ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 12 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ליאור צודק!!

אני חושב שאתה צריך להעביר שטיפה יסודית על כל המארז טוב טוב ומיד לנגב אחרכך ולהשאיר בשמש

או לפחות סמרטוט לח

זה ניראה ממש מאובק

חוץ מזה אכן אבא שלך באמת עושה עבודה יפה!!

''הציל'' אותך הרבה

בנתיים ניראה טוב

אני מחכה לעדכונים!!

אגב , תעדכן גם את הכותרת של התראד!

לפעמים אני לא נכנס כי אני חושב שזה סתם קישקושי ספאם ואחרי זה אני מגלה שאני מפספס עידכונים חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור צודק!!

אני חושב שאתה צריך להעביר שטיפה יסודית על כל המארז טוב טוב ומיד לנגב אחרכך ולהשאיר בשמש

או לפחות סמרטוט לח

זה ניראה ממש מאובק

חוץ מזה אכן אבא שלך באמת עושה עבודה יפה!!

''הציל'' אותך הרבה

בנתיים ניראה טוב

אני מחכה לעדכונים!!

אגב , תעדכן גם את הכותרת של התראד!

לפעמים אני לא נכנס כי אני חושב שזה סתם קישקושי ספאם ואחרי זה אני מגלה שאני מפספס עידכונים חח

המארז לא מאובק אולי זה נראה ככה בכמה מקומות אבל זה רק במקומות מסוימים רוב המארז נקי

אבא שלי אומנם עשה עבודה מעולה אבל רוב העבודה זה הסימון - אותו אני עשיתי לקח לי כמעט שעה לסמן שיצא בדיוק באמצע תאמין לי שזה לא היה קל..

עכשיו אני עובד עם אבא של על המארז תצפו לעידכונים

שבוע טוב

עידו

עריכה:

לא הספקתי לעדכן אתמול אז הנה עכשיו העדכון.

אתמול עבדתי כשעתיים עם אבא שלי על המארז ויש תוצאות מעולות.

נתחיל דווקא בבעיה שיש לי . ביום שישי גילית שהמאוורר שזכיתי בו בתחרות האוברקלוק של האתר מכיל מגנט רב עוצמה וזה דווקא המאוורר שתכננתי להשתמש בקירור ה HDD השאלה שלי היא אם אני מניח על החלק של המגנט חתיכת ברזל שמתי לב שזה כבר לא מושך מתכות האם זה בטוח במצב זה לשים את זה לקירור ה HDD ? כלומר עם מתכת על המגנט.

המחשה לעוצמת המגנט (הוא מחזיק סרגל 15 ס"מ הפוך בלי הרבה בעיות)

001gg2.jpg

תודה רבה לZAM שנתן לי טיפ איך לנקות את הגוף כדי שלא יהיה עליו סימני מים וקורוזיה. ממש הצלת אותי תודה :xyxthumbs:

אולי הצילום לא יצא משהו אבל זה דיי מבריק..

003yg3.jpg

004eh3.jpg

ונעבור לאתמול...

שלב ראשון אתמול, סימנתי את "המנשא" ללדים שיחליף את הקרטון .

שלב הסימון...

002ke1.jpg

שולחן העבודה שעבדנו עליו

006po3.jpg

אבא שלי ניסה לחתוך את הפרספקס ואז גילינו שלחתוך פרספקס עם JEXSAW זה לא קל, מכיוון שהחיכוך מחמם את הפלסטיק ומתיך אותו על הלהב ולכן אסור לעצור וכן הויברציות שיוצר המכשיר שוברות את הפרספקס

וכאן מודגמת הטענה שלי ניתן לראות סדק שנוצר וכן לחדי העין יש שם גם קטע שהותך

007pu0.jpg

נסיון שני שגם לא עלה יפה

008vn8.jpg

החלטנו שהויברציות של המכשיר סודקות את הפרספקס ולכן החלטנו לשים מתחת לפרספקס חתיכת עץ ולחתוך אותה יחד עם הפרספקס והיא תתמוך ותבלום את הויברציות

009vc2.jpg

010ps0.jpg

011hk2.jpg

וכאן מופיעה התוצאה הסופית יצא לא רע בכלל ובשלב הבא נעקם קצת מהפרספקס (הסימונים זה מחיתוכים קודמים)

012vs0.jpg

נעבור לחיתוך הפנל קדמי

שלב הסימון

013jr0.jpg

014lo5.jpg

כאן מודגש אותו עקרון שהצגנו קודם שכשחותכים פלסטיק צריך אחרי החיתוך מיד לשבור את החתיכה כי החום מתיך את הפלסטיק ומחבר אותו מחדש

כאן גירדתי את ההתכה עם סכין ועם פלייר שברתי בעדינות שלא ישבור את כל הפנל

015mi4.jpg

תוצאת החיתוך יצא דיי טוב , אל דאגה כל החיתוך ישוייף

016op0.jpg

פה זה שלב שאני ואבא שלי רצינו להתמקצע בכיפוף פרספקס לקחנו חתיכה גדולה והצמדנו אותה עם פלייר וכן הנחנו חתיכת עץ בשולי השולחן גם כדי שהפלייר לא יפעיל יותר מידיי לחץ על הפלסטיק וגם כדי שיהיה יותר קל לעקם

017aw7.jpg

ברנר קטן שבו השתמשנו

018ef8.jpg

העיקום (אני חיממתי ואבא שלי הניח על החלק שבאויר חתיכת קרש ודחף כלפי מטה)

