Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 28 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

דבריו של Chymes שיכנעו אותי. אני מאוד נוטה עכשיו לכיוון ה- Eizo.

אם זו באמת השקעה לטווח ארוך, אולי באמת כדאי להשקיע יותר.

ולנושא אחר: אני משער שה- 2707WFP נחות מה- 2408WFP משמעותית, כי העלייה בגודל המסך לא תואמת את הקפיצה (הקטנה, יחסית) במחיר. לא?

קראת את הביקורת המקצועית של Prad.

http://www.prad.de/en/monitore/review/2007/review-eizo-s2431w.html

מסך מעולה והם ראו כמעט כל מסך בשוק. התלונה היחידה הייתה על המראה האסתטי של רגליות הבסיס.

לדעתי עדיף להשקיע ב-Eizo. מקבלים מסך מאד איכותי, בלי הפגמים הרבים של עם אחריות רשמית של קרט ל-5 שנים. קרט מחליפים מסך מפיקסיל שרוף אחד במשך 3 שנים. שנתיים נוספות אחריות על האלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה כלכך מטומטם, אתר לא "עובד" בשבת!

אם הוא כלכך מושפע הוא יכול לא לאפשר יצירת הזמנות בשבת (דבילי ככל שזה יהיה), אבל מה הקטע של חסימת האתר לחלוטין??

אם כבר לחשוב מחשבות שטותיות, ולדמיין ש"אתר פועל" = "עבודה בשבת", אז הרי שהשרת במילא "עובד" בשבת גם כשהוא רק מציג דף פשוט של "אנחנו סגורים". ::)

אם הבדיחה הזאת עד כדי כך חשובה לא בשביל להפסיד לקוחות שרצו לראות מחיר/קיום של מוצר, סבבה. אני אלך להסתכל בחנות אחרת שלא כופה עליי דרך חיים מוזרה כמו כיבוי האינטרנט בשישי בערב.

מעניין מה קורה אם שולחים להם אימייל בשבת.

בעלי האתר של נקסטופ הם חרדים שחיים לפי השקפה דתית מסויימת.

אני לא חושב שזה מכובד להגיב בצורה כזו על אנשים בשל האמונה הדתית שלהם.

אם זה לא מוצא-חן בעיניך אז אל תקנה אצלם.

אם אתה מעוניין לדעת למה הם סוגרים את האתר בשבת אני יכול להסביר לך בפרטי אם תרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מדובר ב2709W לא ב2707WFP הישן ולא זה שהוא זול זה כי זה רק בגללי. המסך עולה 4 אלף בחנויות, בדקו בזאפ.

2. הסיפור פשוט: חבר שלי בעצמו קבלה כשהוא קונה ופשוט משאיר אותה לעצמו שיהיה לו מעקב. אני (או לגופו של עניין אחרים שיצטרפו אליי אחרי ה3 חברה שכבר נרשמו) מקבל ממנו את המסך פשוט ללא הקבלה חדש חתום באריזה עם אותה אחריות של 3 שנים בדיוק כמו שהוא מקבל. כל מה שאמרתי הוא שכשבאים למעבדות של "יעל" לא חייבים לתת קבלה כי זה לא מה שמעניין אותם. הם בודקים את הברקוד וסורקים אותו מאחורי המסך וככה מאמתים שהמסך יצא מהם ושלהם, זה הכל.

הכל כשר והנושא מאוד פשוט למעשה. זה לא שאין קבלות וזה גנוב או לא יודע מה. פשוט אני לא מקבל את הקבלה על שמי אז אמרתי שלא אוכל להעביר לאחרים :). 700 שקל פחות מ4 אלף=3300 ש"ח זה אחלה חיסכון.

מי שהזמין, יקבל את המסך חדש סגור היישר מהאונייה בקופסה שיראה שלא פתחו אותה אפילו.

אני יודע כי כבר קניתי ככה מסך 228 לאמא שהגיע חתום.

שיהיה יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את הביקורת המקצועית של Prad.

http://www.prad.de/en/monitore/review/2007/review-eizo-s2431w.html

מסך מעולה והם ראו כמעט כל מסך בשוק. התלונה היחידה הייתה על המראה האסתטי של רגליות הבסיס.

