Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האם מבחני הביצועים אמינים? אם כן זה אומר שעל המחשב החדש שהזמנתי (Q9550/HD4870/4GB) ירוץ על 10 פריימים בויסטה בהגדרות הכי גבוהות? :-\

משהו יודע כמה פריימים AA/AF מוריד בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מבחני הביצועים אמינים? אם כן זה אומר שעל המחשב החדש שהזמנתי (Q9550/HD4870/4GB) ירוץ על 10 פריימים בויסטה בהגדרות הכי גבוהות? :-\

משהו יודע כמה פריימים AA/AF מוריד בערך?

אין ערך מדוייק לכמה FPS AA ו-AF מוריד, אבל זה די "חונק" את הכרטיס כשמפעילים.

במשחק כבד כמו קרייסיס, לא מומלץ לעבור את ה-2 AA. לגבי AF אני לא בטוח כי זה אומנם גם חונק אבל פחות מ-AA.

אל תעבור את ה-2, גם ככה עם הרזולציות המטורפות של היום רואים חלק כמעט כמו עם פילטרים מופעלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים כבדים כמו קרייסיס אני לא אפעיל AA אבל חשוב לי שירוץ חלק ברזולוציה טבעית (22") בהגדרות גרפיות מקסימליות. (המחשב יעבור חתיכת OC ככה שזה כנראה יעלה כמה פריימים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים כבדים כמו קרייסיס אני לא אפעיל AA אבל חשוב לי שירוץ חלק ברזולוציה טבעית (22") בהגדרות גרפיות מקסימליות. (המחשב יעבור חתיכת OC ככה שזה כנראה יעלה כמה פריימים)

אל תתפרע עם הOC כי בתכלס מה שקובע פה (במידה ואכן יש לך מעבד חזק) זה הכרטיס מסך בלבד.

כרטיס לWarhead זה GTX280 עם ספק כח של 550 וואט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק על 1368X768 בטלווזיה סמסונג HD READY והגדרות חצי מדיום חצי HIGH(רק הפיזיקה על VERY HIGH) ופועל לי אחלה, קצת יותר טוב מקרייסיס המקורי אבל לא בהרבה.

מה שכן, המשחק הזה הרבה יותר רווי אקשן מהקודם, נהנתי מאוד מהשלבים הראשונים של המשחק.

אגב, סתם תמונה חביבה שקלטתי בנסיעה בנגמ"ש.

http://img117.imageshack.us/my.php?image=flyingakwp6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב GTX לא ממש משתלמים כרגע ולא שווה לקנות אותם בשביל משחקים בודדים.

וכשאמרתי שאבצע OC, התכוונתי גם לכרטיס מסך.

צר לי לבאס אבל OC לכרטיס מסך לא ייתן לך ולא שיפור קטן ביותר שבאמת תרגיש, אל תעשה כי אתה סתם תחמם את הכרטיס ותוריד עוד כמה שבועות מהחיים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את ה CRYSIS WARHEAD שלי כי למי שמגיע - מגיע את הכסף שלי.

crysissteaminstallui3.jpg

סיימתי אותו היום מ2 עד 8 באסה . . . קצר

סיכום:

הנשקים מדהימים, הנשק הניסיוני בסוף . . . אוהו אתם עומדים ממש ליהנות ממנו. אבל ממש

הגרפיקה המשופרת - מדהימה. עם שני 4870 וQ9450@3.75 שיחקתי 6 שעות רצוף בלי שום נפילה של המחשב על ENTHUSIAST ו ב90% מהמשימות מעל 30 FPS SILKY SMOOTH (מה שלא יכולתי לומר על CRYSIS המקורי). תודה לאלוהים ול TRU120E עם שני מאוררי SCYTHE S-FLEX שהחזיקו את החומרה שלי בחיים.

*ה4870 על 30% מאורר ככה ששום דבר לא קרה גם כשהם עבדו על 80-90 במאמץ, הנה הרגתי מיתוס על "אוי זה חם, זה נורא"...

המשימה עם הרחפת - הדרך עם הרחפת קצרה מדיי. ואי אפשר לעלות אז חייבים להמשיך במדרגות האלה בקרח ברגל :(

המפלצות, אלו שקיבלו אור כתום במקום כחול ימררו לכם את החיים אבל עם ה GAUSS RIFLE, מספיק שתשמרו עליו למתי שבאמת תצטרכו אותו ותהרגו אוייבים חלשים עם שאר הנשקים הפשוטים, תוכלו לעבור את כל המשחק בערך.

הנשק האהוב עליי.

שימו עליו כוונת צלפים ותחסלו כל שומר מאחורי מכונת ירייה, שימו עליו כוונת הסתערות ותוכלו לחסל מפקדים(כומתה אדומה) בשנייה ותעיפו ממנו כוונות ותוכלו לחסל את המעופפים הנועזים

crysis-20070703104648442.jpg

*שני האקדחים האוטומטיים מאוד מאוד לא מדוייקים וחוסר יכולת משווע להרוג אוייבים. לא ממליץ לסמוך עליהם באזור עם יותר מ3 חיילים.

רובה SCAR לעומת זאת, הינו בעל כדורים מאוד חזקים ומספיקה ירייה אחת בפלג גוף עליון על מנת להרוג. יריתם בראש ? הרי זה משובח

אני חייב לציין שמהו כללי. לשם שינוי, כאן ה PERCISION SNIPER RIFLE באמת מדוייק ומחסל כבר מהכדור הראשון.

נתקעתי בשלב ליד הצוללת בלי כלום רק איתו, קפצתי למים בין הרציף לצוללתץ, דפקתי SPEED עד סוף המזח מתחת למים, עליתי על הסולם בסוף המזח נשכבתי PRONE הוצאתי את הPSR וחיסלתי ממרחק משהו כמו 20 איש בירי לכל אזור בגוף. שיפרו הרבה מהבחינה הזאת של אמיתיות הנשק.

את המפלצות המרובות רגליים, ותיתקלו במשהו כמו 2-3 כאלה בכל המשחק הורגים ע"י ירי מאסיבי עם רובה GAUSS" מטול הרימונים או בזוקות כתף. תחכו שהמכונה הזאת תפתח את הפה שלה לירוק עליכם קרח או קרן אנרגיה חזקה ואז תירו. משהו כמו 10 פעמים כאלה וחיסלתם אותה. במשימה האחרונה בשדה התעופה תיחשפו כבר לנשק הרבה יותר מעניין לטפל בה (וזה הרבה יותר יפה הירי שלו מהרובה אטומי שמאעפן שנחשפנו אליו במשימה האחרונה של CRYSIS המקורי)

עד כאן אם יש שאלות תשאלו ואני אפנק.

סיימתי אותו היום מ2 עד 8 באסה . . . קצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...