Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 31 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בעיה....

זליגת אור

את הקובץ תפתחו בדף חדש-זה ברזולוציה של 5MP

הצבעים ה"משונים" נובעים כתוצאה מחשיפה ארוכה-אבל אפשר לראות את זליגת האור(הכחול שבפינות)-ביחוד בשמאל.

לדעתכם כדאי לנסות לממש אחראיות על זה?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה....

זליגת אור

את הקובץ תפתחו בדף חדש-זה ברזולוציה של 5MP

הצבעים ה"משונים" נובעים כתוצאה מחשיפה ארוכה-אבל אפשר לראות את זליגת האור(הכחול שבפינות)-ביחוד בשמאל.

לדעתכם כדאי לנסות לממש אחראיות על זה?

קיבלתי את אותו מסך כמו שלך אתמול ואין לי פיקסלים שרופים אמנם אבל יש לי זליגת אור בדיוק כמו אצלך בפינה השמאלית וגם הימנית ???

מצטרף לשאלתך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לשניכם יש את אותה הבעיה בדיוק מדובר בפגם בתכנון, לא בייצור. [br]פורסם בתאריך: 27.11.2008 בשעה 08:55:22

איך אתם בודקים את זליגת האור? תוכנה מיוחדת?

אני רוצה לבדוק על ה CHIMEI שלי... למרות שלא נראה לי שיש.

יש לכל המסכים הזולים. במיוחד ל-TN.

לא צריך תוכנה מיוחדת. בחושך מוחלט תשים רקע שחור ומיד תראה זליגות אור מנקודות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול הלכתי להחליף את ה2408 עם הפיקסל הדפוק שקניתי ב-NEXTOP, החליפו בלי לשאול שאלות ובלי ויכוחים :o.

לגבי הזליגות - גם אצלי בהתחלה היו קצת זליגות בפינות, אחרי כמה שעות שהמסך עבד הן נעלמו.

בסך הכל אחלה מסך, עכשיו כל מה שנשאר זה לקנות מחשב שיריץ משחקים על 1920X1200 :lol:.

עריכה: דרך אגב, מישהו יודע איך אני אמור לכייל את הצבעים במסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול הלכתי להחליף את ה2408 עם הפיקסל הדפוק שקניתי ב-NEXTOP, החליפו בלי לשאול שאלות ובלי ויכוחים :o.

לגבי הזליגות - גם אצלי בהתחלה היו קצת זליגות בפינות, אחרי כמה שעות שהמסך עבד הן נעלמו.

בסך הכל אחלה מסך, עכשיו כל מה שנשאר זה לקנות מחשב שיריץ משחקים על 1920X1200 :lol:.

עריכה: דרך אגב, מישהו יודע איך אני אמור לכייל את הצבעים במסך?

בעקבות מה שרשמת עשיתי עוד פעם בדיקה במסך השחור עם תוכנת dead buddy והפלא ופלא גם לי נעלמו הזליגות ! :yelclap:

עכשיו המסך מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לשניכם יש את אותה הבעיה בדיוק מדובר בפגם בתכנון, לא בייצור. [br]פורסם בתאריך: 27.11.2008 בשעה 08:55:22

יש לכל המסכים הזולים. במיוחד ל-TN.

לא צריך תוכנה מיוחדת. בחושך מוחלט תשים רקע שחור ומיד תראה זליגות אור מנקודות שונות.

אוקי בדקתי ולא רואים זליגת אור בפינות כלל!

שוב, המסך CHIMEI 228D שלי מעולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לקרוא כמה שיכולתי מהדיון הענקי הזה עד שנשברתי אז אני אשאל:

הDell 2408WFP (עם הקושחה החדשה) באמת מתאים למשחקים? או שהINPUT LAG פוגע משמעותית בחוויה?

האם יש מישהו שעובד עם המסך לצרכי גרפיקה?

האם ניתן להשתמש במסך בתור TV?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDell 2408WFP (עם הקושחה החדשה) באמת מתאים למשחקים? או שהINPUT LAG פוגע משמעותית בחוויה?

עכשיו שיחקתי שעה ב-BF2 מולטיפלייר ולא שמתי לב ללאגים חדשים.

DEAD SPACE על המסך הזה נראה מצוין ומפחיד.

ב-Medieval Total War 2 רואים את כל אירופה במסך אחד :smile1: וקרבות המוניים נראים כמו סרט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...