ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

אז הנה העדכון הבא:

היום הפשטתי את המארז מכל החלקים והפנלים כדי להכינו לשיוף וצביעה

img0690za8.jpg

אח"כ הלכתי לת"א לספק של 3M (ברחוב יצחק שדה 41 בת"א) לקנות ניירות זכוכית לשיוף ההיטסינקים רק חבל שלא טרחו להגיד לי בטלפון שהם מוכרים רק חבילות ולא בודדים...אפילו שבטלפון אחד אמר לי שאפשר לקנות בודדים.. :( בסוף הם הפנו אותו לחנות שקוראים לה "טופ קולור" או משהו כזה (ברחוב יצחק שדה 37 בת"א) חנות שמתמחה בצביעת רכבים ויש שם מגוון צבעים וכלי צביעה ובין השאר יש להם ניירות לשיוף אמרתי להם שהפנו אותי מהספקים של 3M והם אמרו שאין להם 3M אבל יש להם ניירות של חברה שקוראים לה "מטדור" חברה גרמנית ונראית דיי איכותית קניתי שם 2 ניירות מכל חיספוס (רק חבל שלא היה להם 400 רק מ 600) יצא לי 30 ש"ח (הם עשו לי הנחה מ 34 והם נראים מאוד אדיבים) ואז הלכתי לACE וקניתי את הסנפיר שנראה בתמונה...

003ir9.jpg

וגזרתי חור בגודל המאוורר 120 כדי לראות איפה הסנפיר ישתלב במארז.

005ss3.jpg

007at6.jpg

ויצרתי תמונת הדמיה של המארז..

98419031yq6.jpg

ובגג מקדימה אני מתכנן כונס אויר...

עכשיו אני הולך להתחיל לשייף את ההיסינקים (אולי אני אתחיל היום בהמשך הערב אם יהיה לי כוח)

עידו

נ.ב. בזמן הקרוב לא יהיו עדכונים כי אני חוזר לישיבה (אני לומד בישיבת הסדר) לפחות בשבועיים שלושה הבאים לא יהיו עדכונים :( אבל אח"כ אני מקווה שאני שוב יכנס לקצב..

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אנשים אני עוד שניה יוצא לישיבה סידרתי את כל שולחן העבודה וכך הוא ישאר עד שאני אחזור . בזמן שאני אהיה בישיבה אני הולך לשייף את הגופי הקירור כך שתהיה התקדמות... :)

הסדר המופתי.. ;)

001sh9.jpg

002bu7.jpg

003ju9.jpg

להתראות :hi:

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי באמת בפסים הלבנים עדיפים.. לא מתחבר לי צהוב עם שחור.. כאילו קצת אבל.. לא יודע.. אתה נראה לי ממש מקצועי בעניין וזאת הדעה שלי..

אני גם עובד עכשיו על מוד של מכונית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי באמת בפסים הלבנים עדיפים.. לא מתחבר לי צהוב עם שחור.. כאילו קצת אבל.. לא יודע.. אתה נראה לי ממש מקצועי בעניין וזאת הדעה שלי..

אני גם עובד עכשיו על מוד של מכונית..

אני רוצה שהמארז יראה שונה לגמרי והלבן דיי מזכיר לי את הלבן הקודם כך שדיי ויתרתי על הרעיון ... וזה לדעתי ענין של טעם...

ותודה על המחמאות :xyxthumbs:

אתמול התחלתי את השיופים של ההיטסינקים וזה מתקדם יפה לדעתי . אני מתכוון בע"ה אם יהיה לי תוצאות טובות לכתוב מדריך LAPPING לאתר (דברים כחול לבן צריך קצת לא?!) . לצערי לא הייתה לי איכותית ולכן התמונות יצאו לא משהו אבל אני אעלה אותם בקרוב בע"ה

חברה עכשיו אני צריך את עזרתכם... אני צריך ככה:

1. תושבת פלסטיק ישנה של 478 כלומר הריבוע פלסטיק שמקיף את התושבת (יש באתר למכירה אבל זה עולה 50 ש"ח זה ממש מוגזם לדעתי אז אם יש למישהו שהוא לא צריך אודה לו מאוד)

2. שאלה קטנה ... האם זה כל כך קריטי אם אני עושה קפיצות גדולות ב LAPPING ? אני מתכוון נגיד אם יש לי נייר שיוף של 240 GRID ואני קופץ על 600 GRID זה לא יכול לפגוע בשיוף כלומר זה קריטי לקנות גם 400 GRID ?

3. האם אחרי ה LAPPING אם יהיה לי תוצאות טובות של אפקט מראה האם אני עדיין צריך למרוח משחה תרמית??

