Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

שאלה מוזרה פשוט,תחשוב לבד מה אתה אוהב יותר RPG או FPS, ונראה לי שאז יהיה לך יותר קל לבחור..

זה לא מוזר כשאני אוהב את שניהם, אני פשוט לא יודע מה לבחור |:

אבל נראה לי אני אלך על F3 רק בגלל שיש בו הרבה פחות חסרונות, למרות המולטי של FC2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אמור לצאת דמו למשחק מתישהו? אני לא מעוניין לקנות את המשחק ולגלות שה- של האויבים אכן מטופש, זה TURN-OFF רציני בשבילי במשחקים.

אם תשפוט את המשחק בסטנדרטים של FPS תתאכזב. אבל אם תיקח בחשבון שמדובר אחרי הכל במשחק RPG עם אלמנטים של FPS יהיה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשפוט את המשחק בסטנדרטים של FPS תתאכזב. אבל אם תיקח בחשבון שמדובר אחרי הכל במשחק RPG עם אלמנטים של FPS יהיה בסדר.

לא מסכים איתך בכלל, בגלל שזה RPG עם אלמנטים של FPS, אז ה- צריך להיות מחורבן?

אתה מתרוצץ במשחק הזה ומרביץ ויורה די הרבה.

זה חלק גדול מהמשחק וברגע שהחלק הזה לוקה בחסר, זה הורס באופן משמעותי את ההנאה מהמשחק.

אני מודע למגבלות של המחשוב, אבל אתה לא רוצה להרגיש שאתה נלחם מול מחשב מטומטם, אלא מול משהו שיותר קרוב לאדם.

אני פשוט לא סובל את זה שה- מרגיש לי כאילו אני נלחם בילד בן שנה שלוחץ סתם על הכפתורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך בכלל, בגלל שזה RPG עם אלמנטים של FPS, אז ה- צריך להיות מחורבן?

אתה מתרוצץ במשחק הזה ומרביץ ויורה די הרבה.

זה חלק גדול מהמשחק וברגע שהחלק הזה לוקה בחסר, זה הורס באופן משמעותי את ההנאה מהמשחק.

אני מודע למגבלות של המחשוב, אבל אתה לא רוצה להרגיש שאתה נלחם מול מחשב מטומטם, אלא מול משהו שיותר קרוב לאדם.

אני פשוט לא סובל את זה שה- מרגיש לי כאילו אני נלחם בילד בן שנה שלוחץ סתם על הכפתורים.

אני מבין שאתה בכלל לא משחק במשחקים FPS, נכון? ב-Fallout 3 אומנם גרוע, אבל לא נופל בהרבה ממשחק FPS טהור. [br]פורסם בתאריך: 31.10.2008 בשעה 19:29:11

אכן,

ה באובליביון היה יותר טוב בהרבה.

ממש לא. בדיוק באותה רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מתלוננים כ"כ הרבה על ה-AI? הוא לא מעולה, אבל הוא גם לא גרוע בכלל אם משחקים ברמה הכי קשה.

אה אוקי, אז זה שהAI לפעמים נתקע בספסלים, זה פיצ'ר שנובע מכך שאני משחק ברמת משחק קלה אה ?

ברמה הקשה הוא בטח יעשה פארקור מעל כל האוביקים שמפריעים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקי, אז זה שהAI לפעמים נתקע בספסלים, זה פיצ'ר שנובע מכך שאני משחק ברמת משחק קלה אה ?

ברמה הקשה הוא בטח יעשה פארקור מעל כל האוביקים שמפריעים לו.

:lol:

לדעתי ה באובליביון היה קצת יותר טוב,

טוב אולי גם הרמת משחק משפיעה קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה בכלל לא משחק במשחקים FPS, נכון? ב-Fallout 3 אומנם גרוע, אבל לא נופל בהרבה ממשחק FPS טהור. [br]פורסם בתאריך: 31.10.2008 בשעה 19:29:11

ממש לא. בדיוק באותה רמה.

בגלל זה אני לא מתקרב להרבה משחקי FPS.

היחידים שנהנתי מהם בתקופה של שלוש אחורה הם FEAR ו-COD4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...