ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 10 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

אני חושב שדווקא בגלל הצבע הלא שגרתי זה יעשה את הפרויקט שלו לעוד יותר ייחודי.

מה גם שאישית אני מאוד אוהב את השילוב של הצהוב והשחור במארז כפי שהוא בחר (שניהם לא דומיננטיים מדי).

תמשיך לעדכן אותנו- יופי של פרויקט. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שוב תודה על התגובות...

חבר'ה הפעם בשורה טובה...אני בסוף מגיע השבוע הביתה (כנראה יום חמישי בערב) כך שיש למה לצפות השבוע...

עידו

עריכה:

לכל מי שיש אולי איזה דבק תרמי או פד תרמי דביק שהוא לא משתמש או לא צריך יכול מאוד להועיל לי...צרו איתי קשר בפרטי.[br]פורסם בתאריך: 4.11.2008 בשעה 15:01:56

ולעדכון שהבטחתי... :hi:

מחר אני קונה מאוורר 130 מ"מ של TT SILENT WHEEL וביום ראשון אני קונה עוד 2 כאלה..

שהגעתי היום מהרכבת פתאום ראיתי מחשב זרוק והרמתי אותו וזה היה P4 :D עם לוח של אומנם לזכרון RDRAM אבל יש לי במקרה בישיבה כאלה זרוקים (אני אחראי מחשבים בישיבה עושה את כל התיקונים וכו')

הנה הלוח והמעבד P4 2.0GHZ

001fn4.jpg

התמונה יצאה קצת לא ברורה אבל ליד הזכרון רואים את הלוגו של GIGABYTE

002ct4.jpg

אבא שלי השיג לי משושים גדולים בגודל מטר על 80 (רשת זו נמצאת בכל חנויות הבניין הגדולות ונקראת EXPENDED או לתקרת רביץ)

003ts1.jpg

004cv3.jpg

ולא נזנח את מנהגינו המקובל הלא הוא - הפרופורציה ;)

005ej5.jpg

היה לנו מארז בישיבה עם חריטה בפנל צד שהיתה נראית מושלמת לחלון אז העתקתי אותה על נייר אפיה

006yq6.jpg

ועל הפנל אחרי הגזירה

011rh7.jpg

וגם משפצים אצלנו אז מצאתי המון חתיכות של התקרה האקוסטית ששמו לנו עם חורי אוורור (אל דאגה הסימן שנמצא למטה בתמונה על הרשת זאת לא חלודה זה סתם חול)

007dp3.jpg

ואיך אפשר בלי הפרופורציה ;D

008cm6.jpg

וזהו להיום

תגובות (כמה שיותר בבקשה :lol:)

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחראי מחשבים בישיבה?

בטח מציקים לך שם עם מיליון שאלות על מחשבים.

זה מהדברים שבהתחלה כייף להגיד: I'm in charge. אבל רק בהתחלה... 8)

בכל מקרה, רק רציתי לומר בקשר לפרויקט-

ממש אהבתי את הצורה שמיועדת לחלון. Respect.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט של המחשב הנכנס לפרויקט ?

לא רוצה לבאס אותך אחי ..

לא סתם זרקו אותו את הלוח אני אפילו מפה רואה שכול הקבלים שעל הלוח מנופחים ! מה שכן שהשאירו לך מעבד 2.0 478 זה חמוד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום ,

הייתי רוצה לשתף אותכם קצת במה שעשיתי בימים האחרונים...

במוצאי שבת היה לי נסיון כושל לכופף את הפרספקס שתכננתי להכין ממנו את הכונס אויר (כמובן שלא עשיתי את זה על ממש החתיכה שאני רוצה לעשות ממנה אלה התאמנתי ע חתיכה אחרת) הנסיון נעשה ע"י פאן 2000 וואט אבל ממש לא הלך כי אפילו על הכי חזק היה לוקח לי יובלות עד שהייתי מסיים (אם בכלל..) לכופף הכל מכיוון שכמות החום לא מספיקה. (אולי אני אעלה מהנסיון הכושל אבל לא בטוח..)

אתמול הכנתי את הדגם הסופי של הכונס אויר מקרטון (אמנם הכנתי כבר אחד מקרטון אבל הוא לא היה ממש במימדים הדרושים מכיוון שאמור להכנס לתוכו בקר מאווררים בעתיד בגודל CD) . הקושי בהכנת הכונס היא בעיקר בשל העובדה שהכונס צריך להיות ממקשה אחת ולא מחלקים מה שממש לא תורם להורדת רמת הקושי של העבודה בלשון המעטה, ובעיקרון זה החלק הכי קשה בפרויקט.

