Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוףףף אני לא מצליח לעבור את זה =[ בזבזתי שעה בניסיון לעבור את זה אני פשוט לא מצליח. אני מגיע לקטע של המסוק ונתקע. נכנס בבניין \ באתי לירות עליו הזווית השתנתה ונכנסתי בקיר

אחי אל תשבור את הראש אל תירה עליו תעקוב אחריו עד שהוא יעצור את הסירה וירוץ תרד ותהרוג אותו אתה לא תצליח להרוג אותו באמצע הדרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמור לקבל כסף על כל משימה שעברתי?

ויש את המשימה הזאת ממש בהתחלה שאני בא להציל את רומן משני ביריונים כאלה שנותנים לו מכות במגרש כדורסל,אז זה הצלחתי,אחרי זה יש קטע שרודפים אחריהם במכונית שלי...ואחרי המרדף זה סוף המשימה?איך אני גורם לזה שאני אספיק להגיע אחרים יותר מהר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאל! נתקעתי במשימה האחרונה, ואני כבר על סף ייאוש [ההמשך יהיה ספוילר, כך שרק מי שסיים את המשחק שיקרא].

קודם כל, מדובר על סוף המשחק במידה והורגים את דימיטרי [יש שני סופים שונים לפי מיטב הבנתי].

עברתי את הקטע של המרדף אחרי העובד של פגורינו, ריססתי את העובדים שלו ורדפתי אחריו עם האופנוע עד הרמפה.

אחרי שקפצתי על הרמפה הייתי על המסוק, וכאן למעשה נתקעתי. רשום ללחוץ על רווח שוב ושוב, אבל זה לא עובד.

ניסיתי ללחוץ בתדירויות שונות על רווח, אבל שום דבר לא קורה...

אשמח אם מישהו יעזור לי עם הקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נוסע אחרי הרכבת, כשהיא תגיע לתחנה תקבל הודעה שהרכבת הגיע לתחנה והמטרה שלך יוצא מהרכבת. אז אתה יוצא מהרכב, נכנס לתחנה, מוריד למטרה את הראש והולך משם...

זה לא כזה מסובך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאל! נתקעתי במשימה האחרונה, ואני כבר על סף ייאוש [ההמשך יהיה ספוילר, כך שרק מי שסיים את המשחק שיקרא].

קודם כל, מדובר על סוף המשחק במידה והורגים את דימיטרי [יש שני סופים שונים לפי מיטב הבנתי].

עברתי את הקטע של המרדף אחרי העובד של פגורינו, ריססתי את העובדים שלו ורדפתי אחריו עם האופנוע עד הרמפה.

אחרי שקפצתי על הרמפה הייתי על המסוק, וכאן למעשה נתקעתי. רשום ללחוץ על רווח שוב ושוב, אבל זה לא עובד.

ניסיתי ללחוץ בתדירויות שונות על רווח, אבל שום דבר לא קורה...

אשמח אם מישהו יעזור לי עם הקטע הזה.

תלחץ על רווח הכי מהר שאתה יכול ללא הפסקה עד שתצליח לעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נוסע אחרי הרכבת, כשהיא תגיע לתחנה תקבל הודעה שהרכבת הגיע לתחנה והמטרה שלך יוצא מהרכבת. אז אתה יוצא מהרכב, נכנס לתחנה, מוריד למטרה את הראש והולך משם...

זה לא כזה מסובך

תודה אהני יעשה את המשימה מחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...