Mirror's Edge - הדיון הראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mirror's Edge - הדיון הראשי

navk2

Recommended Posts

• תגובות 324
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 4 שבועות מאוחר יותר...

התחלתי לשחק במשחק הזה לא מזמן ואני לא מבין איך אפשר לא לאהוב את המשחק הזה..איך?!

המשחק הכי מקורי,מעניין ומלא דימיון שיצא לי לשחק בו בשנים האחרונות..החל מהעיצוב,דרך העלילה ודרך העברתה לשחקן,וכמובן המשחקיות..פשוט תענוג!

משחקיות כל כך זורמת ומהנה..לא זכור לי מתי בפעם האחרונה כל כך נהניתי ממשחק כמו שאני נהנה במשחק הזה כשאני מצליח להתקדם בצורה חלקה ומהירה..פשוט לא להאמין שכל זה בא מתחת לכנפה של EA,ועצוב לראות כמה פוטנציאל לא מנוצל יש לה ולחברות המפתחות תחתיה,כאשר כאן מדובר רק באיזה ניצן של גאוניות..

הדרך היחידה לא ליהנות מהמשחק הזה היא להיות חסר חוש כיוון לחלוטין ולקפוץ בכל פעם לתהום..מעבר לזה,אין לי מושג על מה יש לאנשים להתלונן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת אחד המשחקים היותר מרעננים של התקופה האחרונה.

החיסרון הגדול של המשחק הוא האורך שלו- מאוד קצר וזה חבל.

רוב התלונות באות לגבי חוסר גיוון במשחקיות לאורך המשחק.

אבל אני מניח שגיימרים שאהבו את המשחק, לא היו מתנגדים להמשיך לרוץ בסביבה המעניינת של המשחק גם עוד כמה שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת אחד המשחקים היותר מרעננים של התקופה האחרונה.

החיסרון הגדול של המשחק הוא האורך שלו- מאוד קצר וזה חבל.

רוב התלונות באות לגבי חוסר גיוון במשחקיות לאורך המשחק.

אבל אני מניח שגיימרים שאהבו את המשחק, לא היו מתנגדים להמשיך לרוץ בסביבה המעניינת של המשחק גם עוד כמה שעות.

+1 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה היו מקומות שנתקעתי ולקח לי זמן לעבור.

נתקעת כי לא ידעת לאן להמשיך, או כי לא הצלחת לבצע רצף מקשים/לחמוק משוטרים כדי להתקדם הלאה?

אם מדובר במקרה הראשון, אז לחיצה על Alt הייתה מכוונת אותך בכלליות ליעד.

המקרה השני יכול לתסכל כשיש קטע קשה שצריך לנסות שוב ושוב, אבל גם שם- לא צריך יותר מכמה דקות בשביל למצוא את המהלך המנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

המשחק הצליח בצורה סבירה(יחסית לכותר של EA,הרבה חברות אחרות היו רק חולמות על מכירות שכאלה),אז אני מניח שהוא מתוכנן,אבל מכיוון שDICE *טיפה* עסוקה זה בטח ייקח כמה זמן...בכל מקרה אני בעד,המשחק היה זורם,כיף ומרענן ביותר,ופי כמה וכמה בגלל שהוא הגיע מחברה כמו EA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד עדכון מחיר באתר של EA אפשר לקנות אותו ב30 שקל,אני יודע שאנשיםבטח קראו את זהבויגיימז אבל מי שלא ומעוניין,לא יודע עם המבצע מוגבל בזמן,אז לכו לקנות(יש באותו מחיר את מס אפקט ברנאאוט פרדייס רד אלרט 3 ודד ספייס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשמחה רבה...

הכי פשוט זה הלינק לויגיימז http://www.vgames.co.il/article/7048.html

שם יש הסברים איך ומה

למקרה שהלינק לויגיימז ישתנה או משהו אז בעיקרון הם אומרים ללכת לפה http://eastore.ea.com/store/eaemea/en_GB/DisplayProductDetailsPage/ThemeID.850300/productID.106479900

ואז לפה

http://eastore.ea.com/store/eaemea/cat/offers/categoryID.14365500

שוב, מטורף.וואלב מוציאה את לפט פור דד 2 וEA עושה כזה?מה קורה לעולם? :screwy:

אני בכלל ממליץ להתעדכן בויגיימז מדי פעם,חוץ מזה שהם אתר חמוד וטוב כשלעצמו,הם מביאים אותה בדיווחים שבועיים ומיוחדים אם צריך על כל מיני מיוחדים.(למשל ביום הפיראט היה את Tales of monkey island episode 1 בחינם,ולפני יום יומיים היה את וורלד אוף גו בכמה כסף שרוצים לשלם)

שבת שלום לכולם! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...