Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

OK ,בדקתי את זה,

המישחק יותר יציב כנראה, לפי מה שאומרים ,לא שיחקתי מספיק בשביל לדעת, ביצועים אותו הדבר בדיוק, גראפיקה זהה לחלוטין, מה שאני שמתי לב זה רק הכוונת שהפכה לנקודה אחרי התקנת WIN7 ועם הפאצ' היא חזרה לקדמותה, עיגול שלם ויפה :silly: ובנוסף ,חלון הדוס לא ניפתח יותר, פאצ'? אתם תחליטו איך לקרוא לזה. לא עשה כלום בגדול.

חוץ מלתקן את כל הבעיות שהיו למשחק ולהגדיל FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך הגעת לזה שהוא תיקן את כל הבעיות?

בדקת אותו?

כי אני כן והוא לא תיקן שום דבר משמעותי, כפי שציינתי, מלבד החלון דוס שירד והכוונת שנראתה כמו נקודה ועכשיו כבר לא אז כלום ,פשוט שום דבר,

:s07::bash::nixweiss::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שום דבר???

-כל בעיות ההתרסקות שהיו -נעלמו

-בעיות ביצועים - אין בעיות ביצועים, המשחק רץ חלק לגמרי על הגדרות גבוהות++++ עם V SYNC ורזולוציה 1680X1050 [כשלפני הפאצ' הוא ממש רץ הרבה פחות טוב]

-בעיות המולטיפלייר שהיית נזרק סתם באופן רנדומאלי ממשחקים - תוקן

-בעיות עם טעינת השלבים - תוקנו

-בעיות עם עורך הוידאו - תוקנו.

-התווספו הגדרות גראפיות חדשות כדי להתאם את המשחק למחשבים יותר חלשים - מריץ את המשחק מעולה על הגדרות מתאימות, וזה נראה בערך אותו הדבר.

איזה עוד בעיות נשארו? כי המשחק פשוט רץ לי FLAWLESS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אחד התיקונים המשמעותיים הוא התיקון במולטי

קרה לי מלא פעמים שאני נכנס לסרבר ורק אני נמצא שם ואז רשום לי שהוציאו אותי בלי שום סיבה...

בעיות של התרסקות וטעינות שלבים תאמת לא היו לי אפילו בלי הפאץ הראשון

עוד לא שיקתי עם הפאץ אז אני לא יכול להגיד בוודאות עם יש שיפור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה.אחרי שהתקשרתי למוב משהו ולקחתי את האוטו הוורוד לנסיעת מבחן והחזרתי את גרייסי לSAFEHOUSE.אני מקבל טלפון מPACKIE שכמו שהבנתי אומר שאני צריך לצלם את גרייסי,אבל הבעייה שאני לא יכול.אחרי שאני מביא אותה לSAFEHOUSE המשימה נגמרת והיא לוקחת את האוטו הוורוד ונוסעת

מה אני צריך לעשות כדי להמשיך במשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שיש לך עוד אופציה:

כשאני עשיתי את המשימת בדיקת פשוט הבהלתי אותה עם נסיעה מופרזת ויריות, היא נבהלה והתחילה לצרוח ואז חטפה בוקס והתעלפה ואז קיבלתי שיחה לקחת אותה למקום מסתור

פשוט תתחיל תמשימה מהתחלה ותעשה כמוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

די נתקעתי במשימה שצריך לבחור אם להרוג את דמיטרי או לא לאחר שמביאים לי אותו ל"מחסנים" האלו..

אחרי שאני הורד אותו הוא מתקשר לברני ואומר לו לשמוח כי הרגתי אותו וזהו...מה קורה אם אני משאיר את החצי "מסומם" הזה בחיים????

אנא עזרו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק איזה עצבים הפאצ' הזה הרס לי את כל המשחק! יש לי קריסות כל פעם במשימה עם הספינה עם דימיטרי וזאת משימה פשוט קשה, אני כבר 3 פעמים מנקה את כל הספינה ואז יורד לאיפה שדימיטרי נמצא ושם המשחק נתקע לי .... יש גם תחושה מעצבנת כזאת כל הזמן של כבדות ואיטיות... בעע באמת התאכזבתי מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתדרתי והכל בסדר

עכשיו הגעתי ל58.60%,עשיתי את המשימה הזו וגם את המשימה עם היהלומים

ועכשיו שוב פעם המפה ריקה ואין משימות,מה עכשיו עושים?

מה שכן קורה זה PACKIE מתקשר אליי ואומר לי משהו שאין לי משוג מה זה אומר וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...