4. מה עדיף לשים בתוך המארז קטודה כחולה \ צהובה (המארז יהיה רובו שחור ורק למעלה פסים צהובים ואולי גם מקדימה) ? יש לכם אולי קטודה בודדת שאתם לא צריכים בצבעים הנ"ל כי פשוט המחירים של קטודות הם ממש גבוהים יחסית מתחיל מ 40 ש"ח לקטודה כחולה של SUNBEAM או 69 ש"ח ל שתי קטודות (שזה יותר משתלם אבל יש לי שימוש רק באחת ואני לא צריך שתיים)

5. האם יש למישהו מקום שניתן לקנות בו דבק תרמי איכותי בפד , כי פשוט לא מצאתי .. והכי טוב יהיה אם למישהו נשאר שהוא לא צריך או מוכן לנדב (רצוי את הדבק של COOLING נראה לי ששמה הוא Ceramique)

בתודה

עידו

נ.ב. לכל אלה שחושבים "מה זה הקמצן הזה" אז שיקראו את כל הדיון ששם הזכרתי שאני רוצה לשקיע כמה שפחות פרויקט זה

ומה שמביא אותי ל

פחחחחחחחחחחחח!

אהבתי את הקופסאת תרומות!

תוסיף אותה למוד! :lol:

אולי אני צריך להוסיף... ;D :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה שהמארז יראה שונה לגמרי והלבן דיי מזכיר לי את הלבן הקודם כך שדיי ויתרתי על הרעיון ... וזה לדעתי ענין של טעם...

ותודה על המחמאות :xyxthumbs:

אתמול התחלתי את השיופים של ההיטסינקים וזה מתקדם יפה לדעתי . אני מתכוון בע"ה אם יהיה לי תוצאות טובות לכתוב מדריך LAPPING לאתר (דברים כחול לבן צריך קצת לא?!) . לצערי לא הייתה לי איכותית ולכן התמונות יצאו לא משהו אבל אני אעלה אותם בקרוב בע"ה

חברה עכשיו אני צריך את עזרתכם... אני צריך ככה:

1. תושבת פלסטיק ישנה של 478 כלומר הריבוע פלסטיק שמקיף את התושבת (יש באתר למכירה אבל זה עולה 50 ש"ח זה ממש מוגזם לדעתי אז אם יש למישהו שהוא לא צריך אודה לו מאוד)

2. שאלה קטנה ... האם זה כל כך קריטי אם אני עושה קפיצות גדולות ב LAPPING ? אני מתכוון נגיד אם יש לי נייר שיוף של 240 GRID ואני קופץ על 600 GRID זה לא יכול לפגוע בשיוף כלומר זה קריטי לקנות גם 400 GRID ?

3. האם אחרי ה LAPPING אם יהיה לי תוצאות טובות של אפקט מראה האם אני עדיין צריך למרוח משחה תרמית??

4. מה עדיף לשים בתוך המארז קטודה כחולה \ צהובה (המארז יהיה רובו שחור ורק למעלה פסים צהובים ואולי גם מקדימה) ? יש לכם אולי קטודה בודדת שאתם לא צריכים בצבעים הנ"ל כי פשוט המחירים של קטודות הם ממש גבוהים יחסית מתחיל מ 40 ש"ח לקטודה כחולה של SUNBEAM או 69 ש"ח ל שתי קטודות (שזה יותר משתלם אבל יש לי שימוש רק באחת ואני לא צריך שתיים)

5. האם יש למישהו מקום שניתן לקנות בו דבק תרמי איכותי בפד , כי פשוט לא מצאתי .. והכי טוב יהיה אם למישהו נשאר שהוא לא צריך או מוכן לנדב (רצוי את הדבק של COOLING נראה לי ששמה הוא Ceramique)

בתודה

עידו

תושבת פלסטיק כזאת בחנות מחשבים לא אמורה לעבוד את העשרה שקלים 15 שקלים גג ..

אז אני חושב שכדאי שתבדוק כי זה חלק חשוב .,.

בקשר לניירותצ שיוף כדאי שתקנה נייר גם 400 ולא תקפוץ ישר ל600 כי מה שאתה עושה זה פשוט עושה את העבודה של ה400 עם ה600 ואז יצא שכדי שתגיע לרמה של 400-600 אתה תצטרך לבזבז 5-6 ניירות 600 כי הם עדינים מדיי

אבלללללל

רוצה לשמוע ממני בכללי?<

תעשה עם נייר 240 ואחרי זה תעבוד לל400 וזהו בלי 600

600 זה לצבע עדין או ללכה

וממה שזכור לי גם שהייתי עובד בנגריה הרבה שנים המקסימום של גימור היינו עושים עם 320

אז ככה שמעל 400 אתה כבר סתם מתאמץ

אם אתה רוצה גימור סופי להכול לפני הצבע שיהיה יפה

קח צמר פלדה ותשפשף הכול מראה איזה גימור אתה מקבלל

כמו מראה

כנ''ל תעבור איתו על ההיט סינקים ותראה איזה מראות יצאו לך

בקשר לקתודה אני חושב צהובה

זה מתאים עם כול המארז

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך סבלנות - מייבש שיער, אם לא - יש מפזר חום מיוחד שמשתמשים בו באלקטרוניקה (אולי מישהו ילווה לך), בזמנו כשעשיתי סליבינג לספק כח הישן שלי אבא שלי הביא לי אחד כזה, וזה ממש ממש יעיל, גם כופפתי איתה פלסטיק אז אני מאמין שהעיקרון זהה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...