Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 10 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

היום הייתי בNOTEBOOKCLUB בפ"ת-התרשמות

ראשית, המוכר בחנות הראה לי את הקרטון האחרון של המסך שהוזמן ולטענתו אין להם במלאי ואפילו ליבואן שממנו הם רוכשים אין במלאי.

בנוגע להתרשמות שלי מהמסך, דווקא הסוגיה שחשבתי שלא תהיה בעייה בשבילי נהייתה הבעייה הגדולה ביותר. ה Input Lag של המסך איום ונורא. פשוט בלתי נסבל. והבחנתי בזה בהוזזה של העכבר, לא מעבר לזה. הזזתי את העכבר על ה2408 ועל הE228 וההוזזה ב2408 היתה פשוט מעוכבת בצורה משמעותית. הפניתי את זה לצומת לב המוכר והוא ניסה לרשום את שמו בשני המסכים בצייר והתקשה לעשות את זה ב24 ואמר שעד היום לא שם לב לזה אבל כן שם לב לגוסט.

הוא הראה לי שעל משטח שחור יש גוסט לעכבר. תאמת לי זה לא מפריע, זה רק על פני משטח שחור וגם המריחה לא אכזרית.

החוסר אחידות בתאורה, קיים, אבל לי למשל זה ממש לא משנה ורק בגלל שחיפשתי ראיתי ועל רק על משטח שחור.

הצבעים ב2408 הרבה הרבה יותר טובים מאשר המסכים האחרים שעמדו לידו.

מבחינת גודל, ה24 מפלצתי יחסית ל22.

בנוגע לA01, כרגע אין להם מושג, הם צריכים לקבל משלוח טרי מהיבואן שגם בשבילו זה משלוח טרי. הוא אמר לי לנסות אותם אחרי החג, אם יש להם במלאי, זה משלוח חדש ויכול להיות שזה יהיה A01.

בנוגע למחירים, המחירים שלהם מתעדכנים כל משלוח, כלומר במשלוח הבא המחיר יתעדכן לפי הדולר הנוכחי שנמוך משמעותית משער הדולר האחרון שלפיו מחושב המחיר הנוכחי.

אחריות לפיקסלים שרופים- אצל היבואן, החלפה רק מהפיקסל הרביעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי גם אני הייתי שם, ועושה רושם שהם רק מנסים להיפטר מהA00 האחרון שלהם לפני שיגיע המלאי החדש, בטענה שלא ידוע מתי יגיע המלאי החדש של הA00 -

אז הוא הגיע, ויש אותו כבר בחנויות שונות בזאפ כמו שאמרתי.

אגב אני לא שמתי לב לInput Lag, המוכר ניסה להדגים לי ולא הבחנתי במשהו... לא סתם אומרים שזה תלוי ברגישות של המשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אני מניח שכל מי שהקפיץ את המחיר לאחרונה (מ2900 ל3300 בערך) כנראה קיבל מלאי חדש (ואיתו העלאת מחיר מסויימת).

כל מי שעדין מוכר בזול, נראה שזה A00 ישן מהמלאי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדולר לא עלה ככה (10 אחוז בערך ובחלק מהמקומות אף יותר), אפילו לא משהו שקרוב לזה. אולי זה היה טריגר להקפיץ מחירים בצורה משמעותית אבל בטח לא סיבה כלכלית (בה המחיר הדולרי התאורטי לא משתנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לשלמון האלה והמלאי אזל כבר מזמן, עוד לפני שנחתו בארץ. המסכים נחתו בארץ ביום ראשון ומסופקים היום ללקוחות.

הם כמובן לא קונים מיבואן רשמי, הם קונים מכל מיני ספקים בארץ, נראה לי זו הסיבה שהמחיר אצלם יקר.

Night , לפי מה שאמרת אתה היום צריך לקבל את המסך, אשמח אם תספר על חווית הקניה בחנות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בעסה שהמחיר עלה.. :(

אבל עדיין.. כאילו.. תחשבו על זה נניח שהחנויות בארץ רכשו ביחד כ-20 אלף יחידות(אני מדבר על הלא מעודכנים).. סבבה.. והם שילמו עליהם נגיד 2800 ש"ח

ומוכרים אותם ב-3000 ש"ח.. זה שיש עליה בדולר זה לא אמור לשנות את המחיר של המסכים שכבר נימצאים בארץ

או שפשוט המוכרים העזו להעלות מחירים של מסכים שנקנו מבעוד מועד..

בקיצור או שבאמת הגיע מלאי חדש של מסכים(מן הסתם המעודכנים.)ולכן נעשתה עליה במחיר כי הספקים רכשו מלאי חדש.

או שסתם המוכרים ראו שיש עליה בדולר והחליטו להעלות במחיר למלאי הלא עדכני שנישאר להם..

או שכל הקטע עם הקושחא הזאת הוא סתם המצאה של האנשים באתר פה כי התקשרתי לחנות לשאול מה ניסגר עם המסך

ואם יש עליו עידכונים והמוכרים לא הבינו מה אני רוצה מהחיים שלהם.. :/

שמתי לב שבאתר זאפ לפני שבועיים בערך כשמחירים הישנים היו.. אייבורי גם מכרו תמסך הזה הכי בזול כ-2850ש"ח..

ועכשיו הם פשוט לא מופיעים באתר זאפ אולי ניגמר להם המלאי והם לא הספיקו לחדש אותו וכל החנויות האחרות כן הספיקו

אני אבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...