ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

שלום אחרי דיי הרבה זמן שלא עידכנתי הנה עדכון מקיף

פילטר שאני מכין למאווררים שלי . הכנתי את זה מוילון של שבד"כ מדביקים לחלון כדי להסתיר את השמש

הוא מושלם לדעתי בגלל שהוא גם מונע כניסת אבק וגם לא פוגע באופן משמעותי בביצועי המאוורר .

001bj0.jpg

הפילטר הגמור (יצא קצת מדנדל אבל חפיף)

002lz5.jpg

מגנטים וצירים שקניתי בשביל הדלת שאני מתכנן שתסתיר את הכוננים

003ol0.jpg

5 מטר של גומי U להניח מסביב לחלון ומסביב למאווררים (יש בתוכו גם דבק מובנה)

005rx4.jpg

מאוורר שזכיתי בו בתחרות OC שהתקיימה בנועה מחשבים (מאוורר 90 מ"מ של GELID 0- חברה חדשה עם 4 ברגי סיליקון ובקר שליטה במהירות) הוא ישמש לקירור ה HDD

006cg8.jpg

פרספקס חצי מטר על חצי מטר שקניתי (לא לדאוג הוא שקוף לגמרי פשוט יש עליו ניילון שמגן עליו מסריטות ניתן לראות את זה בפינה הימנית העליונה)

008so2.jpg

הגוף שהכנתי למוספטים

009zo1.jpg

הלוח ללא הגוף קירור

010yy4.jpg

הלוח אם עם הגוף על המוספטים

011qp2.jpg

הדגם של הכונס אויר מאחורה (בפוזה לא מחמיאה)

10182772rl4.jpg

הדגם של הכונס אויר בזוית טובה ;)

017gp5.jpg

הבאתי כמה פרספקסים להתאמן בכיפוף ואחד לכיפוף הכונס אויר

018hk3.jpg

אני מתכוון לנסות לחבר את זה להציג את הטמפרטורה של המעבד

021ni7.jpg

019tg7.jpg

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ענק, אהבתי את הרעיונות ואחד המודים המוצלחים שראיתי בהצלחה.

אגב עם המגנטים אני ממליץ לך להיזהר שלא יהיו חזקים מדי כי ידוע שמגנטים יכולים לשבש רכיבי חשמל אז אני ממליץ לך לבחור מגנטים חלשים אם אלו לא מספיק חלשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל דאגה . ההרדיסקים נמצאים במרחק של יותר מ35 ס"מ מהמגנטים . הרכיב האלקטרוני שהם נמצאים קרובים אליו זה קורא ולא נראה לי שזה משפיע עליו.

את הקירור הכנתי מצלעות ישנות של מעבד ופשוט חתכתי אותם עם מסור ברזל ומלחציים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד!

אני מצפה לראות כאן עדכונים שוטפים..

בקשר למגנטים - אל תאגה, יש לי מגנטים שעושים בדיוק את אותה עבודה במארז TT SHARK (כך המארז מגיע)

בקשר לפרספקס- כמה טיפים לכיפוף:

1. חום נמוך ומפוזר ככל האפשר - לא לחמם מאוד אזור מסויים

2. ממליץ מאוד על מתקן לכיפוף (בונים בכמה דקות עבודה, שולחן, מעליו קרש , ביניהם הפרספקס, ולא לשכוח להדק את הקרש בעזרת קליבות )

3. לא לקחת חומר דק מידי (יש מקרים שהוא נהיה רך מידי, והוא מתחיל להיות מאוד קשה לעיבוד (נמרח ונמתח כמו ספגטי)

בקשר לתצוגת 7SEG, אתה תזדקק לבקר כלשהוא כדי שהוא יוכל להציג טמפרטורה (יש לך מסך, יש לך חיישן - אין לך מה שממיר את המעלות למספרים)

לכן, אני ממליץ לרכוש כאלו מוכנים (מגיעים מוארים, ומגוון צבעים) - חבל לשבור ת'ראש

בקשר למוספטים - איך הדבקת את הסינקים? מדבקה טרמית? דבק טרמי?

במידה ויש לך שאריות, תוכל ליצור גם מיני -סינקים לשאר הרכיבים על הלוח (כ.קול, ושאר שבבים אחרים) - גם לא מזיק וגם נראה טוב.

מחכה לעדכונים נוספים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות באמת...זה ממש תומך ומעודד להמשיך יותר מהר ויותר בהשקעה אז שוב תודה. :xyxthumbs::yelclap:

יפה מאוד!

אני מצפה לראות כאן עדכונים שוטפים..

בקשר למגנטים - אל תאגה, יש לי מגנטים שעושים בדיוק את אותה עבודה במארז TT SHARK (כך המארז מגיע)

בקשר לפרספקס- כמה טיפים לכיפוף:

1. חום נמוך ומפוזר ככל האפשר - לא לחמם מאוד אזור מסויים

2. ממליץ מאוד על מתקן לכיפוף (בונים בכמה דקות עבודה, שולחן, מעליו קרש , ביניהם הפרספקס, ולא לשכוח להדק את הקרש בעזרת קליבות )

3. לא לקחת חומר דק מידי (יש מקרים שהוא נהיה רך מידי, והוא מתחיל להיות מאוד קשה לעיבוד (נמרח ונמתח כמו ספגטי)

בקשר לתצוגת 7SEG, אתה תזדקק לבקר כלשהוא כדי שהוא יוכל להציג טמפרטורה (יש לך מסך, יש לך חיישן - אין לך מה שממיר את המעלות למספרים)

לכן, אני ממליץ לרכוש כאלו מוכנים (מגיעים מוארים, ומגוון צבעים) - חבל לשבור ת'ראש

בקשר למוספטים - איך הדבקת את הסינקים? מדבקה טרמית? דבק טרמי?

