Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב סימתי את המשחק

לעזאזל היה ארוך

שיחקתי אם גימפאד 360 רוב המשחק למי ששואל ועשיתי את 2 הסיומות השונות

סך הכל משחק מאוד טוב ואני חושב שמגיע לו 85 אבל לא 100 כי יש דברים מסוימים מאוד מעצבנים במשחק

לדוגמה יש משימות שאתה לא יודע כל כך מה צריך לעשות בהתחלה אז אתה נפסל וצריך לעשות את הכל מהתחלה

לפעמים הדמות שלך או שותף מת מי "ירי ידידותי" ואז עוד פעם צריך להתחיל מחדש

חלק מהנסיעות והמשימות מרגישים יותר כמו פילר

בקיצור כל מיני בעיות כאלו

היתרונות שזה בHD

ארוך מאוד

כולל מולטי מקוון רישמי

ויחסית למשחקי פעולה מגוון ונותן הרבה פעמים כמה אפשרויות לעשות את המשימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה GTA4 נבנה לגימפאד

זה לא משחק שתוכנן מראש למחשב אלה ל360\PS3 ורק אז קיבל פורט

בגלל זה יש לו זיהוי אוטומטי שמאפשר משחק בגימפאד בצורה נוחה וגם מערכת מחסות בסגנון גירז אוף אוור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו...2GB והמשחק לא מפסיק לקרוא מה HD...פשוט טוחן , 1.4 גיגה תפוסים מהמשחק! :silly:

על מי הם עובדים עלאק 1.5 GB?!

יום ראשון אני מביא עוד 2 גיגה :P

1.5GB מינימום לויסטה. בהגדרות המומלצות זה 2.5GB לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סימתי את המשחק

לעזאזל היה ארוך

שיחקתי אם גימפאד 360 רוב המשחק למי ששואל ועשיתי את 2 הסיומות השונות

סך הכל משחק מאוד טוב ואני חושב שמגיע לו 85 אבל לא 100 כי יש דברים מסוימים מאוד מעצבנים במשחק

לדוגמה יש משימות שאתה לא יודע כל כך מה צריך לעשות בהתחלה אז אתה נפסל וצריך לעשות את הכל מהתחלה

לפעמים הדמות שלך או שותף מת מי "ירי ידידותי" ואז עוד פעם צריך להתחיל מחדש

חלק מהנסיעות והמשימות מרגישים יותר כמו פילר

בקיצור כל מיני בעיות כאלו

היתרונות שזה בHD

ארוך מאוד

כולל מולטי מקוון רישמי

ויחסית למשחקי פעולה מגוון ונותן הרבה פעמים כמה אפשרויות לעשות את המשימה

הוא לא כזה ארוך כמו שאתה מתאר...הוא אפילו יותר קצר מGTA SA וגם כל המשימות שם די באותו סגנון של 20 אנשים ולך תהרוג.לדעתי עלילה יותר מידי רדודה אבל היא מאוד מצחיקה.

ומה זה יש משימות שאתה לא יודע מה לעשות???

אומרים לך מה לעשות וגם אם זה לא ברור אז פשוט מסמנים מטרה...גם אף פעם לא קרה לי שהשותף מת...אולי בגלל ששיחקת עם גימפאד זה היה יותר קשה

בקיצור הבעיה שלי עם המשחק זה עלילה די רדודה ובאגים מעצבים היתרונות:מנוע גראפי יפה ומולטי טוב(שלדעתי בלעדיו תוך חודש היו זורקים את המשחק לכל הרוחות).ציון שלי: 75

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5GB מינימום לויסטה. בהגדרות המומלצות זה 2.5GB לפחות.

לא שמת לב שהמפרט שלי דוגל במינימום...? :'(

המעבד והזכרון פה גורמים לי לביאוס רציני, בבנצ'מארק שעשיתי דרך המשחק היה רשום שהמעבד על 97% עבודה!

וכל זאת לאחר ל 2700..

אבל הזכרון פה על רזולוציה הכי נמוכה והכל כמעט על LOW עדיין קרטע בגלל ה HD בטירוף. הוא לא הפסיק לעבוד כמעט לכל איזה חלק קטן שאני נוסע אליו בעיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא כזה ארוך כמו שאתה מתאר...הוא אפילו יותר קצר מGTA SA וגם כל המשימות שם די באותו סגנון של 20 אנשים ולך תהרוג.לדעתי עלילה יותר מידי רדודה אבל היא מאוד מצחיקה.

ומה זה יש משימות שאתה לא יודע מה לעשות???

