונן אחר ואין לי מושג למה אבל עכשיו יש לי את הפרטישן הזה של ה- 8 מגה במחשב שלי.

עכשיו, הדיסק של הטרה לא מזוהה בשומקום! והכל הכל הכל נמצא עליו! הוא הדיסק גיבוי של הכל!

ניסיתי SEATOOLS כדי לזהות אותו ולא הצלחתי, אבל! בעזרת התוכנת RECOVER של הוא פתאום החל להזדהות, אבל מאז שהוא מזוהה בביוס ובתוכנות, אני לא יכול להפעיל תוכנות כמו PARTITION PRO ודומיהן, לכן אני לא יכול לגרום לו להציג את עצמו במחשב שלי.

ועוד בעיה שמדאיגה אותי, כשאני מפעיל את המחשב מחדש סוף סוף הוא מזוהה, אבל כתוב לי שבדיסק הזה זוהתה בעיה ואני צריך ללחוץ F1 כדי להמשיך.

מה לעזעזל קורה פה?! תודה מראש אני באמת לא יודע כבר מה לעשות, ואפילו אם שחזור בחנות יעזור..

הצילו עדיין לא מצאתי דרך לתקן :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי HD מהסידרה הדפוקה.. ואני עומד לעדכן אותו. האם אני חייב לנתק את כל הדיסקים האחרים? (יש לי רק דיסק אחד של כל האחרים של WD ו SAMSUNG)

לפי מה שקראתי, העידכון נותן לך לבחור את הדיסק לעדכן, האם יכולה להיות בעייה אם אני לא אנתק פיסית? (גישה קצת לא נוחה לכל הכוננים)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הFIRMWARE בלי לנתק את הכוננים האחרים: תוכנת העדכון מצאה את הכוננים האחרים אבל זיהתה שהם לא של ודילגה עליהם.

בקיצור, נראה שרק מי שיש לו מספר כוננים של חייב לנתק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי את אחד הדיסקים ברשימה של סיגייט, אם כי לא בדקתי את המספר הסריאלי.

אמש המחשב הפסיק לעבוד - כאשר ההארד דיסק מחובר, ואני מאתחל את המחשב, הוא לא יוצא מה-SPLASH SCREEN. האם זו אחת הבעיות המוכרות? ראיתי שכולם מדברים על זה שה-HD לא מזוהה בביוס, אצלי אני לא מצליח להגיע ל- כי הוא לא יוצא, כאמור, מה-SPLASH SCREEN.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, של הלוח/ביוס.. :)

זה באמת לא התסמין, הוא אמור להיות לא מזוהה ולא לתקוע את המחשב בשלב מסוים.

אנסה לעזור לך בדיון שפתחת בפורום תמיכה טכנית. תנסה בינתיים את הדברים השגרתיים, איפוס ביוס וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אנשים

גם לי יש את הSEAGATE 7200.11 ובוקר אחד הביוס פשוט לא זהה לי אותו

מישהו יודע אולי מה אני יכול לעשות בנידון? יש לי שם חומר חשוב שאני רוצה להציל, קראתי כבר חצי מהפורום והבנתי את הבעיה ומה צריך לעשות אבל לא אומרים שם כלום לגבי מה קורה כשהוא לא מזוהה ע"י הביוס.

תעזרו לי בבקשה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

למישהו יש מושג מה אפשר לעות חוץ מלשלוח את הדיסק לשחזור ???

אין לי כסף לזה.. :nixweiss:

ועברתי על הפוסט הזה, לא מצאתי שום דבר שבאמת יעזור להחזיר את ההאקרד למצב הקודם כי הוא לא מזוהה בביוס, ואני לא מש יכול להתחיל לבנות מעגלים כרגע..

מישהו ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו נותנים שירות לבעיה

טיפלנו כבר בעשרות מקרים ספציפית בבעיה הזו

יש לקוחות שניסו להמליץ עלינו כאן ונמחקו

אז החלטנו לרשום בעצמנו

בעיקרון במידה ומדובר רק ספציפית בבעיה שלא מזוהה אז מדובר בעלות בין 600 - 900 לא כולל דיסק הקשיח החדש

לכל העקיצות האינטרסנטים שיש כאן פשוט חסר טעם להגיב לאנשים שאומרים דברים בלי בסיס

שאין להם שמץ כמה תופעות לוואי יש לדיסקים שסובלים מהבעיה בקושחה

אז נשמח לספק הפניות של לקוחות שקיבלו שירות זה מדן ועד אילת

תריץ חיפוש בגוגל "דיסק קשיח סיגייט"

יש שם הסבר

בהצלחה

C4U

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור מעליי מחפש שתבוא אליו והוא ישחוט אותך בכסף בתמורה לשיחזור המידע שהיה על הHD, יכול ליהיות שזה עובד אבל המחירים שהם דורשים לרוב גבוהים (סדר גודל של מאות עד אלפי שקלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...