ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רעיון לשיפור

תיצבע את הגג בשחור אבל אל תיגע בפסים הצהובים

בדקתי את הענין ולטעמי זה לא יפה זה גורם לשחור להיות יותר מידיי דומיננטי ואני רוצה שהצהוב יהיה הדומיננטי

ולעדכון.... סוף סוף קניתי בטריות למצלמה וככה אני אוכל יותר לעדכן

המשכתי לשייף את גוף הקירור של המוספטים ושל הגשר הצפוני , עדיין יש הרבה עבודה אבל זה המצב...

009vo6.jpg

008zz5.jpg

קניתי ספריי פריימר בצבע אפור בחנות בת"א שהיא ספק ארצי של צבע עלה לי רק 18 ש"ח!!! (של חברת AMERICAN EAGLE)

002ry1.jpg

והנה הדלת שאבא שלי הכין לי ביום חמישי במסגריה שתכסה את הכוננים

004fi5.jpg

בתמונה זו אתם רואים את החורים שאבא שלי ואני עשינו בעזרת דרמל לצירים ובצד השני למגנטים שיחזיקו את הדלת (המגנטים יבלטו בצורה אנכית)

005ic8.jpg

וכאן הדלת תראה שהיא תחובר בצד ימין של הדלת יש 2 חתיכות מורמות (ממש צמוד לצירים,לא ממש רואים אותם אבל הם עומדים 90 מעלות) וזה בשביל שאחרי שנחבר את הדלת נעקם אותם על הצירים שלא יראו אותם

007tb9.jpg

את הדלת אני לא מתכוון לחבר למארז אלא רק אחרי הצביעה כדי שיהיה יותר קל לנקות אותה בניקוי חול שאני מתכנן לעשות במסגריה של אבא שלי

וזהו בנתיים

תגובות.. ;)

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה טוב!

הצירים לא יצאו לגמרי מכוסים אבל בקטנה, ממש יפה! :yelclap:

הדלת נראת כמו איזה מגן שאתה יכול לשים עליו את הסוס של פרארי או איזה אריה כזה.. ;D

בכל מיקרה, מחכה לעידכונים, נראה מעניין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל כנראה לא קראת את כל הפוסט כי כתבתי שם ליד אחת התמונות : "וכאן הדלת תראה שהיא תחובר בצד ימין של הדלת יש 2 חתיכות מורמות (ממש צמוד לצירים,לא ממש רואים אותם אבל הם עומדים 90 מעלות) וזה בשביל שאחרי שנחבר את הדלת נעקם אותם על הצירים שלא יראו אותם"

מקווה שפעם הבאה תקראו טוב לפני שאתם מגיבים

עידו

עוד תגובות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לפי דעתי אתה צריך לעשות או ככה

http://img265.imageshack.us/my.php?image=sdfsdefeno6.jpg

אחי תיראה יש צהוב מסביב לסנפיר ולגריל ובהדלקה

או ככה

http://img406.imageshack.us/my.php?image=dsfasxuz2.jpg

תיראה אחי לא יצע לי הכי טוב הצבע אבל אני מאמין שתבין

ולאיודע למה לא הצלחתי לסדר את הפקודה של התמונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לפי דעתי אתה צריך לעשות או ככה

http://img265.imageshack.us/my.php?image=sdfsdefeno6.jpg

אחי תיראה יש צהוב מסביב לסנפיר ולגריל ובהדלקה

או ככה

http://img406.imageshack.us/my.php?image=dsfasxuz2.jpg

תיראה אחי לא יצע לי הכי טוב הצבע אבל אני מאמין שתבין

ולאיודע למה לא הצלחתי לסדר את הפקודה של התמונה

לא יודע זה לא הטעם שלי פשוט סורי

ועכשיו לעדכון היומי הלכתי היום לת"א והסתובבתי המון...בהתחלה הלכתי למפעל גומי לקנות בולמי זעזועים למאווררים

002wc2.jpg

מי שרוצה יש לי למכור 80 אג' לאחד

קניתי גם חצי מטר על חצי מטר של טפט שחור (בשביל הכיתוב של "Optimized By SnakeBite") עלה לי רק 4 ש"ח מדהים!!! (המוכר היה ממש אדיב והיה שם המון מבחר גם טפטים בדוגמת עץ וכו' מי שרוצה לקנות למדבקות זה שווה.. שמה של החנות היא "דקור טפט" ברח' העליה 2 ת"א)

003tb6.jpg

עברתי גם בחנות המפעל של יעקובי (ברח' החשמל 1) לחפש צבע מתאים מצאתי שם המון ספרייIM של חברת DUPLI - COLOR (הגרמנית) עלה דיי הרבה 42 ש"ח לספריי צהוב מבריק מהסדרה הכי טובה (מכיל 400 מ"ל) בנתיים לא קניתי אותו אבל אני אקנה בע"ה בקרוב...(בעל החנות התחיל להלחץ שהתחלתי לצלם עם הפלאפון צבעים ...הוא אומר לי אני לא מסכים שתצלם אני לא יודע מה אתה עושה עם זה ואפילו שהסברתי לו הוא התעקש היה דיי מוזר ...)

חיפשתי חנות טובה לרשתות מצאתי אחת ברחוב פרץ אבל היא ממש יקרה!!!! רציתי מעויינים וזה עלה 200 שקל למטר!!!אין מצב שאני קונה במחירים כאלה אפילו שהרשתות שהיו שם היו ממש מרשימות היו כאלה שיהיה מושלמים לפילטר מתכת ממש צפופות מאוד ממתכת אבל מי ישלם מחיר כזה לרשת...(וה200 שקל זאת עוד לא הרשת הכי יקרה..כך שתבינו את הרעיון)

ומצאתי גם בדרך חזור פילטר גדול של מזגן כך שאני מסודר מהבחינה הזאת

001mt7.jpg

וזהו להיום

תגובות... ;D

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עדיף...אבל זה הרבה יותר מסובך..

ומה יקרה אם יום אחד אני ארצה להוריד את הכיתוב...

וחוץ מזה אפילו מקצוענים בתחום כמו MNPCTECH עושים דוגמאות של אש על המארז עם מדבקות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חשבת שאני חושב שאתה לועג?

התכוונתי בשיא הרצינות ! הרבה יותר קל לי לעשות את זה ככה כי אם לא אני אצתרך לצייר את זה עם AIR BRUSH שאין לי או עם דבר אחר ואח"כ לכסות את זה וזה סתם מסבך הכל

מקווה שהבנת הפעם

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...