Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 26 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

חדשות טובות! A01 להמונים!

בלינק הבא http://www.dellcommunity.com/supportforums/board/message?board.id=dim_monitor&message.id=96187#M96187

הנציג של אומר שמהשבוע השלישי של חודש אוקטובור המפעלים באירופה החלו לייצר את המסכים עם העדכון קושחה. לי זה כבר מאוחר, אבל כל מי שמעוניין, יש סיכוי שבמשלוח הבא (בטח עניין של כמה שבועות) יהיה A01.

אז מה שהיה אצל נקסטופ זה יבוא פרטי מארה"ב?

אני לא רואה אופציה אחרת :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

המחירים אותם מחירים שהיו קודם, כלום לא השתנה. 3150-3600 ש"ח.

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=692382

מה זה משנה מאיפה הביאו NEXTOP ? הביאו A01, נותנים אחריות 3 שנים ? זה מה שחשוב. מי שרוצה, יקנה, מי שלא , שלא יקנה ויחכה עוד שבועיים שהמסך יתחיל להיות מיוצר באירופה (בשבוע השלישי של נובמבר שכחתם ?) וכחודשיים מהיום עד שיגיע לישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהשבוע השלישי של אוקטובר.

חוץ מזה, מה העניין שאתה מגן עליהם כל כך? שאלתי שאלה פשוטה, אפשר לענות בכן או לא,

כלל לא הטחתי בהם אשמה או שמא הייצור בארה"ב גרוע.

אני לא יודע היכן מייצרים עוד מסכים כאלה פרט לארה"ב ולכן סך הכל רציתי לאמת את תחושותיי, אפשר פשוט לענות על השאלה וזהו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כלכך מטומטם, אתר לא "עובד" בשבת!

אם הוא כלכך מושפע הוא יכול לא לאפשר יצירת הזמנות בשבת (דבילי ככל שזה יהיה), אבל מה הקטע של חסימת האתר לחלוטין??

אם כבר לחשוב מחשבות שטותיות, ולדמיין ש"אתר פועל" = "עבודה בשבת", אז הרי שהשרת במילא "עובד" בשבת גם כשהוא רק מציג דף פשוט של "אנחנו סגורים". ::)

אם הבדיחה הזאת עד כדי כך חשובה לא בשביל להפסיד לקוחות שרצו לראות מחיר/קיום של מוצר, סבבה. אני אלך להסתכל בחנות אחרת שלא כופה עליי דרך חיים מוזרה כמו כיבוי האינטרנט בשישי בערב.

מעניין מה קורה אם שולחים להם אימייל בשבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר לחשוב מחשבות שטותיות, ולדמיין ש"אתר פועל" = "עבודה בשבת", אז הרי שהשרת במילא "עובד" בשבת גם כשהוא רק מציג דף פשוט של "אנחנו סגורים". ::)

אשכרה :)

הנה אתר, שעשה זאת בדרך הנכונה.

www.camera4less.co.il

אתה מקבל הצעה שלא תוכל לסרב לה ממשמרות הצניעות ובבוקר תמצא ראש מבזק PENTAX במיטה :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סה"כ לתת כבוד לשבת (ומן הסתם אנשים לא מאמינים או לא מסורתיים לא אמורים להבין את זה - אז למה לנסות ? ;) ), אין פה שום עניין של חוקיות. הצביעות בפסקי הלכה היא מאוד בוטה, אבל מה שבא מן האנשים עצמם לדעתי צריך לכבד.

זה בדיוק כמו שמישהו יחליט שהוא לא עובד בימי שלישי אחרי הצהריים (כי הוא החליט שחשוב קצת מנוחה מדי פעם) או שמישהו החליט לא לפתוח את החנות מחר (כי הבת שלו עולה לכיתה א'), אני מניח שזה בסדר מבחינת כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה אתר אינטרנט! אין פה שום עבודת אדם.