תמונות של הכונס מהקרטון יעלו בע"ה בקרוב...

אני לא זוכר אם אמרתי פה אבל תכננתי להכין מכסי PCI (החתיכות ברזל שמכסות את החריצים של הכרטיסים במארז) מאווררים אבל מכיוון שאין לי מספיק וגם הם לא תואמים אני מתכוון להכי כאלה חדשים מברזל ובהם לעשות את החריצים.

בעיקרון אני מחכה לחופש או לזמן פנוי ארוך כדי שאוכל להאיץ את העיניינים אבל לצערי החופש הכי קרוב זה חנוכה מה שאומר שיהיו דיי הרבה רווחים בין העידכונים.

"ואילו היו הכותרות להיום..." ;D

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ועכשיו לעדכון שהבטחתי

לפני שבועיים היה לי נסיון כושל לצערי לכופף פרספקס עם פאן 2000 וואט אז הנה כמה תמונות:

001zr5.jpg

הקרשים עוזרים להניח עליהם את הפרספקס הרך ולכופף עליהם (ככה יוצא קווים ישרים)

002ro2.jpg

וזהו ועכשיו לעדכון של היום ואתמול (שלא הספקתי)

בזמן שלא עידכנתי הכנתי דגם סופי של הכונס אויר שוב מקרטון אבל הפעם הרבה יותר טוב אבל כדי להביא אותו הביתה הייתי חייב לפרק אותו אבל תאמינו לי שהוא יצא ממש יפה שהוא מורכב, אבל מכיוון שעשיתי בו יותר מידיי חיתוכים והדבקות (להזכירכם הכונס צריך להיות ממקשה אחת) הוא לא יצא יפה אז עכשיו אני עובד על עוד דגם והפעם סופי סופי... ;D ומאוד מדויק כי יש לי רק פרספקס אחד ונסיון אחד.

אז הנה מה שיצרתי שהוא פרוס

015el6.jpg

והנה החדש (שהוא עדיין לא גמור)

014bm3.jpg

הייתה לי בעיה בפעם הקודמת שהייתי בבית ורציתי לחתוך בפנל קדמי למטה את הפתח לרשת שתכננתי והיה שם את הדלת הזעירה של שקעי ה שלא הייתי יכול לחתוך אז עליתי על רעיון לחבר מין זווית מברזל עם ניתים למארז עצמו (מתחת לפנל קדמי אז לא יראו את הניתים) ולחבר את השקעים אל הזווית ולעשות את השקעים בצד של הפנל קדמי. בקיצור אני רוצה להעביר את השקעים מלמטה לצד של הפנל)

אז הנה מה שאבא לי עשה לי

005qw7.jpg

וככה זה יתחבר

006iy9.jpg

הכנתי דוגמא יותר מדוייקת במחשב של החצי עיגול שאמור להחתך (כל הלבן יחתך)

003qx7.jpg

סימנתי על הקירור של ה HDD חור יותר גדול למאוורר 90 מ"מ (במקום 80)

007hg5.jpg

סימנתי את החור ע"י TEMPLATE שאני יצרתי של מאוורר 90 מ"מ

008qi0.jpg

והנה התוצאה

009zo0.jpg

עשיתי עוד כמה דברים אתמול הכנתי TEMPLATE של מאוורר 130 מ"מ והכנתי גם TEMPLATE של חריצי PCI מאווררים והדפסתי אותם על קרטון אבל לא היה לי זמן לצלם אותם אולי במוצ"ש יהיה אבל הם גם ככה לא גמורים אז לא הפסדתם כלום..

היום קניתי 2 מאוורר 130 מ"מ של TT

010ji9.jpg

וקניתי נגדים ללדים שאני מתכנן בפנל הקדמי מעל הרשת

013ql2.jpg

ולבסוף היום הכנתי את הדוגמא הסופית של הכיתוב שיופיע בפנל הצידי השני (לא זה עם החלון אלא בצד של הלוח אם) וככה הוא אמור להראות (הצבע שלי במדפסת מקרטע ועומד להגמר אז סליחה מראש .. אבל אל דאגה , יטופל ;) )

016pu0.jpg

במוצאי שבת בע"ה שיהיה עדכון יותר גדול (אני מקווה לפחות)

שבת שלום

עידו

עריכה :

מה עם התגובות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...