במידה ויש לך שאריות, תוכל ליצור גם מיני -סינקים לשאר הרכיבים על הלוח (כ.קול, ושאר שבבים אחרים) - גם לא מזיק וגם נראה טוב.

מחכה לעדכונים נוספים

בקשר למגנטים ידוע שזה מגיע עם המארזים היקרים זה לא סוד (יש לי מאר של 3D AURORA שגם מגיע) אבל בכל זאת אם תשים לב הם לא ממוקמים קרוב כל כך לכלוב של ה HDD (לפחות אצלי)

בקשר לפרספקס גם ידוע...שהלכתי לקנות את הפרספקס הבחור אמר לי להמשתמש ב פאן 2000W ואני על בשארי חויתי שאם מחממים יותר מידיי ובמקום אחד נהיה בועות בפרספקס (ניסיתי לחמם את זה עם תנור חוט להט של החורף וזה יצר מלא בועות)

בקשר ל SEG7 מצאתי כאן באתר לינק למגריך שמתמש בבקר 4541 או משהו כזה...אני ירכוש הכל מ אריהב מכיוון שאני גר קרוב (נתניה עיר הפשע והרשע 8) )

את הסינק עדיין לא הדבקתי אני בקרוב קונה דבק תרמי SILVER 5 וכך אני אדביק גם את הציפסט צפוני ודרומי.

אבא שלי עשה לי היום במסגריה דלת שתסתיר את הכוננים ועכשיו חתכנו את החורים בפנל לצירים ואת החורים למגנטים יצא לא רע בכלל ;) ( את החיתוך עשינו עם דרמל שהשאלתי מהשכן)

שאני אסיים את כל החיתוכים אני מתכוון לעשות ניקוי חול לכל המארז במסגריה של אבא שלי ולצבוע אותו בצבעים שרציתי.

כמה בקשות

אם יש מישהו באיזור נתניה או מגיע לאיזור המרכז ויש לו את המסגרת פלסטיק השחורה שמסביב לתושבת 478 (אם תסתכלו טוב בתמונות למעלה תראו שאחת הפינות שבורה וזה דיי מעכב אותי) וגם אין את זה בשום חנות באיזור...

אם יש למישהו דבק תרמי SILVER 5 גם יכול לעזור.

ואם יש למישהו קטודה צהובה שהוא לא צריך גם יכול להועיל.

בתודה

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות באמת...זה ממש תומך ומעודד להמשיך יותר מהר ויותר בהשקעה אז שוב תודה. :xyxthumbs::yelclap:

בקשר למגנטים ידוע שזה מגיע עם המארזים היקרים זה לא סוד (יש לי מאר של 3D AURORA שגם מגיע) אבל בכל זאת אם תשים לב הם לא ממוקמים קרוב כל כך לכלוב של ה HDD (לפחות אצלי)

בקשר לפרספקס גם ידוע...שהלכתי לקנות את הפרספקס הבחור אמר לי להמשתמש ב פאן 2000W ואני על בשארי חויתי שאם מחממים יותר מידיי ובמקום אחד נהיה בועות בפרספקס (ניסיתי לחמם את זה עם תנור חוט להט של החורף וזה יצר מלא בועות)

בקשר ל SEG7 מצאתי כאן באתר לינק למגריך שמתמש בבקר 4541 או משהו כזה...אני ירכוש הכל מ אריהב מכיוון שאני גר קרוב (נתניה עיר הפשע והרשע 8) )

את הסינק עדיין לא הדבקתי אני בקרוב קונה דבק תרמי SILVER 5 וכך אני אדביק גם את הציפסט צפוני ודרומי.

אבא שלי עשה לי היום במסגריה דלת שתסתיר את הכוננים ועכשיו חתכנו את החורים בפנל לצירים ואת החורים למגנטים יצא לא רע בכלל ;) ( את החיתוך עשינו עם דרמל שהשאלתי מהשכן)

שאני אסיים את כל החיתוכים אני מתכוון לעשות ניקוי חול לכל המארז במסגריה של אבא שלי ולצבוע אותו בצבעים שרציתי.

כמה בקשות

אם יש מישהו באיזור נתניה או מגיע לאיזור המרכז ויש לו את המסגרת פלסטיק השחורה שמסביב לתושבת 478 (אם תסתכלו טוב בתמונות למעלה תראו שאחת הפינות שבורה וזה דיי מעכב אותי) וגם אין את זה בשום חנות באיזור...

אם יש למישהו דבק תרמי SILVER 5 גם יכול לעזור.

ואם יש למישהו קטודה צהובה שהוא לא צריך גם יכול להועיל.

בתודה

עידו

אחי לך לכול חנות שמתקנים מחשבים בעיר שלך ויש להם הם יתנו לך את ה ב 20 25 שקל ווירד לך את המעלות של המעבד ב 10 20 מעלות בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון גם להכין מדבקה כזאת עם החתימה הבאה : "Optimized By SnakeBite" אבל החתימה תופיע בפנל השני לא זה (כלומר בצד השני של המארז בפנל שבצד של הלוח אם)

הדמיה (מצאתי פונט מושלם באינטרנט)

1211111qg0.jpg

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון גם להכין מדבקה כזאת עם החתימה הבאה : "Optimized By SnakeBite" אבל החתימה תופיע בפנל השני לא זה (כלומר בצד השני של המארז בפנל שבצד של הלוח אם)

הדמיה (מצאתי פונט מושלם באינטרנט)

1211111qg0.jpg

עידו

רעיון לשיפור

תיצבע את הגג בשחור אבל אל תיגע בפסים הצהובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...