Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קיצר לפי מה שאני מבין מפה אני לא אוכל להריץ את הממשחק חלק על 1680X1050 ועל Very High עם 8800GT?ועל HIGH כן?

כי אם לא אז קרייסיס זה לא אינדיקציה כי קרייסיס רץ לי בסדר גמור(~30 FPS) ברזולוציה הנ"ל והכל על HIGH חוץ מקטעים שלכולם היו בהם FPS DROPS כתוצאה מבעיות מובנות במשחק(כמו לדוגמה בקטע מול החייזר הענק על הספינה בסוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר לפי מה שאני מבין מפה אני לא אוכל להריץ את הממשחק חלק על 1680X1050 ועל Very High עם 8800GT?ועל HIGH כן?

כי אם לא אז קרייסיס זה לא אינדיקציה כי קרייסיס רץ לי בסדר גמור(~30 FPS) ברזולוציה הנ"ל והכל על HIGH חוץ מקטעים שלכולם היו בהם FPS DROPS כתוצאה מבעיות מובנות במשחק(כמו לדוגמה בקטע מול החייזר הענק על הספינה בסוף)

שכח מיזה.

8800GT ?.

תוכל להריץ על Medium-high. אבל לא על 1050X1640 תרד ל1204X1280.[br]פורסם בתאריך: 20.09.2008 בשעה 20:17:19

לכל מי שדיבר על ה 64BIT...

בוורהד, אין 64BIT, רק גרסת ה 32.

הפאץ' יתמוך ב64.

ומאיפה אני יכול לקנות את המשחק?

אני לא מוצא בשומקום...

מישהו?

תקנה מהתוכנה Steam

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא שיחקתי במשחק אבל לאלה ששיחקו אני רוצה לשאול משהו-

המשחק באמת במקביל למשחק הראשון???

זאת אומרת הדמויות של נומאד ופסייכו נפגשות בכלל?

יש בקרייסיס הראשון למי שזוכר משימה על הנמל שצריך לפוצץ את הספינה ורואים את פסייכו עומד למעלה מעל איזה עגורן כזה

וכאילו מגן עליי... אני מניח שאין את זה במשחק השני זאת אומרת סתם בולשיט לגבי העלילה המקבילה לא?

חוץ מזה פוגשים את הדמויות האחרות כמו פרופט וכל שאר לוחמי הנאנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זז משהו בכלל

1680 , הכל הכי גבוה חוץ מהBLUR

ללא AA ו AF

Crysis זז סבבה חוץ מהקטע בסוף שהוא קצת קירטע

על 8800GTS640 MSI

Q6600

2gb 1066

vista

אני מקווה שNVIDIA יוציאו דרייבר שמשפר את הביצועים בקרוב , לרוב הם עושים זאת למשחקים המוכרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא שיחקתי במשחק אבל לאלה ששיחקו אני רוצה לשאול משהו-

המשחק באמת במקביל למשחק הראשון???

זאת אומרת הדמויות של נומאד ופסייכו נפגשות בכלל?

יש בקרייסיס הראשון למי שזוכר משימה על הנמל שצריך לפוצץ את הספינה ורואים את פסייכו עומד למעלה מעל איזה עגורן כזה

וכאילו מגן עליי... אני מניח שאין את זה במשחק השני זאת אומרת סתם בולשיט לגבי העלילה המקבילה לא?

חוץ מזה פוגשים את הדמויות האחרות כמו פרופט וכל שאר לוחמי הנאנו?

המשחק מתחיל שפסייכו מסתכל על הספינה שנומד עזר להפציץ במשחק הראשון... בדיוק כמו במשחק הראשון :)

זה אכן מקביל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר חשבתי לוותר על המשחק הזה עד שניסיתי להריץ אותו עם ה-DX9 switch . עכשיו על DX9 הוא רץ טוב ביחס ל-DX10.

הכל על Enthusiast (מלבד shadows / volumetric / Blur שעל Gamer), לפחות בינתיים. 1280x1024 בלי AA.

ואני מקבל 30-40 FPS. פה ושם יורד מה-30 אבל בהחלט שחיק.

עוד דבר ששמתי לב ב-DX9 כשמחליפים הגדרות זה כמעט מיידי. ב-DX10 זה טוען כל הזמן ובכלל יש נפילות FPS \ תקיעות עם הגדרות אפילו נמוכות ממה שאני שם ב-DX9. מבחינת איכות תמונה ההבדל לא ממש נראה לעיין, הם לא חסמו את ה-very high כמו שחסמו עם המשחק הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...