Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 29 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

דבר שני, את החדות ניתן לבדוק בשניות, לא צריך שום תוכנה, זה מופיע בבירור בOSD.

כל הקטע עם הקפיצות של 25% בחדות נשמע לי יותר כמו אגדה אורבאנית, שתפסה תאוצה באינטרנט, ביחד עם ה-input lag המפורסם.

לי יש A00, והקפיצות הן ב-10%, אז תפסיקו להאמין לכל מה שמספרים לכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה צילום של ה SHARPNESS שלך, אין דבר כזה A00 עם קפיצות 10. זה נמסר מנציג עצמו שום אגדה אורבנית, מה שכן, זה הוכח ע"י עשרות משתמשים שהראו את ה A01 שלהם עם קפיצות 10.

יכול להיות שאתה מתבלבל בקפיצות BRIGHTNESS או CONTRAST או משהו, כי זה לא מופיע בתפריט הבסיסי.

צריך להגיע לאנשהו בשביל לשנות SHARPNESS, שכחתי איך נקרא התפריט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע עם הקפיצות של 25% בחדות נשמע לי יותר כמו אגדה אורבאנית, שתפסה תאוצה באינטרנט, ביחד עם ה-input lag המפורסם.

לי יש A00, והקפיצות הן ב-10%, אז תפסיקו להאמין לכל מה שמספרים לכם...

לא יודע מה אתה מדבר, יש לי A00 והקפיצות הן ב25, אתה בטוח שיש לך את המסך הנ"ל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, הקנייה הקבוצתית של ה2709W ה27 אינץ' הגדול עם אותה רזולוציה )1920X1200) במחיר 2408WFP יצאה לדרך. חדשים+3 שנות אחריות להזכיר.

מי שמעוניין לעלות איתנו על הרכבת לפני שהיא יוצאת מהתחנה וכל המסכים משוריינים, שישלח לי הודעה פרטית בהקדם בין כה הם ייחטפו אז אני מראה פה כי חראם לחכות ל2408 חודשיים.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374030.0

ערב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, הקנייה הקבוצתית של ה2709W ה27 אינץ' הגדול עם אותה רזולוציה )1920X1200) במחיר 2408WFP יצאה לדרך. חדשים+3 שנות אחריות להזכיר.

מי שמעוניין לעלות איתנו על הרכבת לפני שהיא יוצאת מהתחנה וכל המסכים משוריינים, שישלח לי הודעה פרטית בהקדם בין כה הם ייחטפו אז אני מראה פה כי חראם לחכות ל2408 חודשיים.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374030.0

ערב טוב.

קבלו ביטול :-\ כל המסכים שוריינו בשעתיים :o

הנגלה הזאת הסתיימה חברים. בעזרת השם הכל יצליח ונארגן אולי אחת נוספת בעתיד. לילה טוב לכולם

אני מתפלל בשבילכם שיגיע כבר ה2408WFP A01.

חברים שלי מורטים שערות מהראש בציפייה לA01 הזה באם הלאג אמיתי או לא. פסיכולוגי, אין מה לעשות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש 9 יבואנים רשמיים

2. זה בעייה שלאזור גיאוגרפי. EMEA שזה בעצם קיצור ל EUROPE & MIDDLE EAST ייצרו את הA01 רק החל בשבוע השלישי של נובמבר ודמיינו לעצמכם כמה זמן ייקח למכור פה ליבואנים את המלאים, כמה זמן ייקח לזה להגיע>מכס>חנויות . . .

לדעתי כשה2408 WFP A01 ייצא אצלנו למכירה האמריקאים יחגגו HALLOWEEN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מה שווה האחריות של NEXTOP?

הסיבה היחידה שאני לא קונה מהם זה שאני מפחד שהאחריות/מעבדה שלהם לא שווה כלום ואני אדפק עם פיקסלים שרופים/בעיה אחרת...

נקסטופ הוא יבואן מקבילי שעובד מול בארהב ומתמחה בעיקר בניידים.

כאשר אני הצטרכתי את השירות שלהם - רגלית מסך נתקעה ללא יכולת הזזה - קיבלתי במקום רגלית אחרת כך שאני מרוצה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...