019nj8.jpg

חדי העין יכולים לראות שנוצרו קצת בועות מה שנגרם עקב חימום יתר של הפלסטיק

020ot7.jpg

אבא שלי הציע שנשתמש בפאן חזק ובדקנו את העיניין וזה לא ממש הלך (לא מספיק חם)

021hr3.jpg

החלטנו לנסות בעדינות ובסבלנות שוב עם הברנר והפעם מרחוק וללכת הלוך ושוב כל הזמן תוך לחיצה עם חתיכת עץ כלפי מטה

022ls1.jpg

יצא ממש טוב :D בלי בועות וממש חלק

023jl7.jpg

אבא שלי עם הדיסק עושה חריצים כדי שיכנס לפנל כמו שצריך

024md3.jpg

פה אבא שלי עושה גימורים לסימון שעשיתי כמה דקות קודם לכן כדי שהפרספקס לא יכסה את כל הפנל הקדמי שכן הוא אמור להחזיק רק את הלדים ואמור להיות גם קדמית שמכניסה אויר למאוורר הקדמי

025vw6.jpg

החיתוך

026ug1.jpg

הבאתי את כפתור ההדלקה כדי לראות אם זה נכנס עם הפרספקס מורכב, וראינו שהכבלים קצת מפריעים אז סימננו ועשינו שוב חריץ קטן עם הדיסק

027uw0.jpg

נעבור לשלב הבא :ביקשתי מאבא שלי לעשות חור ברצפה לכפתור שמכבה את הלדים (כדי שיהיה נסתר וזמין באותה מידה). אחרי החיתוך קצת שייפתי ו... וואלה הכפתור נכנס כמו כפפה

028pl3.jpg

ומהצד השני

029bm1.jpg

ומלמטה

030uy9.jpg

עשינו סימון מאחורה למאוורר האחורי 130 מ"מ של TT

031dm6.jpg

שוב התוצאה של הפרפסקס

032kq5.jpg

חתכתי מהפילטר הגדול 3 פילטרים 1 בגדול 90 מ"מ ו2 בגודל 120 מ"מ למאווררים

033xj2.jpg

אח"כ עבדתי עם המספרי פח ועיצבתי את הרשת שתתאים לחור ועבדתי לעקם אותה בעדינות של תשבר

והתוצאה לפניכם פשוט WOW אני המום אפילו מהתוצאה :o

034ig8.jpg

אל דאגה על החלק למטה שנראה שבור סידרתי את זה אח"כ

035cq9.jpg

מהצד השני (גם את זה סידרתי אח"כ)

036iu0.jpg

אח"כ לקחתי פצירות ושייפתי את החיתוך

037kw5.jpg

סימנתי גם את החיתוך של המאוורר הקדמי אבל לצערי לא צילמתי את זה ,אבל חפיף

ועכשיו תגובות!! ;D

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי אותכם שאלה ולא עניתם לי...

השאלה שלי היתה מכיוון שהחלק של המנוע במאוורר מכיל מגנט חזק והמאוורר אמור לקרר את ה HDD , אם אני מניח על החלק של המגנט במאוורר חתיכת ברזל שמתי לב שזה כבר לא מושך מתכות האם זה בטוח במצב זה לשים את זה לקירור ה HDD ?

001gg2.jpg

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי היתה מכיוון שהחלק של המנוע במאוורר מכיל מגנט חזק והמאוורר אמור לקרר את ה HDD , אם אני מניח על החלק של המגנט במאוורר חתיכת ברזל שמתי לב שזה כבר לא מושך מתכות האם זה בטוח במצב זה לשים את זה לקירור ה HDD ?

לא מומלץ בעליל !!!

הכוונה שעם הסרגל הוא מפסיק למגנט עוד מתכות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ בעליל !!!

הכוונה שעם הסרגל הוא מפסיק למגנט עוד מתכות ?

אני אסביר את עצמי שוב..במרכז המנוע יש מגנט רב עוצמה שאמור להחזיק את הכנפיים במקום (הם לא מחוברים עם כלום למסגרת רק עם המגנט) על מנת לאפשר ניקוי יעיל של הכנפיים.

עד כאן...עכשיו, אם אני מניח עם העיגול של המנוע מתכת זה מיד מתמגנט כמו שניתן להסיק מהתמונה ואם יש כבר מתכת שממוגנטת מתכת אחרת כבר לא מתמגנטת מכיוון שאת כל השדה המגנטי שמפיק המגנט סופגת המתכת שכבר עליו.

האם ניתן בצב זה שיש כבר חתיכת מתכת על המגנט לתקינו מתחת ל HDD במרחק של כ 5 - 10 ס"מ ??

מקווה ששאלתי ברורה כעת

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כאן...עכשיו, אם אני מניח עם העיגול של המנוע מתכת זה מיד מתמגנט כמו שניתן להסיק מהתמונה ואם יש כבר מתכת שממוגנטת מתכת אחרת כבר לא מתמגנטת מכיוון שאת כל השדה המגנטי שמפיק המגנט סופגת המתכת שכבר עליו.

האם ניתן בצב זה שיש כבר חתיכת מתכת על המגנט לתקינו מתחת ל HDD במרחק של כ 5 - 10 ס"מ ??

הסכנה חלפה ענית לעצמך

המיגנוט שמתפזר על הסרגל מנטרל את עוצמת המגנטיות של המגנט (השדה מאבד בערך בריבוע מעוצמתו - כתלות באורך הסרגל) מה גם שהמרחד הוא 5-10 CM...

אין בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...