Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

נראה לי שהנוסטלגיה עיוותה לך את הזיכרון של Fallout 2. אני סיימתי את F2 לפני כמה שבועות, ו-F3 טוב לפחות באותה מידה.

לא מבין איך אפשר להשוות בכלל? כאילו מה אתה משווה זה שיש להם אותם שמות? מה בדיוק אותה רמה?

אני גם שיחקתי אותו בדיוק לפני שהשלישי יצא-והוא עדיין מתעלה עליו ברמות היסטוריות לא היסטריות.

מה שעיוות למישהו משהו זה אולי ההתלהבות מהגרפיקה, תחשוב רגע על הדיאלוגים אם טרחת לקרוא, על זה שיש פירוט על כל חפץ הכי פיצי במשחק כולל אבן או קיר, בצורה קומית. על הבדיחות של ה NPC שהם רבים ביניהם, על הקרבות שהם הרבה יותר אסטרטגים ועל ההתפתחות של הדמות שלך שהרסו את זה לגמרי פה, "לתקן חפצים" :kopfpatsch: דבר מעפן.

עזוב חבל על הוויכוח, סתם מעצבן שקוראים לזה FALLOUT בכלל, פשוט ביזו את הסדרה הזאת-ואת זה אני אומר אחרי שהמשחק הוא כיף הרבה יותר מהרבה מאוד משחקים שיצאו בזמן האחרון ל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק ואני חייב להגיד ש

הסוף מחורבן בפאקינג רמות...זה הרס את הכל..

למה עשו שאי אפשר יהיה לשחק אחרי הMain Quest?

בכל מקרה, למי שלא סיים אם אתם רוצים לעשות Side Quests אל תסיימו את הMain Quest.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שמאוד מעצבן אותי במשחק, הוא המפה! זה ממש מעצבן ומתוסבך...למרות שמבינים את זה עדיין קשה להגיע ממקום אחד לאחר בלי להתקע איפשהו, או באיזה בניין.

חוץ מזה - המשחק מעולה.

לגבי FALLOUT 2 אף פעם לא שיחקתי בסדרה הזו קודם, האם אני מפסיד כאן משהו? אני חובב של FPS או RPG טוב אני קצת אתבאס אם הגרפיקה של המשחק הקודם רעה או מיושנת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הגרפיקה שגרמה לי להפסיק לשחק בשניהם..

זה העובדה שפשוט,פשוטו כמשמעו, זורקים אותך עם רמזים קלושים על מה אתה צריך לעשות ואיך אתה עושה את זה

אני שונא דברים כאלה

למתקשה עם המפה^

תעשה מרקר על המקום... המפה תציג לך מאיפה ללכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הגרפיקה שגרמה לי להפסיק לשחק בשניהם..

זה העובדה שפשוט,פשוטו כמשמעו, זורקים אותך עם רמזים קלושים על מה אתה צריך לעשות ואיך אתה עושה את זה

אני שונא דברים כאלה

אתה שונא שלא מאכילים אותך בכפית?

זה כל היופי חבל שרק אני ועוד מעטים חושבים ככה, הנה בדיוק עכשיו יוצאים מודים למשחק הזה(FALLOUT3) שבהם אתה לא יכול לדעת כמה קרינה ספגת, בלי חיצים שמראים לך איפה בדיוק אתה צריך להיות וכולי...זה שאנשים עבדו על המודים האלה צריך להגיד לכם משהו על ההבדלים ברמה.

הכי גרוע לדעתי במשחק שאומרים לך לאן ללכת, אין מיסתורין, אין בכלל את העניין של הזמן חיפוש ולמצוא רמזים, כלום-זה מיותר כי "אנשים שונאים את זה"...

מה אני אגיד לך, קיבלת אז את מה שרצית-משחק מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: ^^^

אני צריך להגיע למוזיאון כרגע בשביל למצוא איזה חלק לרדיו, איך אני מגיע לשם? כבר עברתי במלון ובגשר הזה מעליו...לבנתיים כל פעם אני מגיע ל DEAD END כזה...

רק שעכשיו הגעתי לאיזה בניין דירות כאלו עם כמה SOLDIERS

לאן הולכים מכאן?

אגב, עד כמה ארוך המשחק? כמה שעות +-?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שונא שלא מאכילים אותך בכפית?

זה כל היופי חבל שרק אני ועוד מעטים חושבים ככה, הנה בדיוק עכשיו יוצאים מודים למשחק הזה(FALLOUT3) שבהם אתה לא יכול לדעת כמה קרינה ספגת, בלי חיצים שמראים לך איפה בדיוק אתה צריך להיות וכולי...זה שאנשים עבדו על המודים האלה צריך להגיד לכם משהו על ההבדלים ברמה.

יש גוונים של אפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לקח 24 שעות קצת יותר

אני מניח שאתה עשית רק את הקוסט הראשי, בגלל שאני כבר סגרתי קרוב ל-50 שעות ואני עוד לא סיימתי את המשחק, למרות שהגעתי כבר לרמה 20. מי שמגיע לרמה 20 כדאי לו לקחת את ה-Explorer Perk. זה יגלה לכם את כל המיקומים במפה, ויש המון, הייתי בשוק כשראיתי כמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי שלא לקח ברמה 10 את Mysterious Stranger אני ממליץ לקחת...

לפעמים כשאתם נכנסים למצב V.A.T.S. יופיע אדם מסתורי חמוש במגנום .44 שפשוט יחסל את היריב בלי להתאמץ...

הציל אותי כמה פעמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...