מה שהוא עושה זה לא שונה מ..הוצאת הסוללה בשעון לפני כניסת השבת, למשל.

עזוב אותך-

מה שהוא עושה זה לא סתם להוציא סוללה-

זה להוציא סוללה משעון שבת שמקבל חשמל ישירות מרשת החשמל!

עצם הצגת דף כרוכה בפתיחת סוקטים שליחת מידע וסגירתם-אין אפשרות בעולם שהוא יכול להגיד דרך האינטרנט "אנחנו סגורים בשבת" בלי להפר את הסיבה לשמה הוא סגר.....

אבל עזבו-הת'רד מדבר על 2408 ולא על שמירת או אי שמירת שבת,והכבוד שנותנים לאנשים בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Devilh,

על מה אתה מדבר ? כל העניין הוא שה2408 שהם מוכרים לא פועלים בשבת (REV A01s) ;D.

עמרי,

אתה צודק, אבל מה שאני מנסה להגיד זה שלא בטוח שהם עושים זאת מבחינת ההלכה והחוקיות נטו, אלא מתוך מתן כבוד לשבת - זה משהו שחשוב להם (מעבר למותר או אסור) והם רוצים לכבד, מה שהם עשו זו אחת מהדרכים לכבד את השבת (שוב - בלי שום קשר אם הם עושים מה שצריך מבחינת ההלכה והדת או לא).

אפילו אם זה לפעמים נראה מוזר, אני חושב שבמדינה שלנו צריך לפחות לכבד את זה. *ד"א - אני לא שומר שבת או משהו כזה.

ונכון שזה פחות קשור, אבל גם ככה עלינו עליהם מהבחינה השיווקית - צריך לאזן קצת ;). וזה כמובן לא סותר את הדעה שלי על השיטה השיווקית. רוב רובם של מי שבא בישראל לקנות מסך ויודע מה זה המושג "DELL 2408 A01" גולש בפורומי ואתרי החומרה הגדולים בארץ, יש ניצול בוטה של ההתלהבות מהמסך בפורום הזה מבחינת התימחור ושיטת השיווק (יש פה קרוב ל 13000 צפיות בתרד אחד - תמיד יהיה מי שינצל את זה אם יתנו לו). ואני עדיין בדעה שאנחנו צריכים לנצל את הכוח שלנו במשוואה הכלכלית של היצע ביקוש (הביקוש) וליצור מודעות וכוח קנייה: אפילו אם אנחנו אוהבים משהו - לא נקנה אותו אם יהיה משחק ציני במחירים של המוצר או תימחור נצלני ולא מעניינות אותנו סיבות ותירוצים אלא מה שאנו רואים אל מול העיניים. מספיק אנו רואים ניצול ציני של רצון צרכנים בארץ - ובלי שום קשר לחוקי הכלכלה, לפעמים זה עובר את גבול הטעם הטוב. בלי שום הקבלה למקרה שלנו - העובדה שהמון אנשים למשל משלמים על חבילת לחברה סלולרית אפילו שהם לא משתמשים בזה - זה נקרא ניצול ציני של הביקוש, משהו שעובר את גבול הטעם הטוב. כשמשווק אומר לי שהוא העלה מחיר בגלל שיש ביקוש גבוה - אני לפחות אכבד אותו על זה, ברגע שהוא מתרץ זאת עם תירוצים אחרים - אז יש סיכוי לניצול ציני של המצב.

מבחינתי זה כמו גבר שמנצל בחורה שהתאהבה בו, בגלל שהיא "שפוטה שלו" (סליחה על הביטוי הצומרני אך המדגיש) ותעשה הכל כדי להיות איתו.

*הערה - אם אני משתמש במילים קיצוניות כמו "ציני" או "שפוטה" זה רק בכדי להדגיש משהו, לפעמים גם משהו שאחרים מנסים לטשטש, זו פשוט דרך כתיבה - אין להתייחס למילים 1 ל 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...