לדעתי עדיף להשקיע ב-Eizo. מקבלים מסך מאד איכותי, בלי הפגמים הרבים של Dell עם אחריות רשמית של קרט ל-5 שנים. קרט מחליפים מסך מפיקסיל שרוף אחד במשך 3 שנים. שנתיים נוספות אחריות על האלקטרוניקה.

אני מסכים עם הבחור.

אם כבר להשקיע סכום כסף מכובד (מעל 3000 נגיד), אז לקחת את אחד המסכים של Eizo.

אני בקרוב גם ארצה להחליף את המסך הישן שלי, וכנראה שאלך על אחד הדגמים של החברה הזאת.

יש כמה דגמים בגודל 24 אינץ', ולא כולם קיימים בארץ..

הנה האתר הרשמי שלהם: http://www.eizo.com/products/lcd/index.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ניתן לדעת אם המסך של הוא עם הקושחה החדשה? יכול להיות שעל הקרטון כתוב שזה 01 וגם ניתן לשים מדבקה על המסך, השאלה היא האם יש דרך אחרת לדעת שבודאות קנית מסך עם הקושחה החדשה? האם מישהו כבר קנה את הדגם החדש ויכול לציין מה כתוב ואיפה שנדע מה לחפש?

תודה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הקרטון רשום A01. בנוסף הקפיצות בSHARPNESS הוא בקפיצות של 10 לעומת 25 בA00.

זה שרשום על הקרטון זה לא הופך את מה שבפנים לדגם 01, זה יכול להיות גם 00, השאלה היא איך ניתן לדעת בודאות שהמסך הוא אכן 01? אין לי מושג איך לבדוק "קפיצות של 10 לעומת 25" ואני רוצה לדעת האם כתוב משהו במסך כשהוא נדלק שמציין שזה 01?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ותקשיבו למה שאומרים לכם

יש לי 2408 A01 אצל אבא והנ"ל נכון.

מה לא? ולמה בדיוק צריך להקשיב אם לא אמרת כלום? ואיזה נ"ל נכון? אתה יכול לפרט יותר בבקשה?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא? ולמה בדיוק צריך להקשיב אם לא אמרת כלום? ואיזה נ"ל נכון? אתה יכול לפרט יותר בבקשה?

תודה.

LOL

זה באמת נשמע מצחיק....

נראה לי שהוא התכוון שאכן הקפיצות הן של 10 ושההמדבקה לא חייבת להיות על הקופסה

זה שרשום על הקרטון זה לא הופך את מה שבפנים לדגם 01, זה יכול להיות גם 00, השאלה היא איך ניתן לדעת בודאות שהמסך הוא אכן 01? אין לי מושג איך לבדוק "קפיצות של 10 לעומת 25" ואני רוצה לדעת האם כתוב משהו במסך כשהוא נדלק שמציין שזה 01?

תודה.

הכוונה במושג "קפיצות" מתכוון לכוונון תכונות תצוגת המסך ב-OSD (ON SCREEN DISPLAY( .

כלומר-בכל מסך שאני מכיר(ולא מזמן גם קיבלתי מסך ישן 15 אינצ' -וגם בו יש) יש כפתורים פיזיים על גבי המסך,המאפשרים לך להיכנס לתכונות מסויימות הקשורות לתצוגה,ולכוון אותן בהתאם לצרכייך וראייתך.

אחת התכונות האלה במסך 2408 היא SHARPNESS(חדות) .

בחלק מהתכונות -כאשר אתה מעלה את המדד-אתה מעלה אותו כל פעם באחוז,מ-0 עד מאה,בחלקם יש אפשרות למינוס,

ובחלקם העלייה והירידה-אינה של אחוזים בודדים,אלא של כמה אחוזים ביחד,בכל הזזה של המדד.

במדד SHARPNESS בקושחה הישנה-העליה(הקפיצות) היתה ב-25% כל פעם,לעומת החדשה שבה אפשר לקפוץ ב-10%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...