Mirror's Edge - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mirror's Edge - הדיון הראשי

navk2

Recommended Posts

• תגובות 324
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי את המשחק, מעולה :xyxthumbs:

לכל מי שיש בעיות עם הסאונד בסצינות מעבר ובסירטוני Intro שיפעל לפי הצעדים הבאים (תקף לכל המשחקים, זה קרה לי גם ב Rainbow Six Vegas 2 ועבד):

1) הורידו את Alchemy Universal, גירסא ערוכה שמתאימה לכל כרטיסי הקול, לא רק ל X-Fi

http://files.filefront.com/Alchemy+Universal/;12992509;/fileinfo.html

2) התקינו את התוכנה ופתחו אותה. (אין צורך לעשות ריסטרט לאחר ההתקנה)

3) ליחצו על Add, ב Game Ttitle תתנו שם על מנת שתוכלו לזהות אותו מאוחר יותר (אין חשיבות, אני קראתי לזה ME). בחרו ב Use Game Path והכניסו את הנתיב ROOT של המשחק, כלומר ללא Sub Folders כלשהם. במקרה שלנו זה: C:\Program Files\EA Games\Mirror's Edge

4) במידה וה EXE של המשחק לא יושב בתיקיית ROOT אלא ב Sub Folder (כמו ב ME ו Rainbow SV 2) סמנו את הסימון "Install into Sub Folder" והכניסו את השם של Sub Folder, במקרה שלנו זה Binaries.

alchemyme.png

5) לחצו OK ותחת עמודת Installed Games ליחצו פעמיים על השם שנתתם בשלב 3, המשחק יעבור לעמודת Alchemy-Enabled Games וסימן שסיימתם :) ניתן לסגור את התוכנה.

6) תיהנו מהסאונד העוצר נשימה של המשחק! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא יודע איך להסביר את זה:

עד עכשיו המשחק היה רץ על הגדרות מקסימליות על 60FPS קבוע עם Vsync ועכשיו אני נכנס למשחק והוא זוחל!!זה רץ על 15FPS..איך זה יכול ליהיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אחרי שהשארתי אותו לא גמור המשכתי אותו בחופשת הפסח

בינתיים החלפתי כרטיס מסך ל-GTX260

שמתי הכל על מקסימום כולל פיזיקה ו- 16Q

המשחק ממש טס, נשאר לי עוד שלב וזהו

אחד המשחקים הטובים בזמן האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם אפקטים מדהימים

למשל אם מציצים מעבר לעמוד רואים מטושטש אבל אם זזים קצת יותר הכל נהיה ברור וחד

בפיזיקה הניילונים נראים מעולה++ וגם הבנתי שזה לא קשור רק לדגלים וניילונים אלא גם לאבק ודברים נוספים

יש שלב שבו עולים על פיגומים בתוך בנין ענק עד לעליית הגג ופוגעים בשיירה, המשחק לא מפסיק להלהיב.

הבעיה שקל להתיאש ולהפסיק אבל אם ממשיכים יש שלבים מצויינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאין לATI פיזיקס..

גם עם כרטיס הכי חזק של ATI אי אפשר להנות מזה

למרות שזה רק במספר מאוד מצומצם של משחקים..

:hizuk:

אני עם 4870x2 ואיך שאני מפעיל פיזיקס אני מקבל 10FPS, האם עם כרטיסיי אפשר להריץ את זה חלק לגמריי כולל פיזיקס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה PHYS עד כדי כך מאט את הכרטיס של ה ATI? איזה הזוי

אגב שמתי לב שלאט לאט משחקים מתחילים להשתמש בזה...התקנתי 2 השבוע WANTED ואת DARK SECTOR אחד מהם ביקש ממני להתקין PHYS...לא זוכר מה בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...