אומרים לך מה לעשות וגם אם זה לא ברור אז פשוט מסמנים מטרה...גם אף פעם לא קרה לי שהשותף מת...אולי בגלל ששיחקת עם גימפאד זה היה יותר קשה

בקיצור הבעיה שלי עם המשחק זה עלילה די רדודה ובאגים מעצבים היתרונות:מנוע גראפי יפה ומולטי טוב(שלדעתי בלעדיו תוך חודש היו זורקים את המשחק לכל הרוחות).ציון שלי: 75

אני ייתן לך דוגמאות חלק בצהוב לא לקלקל לאחרים

במשימה האחרונה תלוי מה אתה עושה בסוף יש חלק שאתה צריך לרדוף אם אופנוע אחרי הסירה עד הרמפה

בחלק הזה אם אתה לא עולה על האופנוע מהר מספיק זה כבר עבוד ואז חוזרים להתחלה של המשימה

ואז גם שהצלחתה צריך לעשות את הרמפה וצריך לעשות אותה מהר אחרת זה לא פועל

ללחוץ כמו מטורף על A ואז גם שעשיתה את זה יש את עניין המסוק צריך לחמוק מטילים ולא ליפול

עד הסרטון

נכון שבפועל זה קל אבל פשלה קטנה בכל חלק כזה שולח אותך להתחלה ובמשימה עצמה אין לך זמן לקרוא מה לעשות

עד שלפעמים מאוחר מדי

הוא היה לי חלק שהגעתי לבניין והייתי צריך לדבר אם מישהו וחשבתי שצריך להרוג אותו

ואז עוד פעם המשימה הלכה

קרה לי יותר מדי דברים בסגנון במשחק וכן זה קל להבנה אבל לפעמים אתה חוזר על משימות בגלל שטויות

ואני לא חושב שצריך תדרוך או משהו אבל במשימות ארוכות יחסית שיחלקו אותם ליותר "חלקי שמירה"

אחרת זה סתם מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשימה האחרונה באמת הכי קשה אבל לא נתקלתי בשום בעיה אחרת

וזה באמת מעצבן שנפסלים אז צריך לעשות את הכל עוד פעם בעיקר שאתה בסוף של המשימה

ואז איזה מניאק שלא ראית יורה בך או שנגמרו לך כל החיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מאמין שפירסמו את זה רק עכשיו:

http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/patch/index.html

Version 1.0.2.0

GRAPHICS FIXES / ADDITIONS:

* Graphics Menu:

o Added "Water Quality", "Shadow Quality" and "Reflection Resolution" sliders in graphics menu.

o Added "Definition" and "VSync" toggles in graphics menu.

* Rendering optimizations.

* VSync optimizations.

* Nvidia 7000 series

o Mirrors fixed

PATCH 1 FIXES:

* Direct input device support is now disabled by default and can only be enabled with the commandline: "-usedirectinput"

* Supported Controllers:

o Logitech Dual Action

o Logitech RumblePad 2

o Logitech Cordless RumblePad 2

o Saitek P2500

* Supported Wheels:

* Note: Controls are unmapped, user must map controls using Manufacturer's mapping software.

o Logitech G25 Racing Wheel

o Logitech Wingman Formula GP Wheel

o Logitech MOMO Racing

o MOMO Force

o Driving Force Pro

o Driving Force

o Formula Force

* Added Commandline "-notimefix" which will help some users who are experiencing the fast/slow gameplay issue after patch 1 was applied.

* Fixed a bug that caused some users to experience endless looping audio effects after Patch 1 was applied.

* Benchmark was disabling sounds after Patch 1 was applied, this is now fixed.

CRASH FIXES:

* Unable to load game fixed - For some users, a DOS window would open and close immediately upon Game Launch, IV would never launch.

* Hang on Initial Game Loading Screen fixed - Some users experienced Character Art Loading screens in an endless loop.

* Certain causes of the RESC10 error have been fixed (Alt-Tab, change resolution). If you experience an RESC10 error, you must restart.

* Certain Instances of the "GRAND THEFT AUTO IV has encountered a problem and needs to close" error have been fixed.

VIDEO EDITOR:

* Naming clips is now mandatory on Export

MULTIPLAYER:

* Legitimate players being kicked from Multiplayer matches has been fixed.

GENERAL ADDITIONS / FIXES:

* Wireless 360 controllers not functioning - Triggers were full on/off, fixed.

* In the Options menu accessed from the Title Screen a Game section has been added with the ability to turn Clip capture on/off.

ומה הפאצ' עושה בתאכלס: מתקן את המשחק.

המון אנשים נתנו תגובות חיוביות בעולם על הפאצ'...המשחק לא מתרסק, יציב, החלון דוס המוזר בפתחית המשחק נעלם, הFPS הרבה יותר גבוה והרבה יותר יציב, יש הרבה יותר הגדרות גראפיות כדי להתאים את המשחק בצורה יותר חכמה לכל מחשב, יש תמיכה בVSYNC, סוף סוף יש תמיכה מלאה בהגה ודוושות וכן תיקוני באגים.

לי אישית הFPS עלה באיזה ממוצע של 7. [מ30 פלוס מינוס ל-35-40 פלוס מינוס]

אגב הפאצ' מנטרל כל מוד שהותקן על המשחק, אז BEWARE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK ,בדקתי את זה,

המישחק יותר יציב כנראה, לפי מה שאומרים ,לא שיחקתי מספיק בשביל לדעת, ביצועים אותו הדבר בדיוק, גראפיקה זהה לחלוטין, מה שאני שמתי לב זה רק הכוונת שהפכה לנקודה אחרי התקנת WIN7 ועם הפאצ' היא חזרה לקדמותה, עיגול שלם ויפה :silly: ובנוסף ,חלון הדוס לא ניפתח יותר, פאצ'? אתם תחליטו איך לקרוא לזה. לא עשה כלום בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...