Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 14 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

נמאס כבר לחכות

בכל מקרה אני מחכה למעבד וללוח החדש שיגיעו בקרוב

ומאוד מקווה שיצא המסך עד אז (מה שלא נראה לי שהולך לקרות)

רק נוראה חבל אם וכאשר יהיה מדובר בהבדלים משמעותים

כי הרי מסך זה להרבה מאוד זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול לחכות עד סוף חודש אוקטובר לרוויזיה A01 של ה-2408WFP היא תשתלם לשימושים שציינת.

אם הרוויזיה A01 של ה-2408WFP תבושש מלהגיע, כדאי שתלך על Eizo S2431WE. במידה ואין לך תקציב עבורו ותרצה במסך איכותי רחב מתאים גם למשחקים ולקריאת טקסט ממושכת, תיאלץ להתפשר ברזולוציה עם ה-Eizo S2231WE או עם מסכי 20" לא-רחבים זולים יותר כמו LP2065 ו- L2000CP. אולי ה-ViewSonic VP2330wb יכול לשמש אלטרנטיבה לכאורה, אבל לאחר התוודעות לביקורת שלו ב-Xbit Labs קשה לי להמליץ בחום על מסך שבבהירות הגיונית התצוגה שלו מחווירה בגלל עקומות גמא בעייתיות מהקופסא ואשר משתנות עוד יותר לרעה לאחר הפחתת בהירות.

תודה.

אם ה- LP2475w היה זמין בארץ, זה היה משנה איכשהו את תשובתך?

האם נוכחות של 2490WUXi בארץ (ובהנחה שיש לי תקציב תואם) הייתה משנה בצורה כלשהי את תשובתך?

האם נכון להסיק שה- 2490WUXi הוא המסך 24" (רחב) הטוב בעולם כיום בתור All-Arounder?

תודה שוב! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון לקנות בארה"ב מסך איכותי אחר, פתח בבקשה דיון חדש שם נשמח לעזור לך. איני רוצה להתעמק בת'רד הזה יותר מדי על מסכים תחליפיים, שממש לא זמינים בארץ ואין צפי עבורם. בסופו של דבר ה-2408WFP A01 יגיע לארץ במוקדם או במאוחר, והת'רד הזה הפך לסטיקי על מנת שמי הצליח לשים עליו יד, יידע כאן את כל המעוניינים בגירסה המתוקנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס היבואן הרשמי בארץ קיבל השבוע לפי מה שאני יודע , אני אישית קיבלתי היום את המסך וניראה לי שאני בין הראשונים במשלוח הזה המסך A00 אין לי מושג עד מתי תחכה לA01 ניראה לי כמו שאנחנו מצפים כל כך למונדיאל כך אנו מצפים למסך!

תעשה בדיקה מחר עם היבואנים שאתה מכיר ותראה אם אכן קיבלו את המסך ברוויה החדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתקן את זה ל100%. דגמי A01 לא שווקו עדיין למזרח התיכון.

כזכור לי אנחנו בפנים :)

איפה קנית את המחשב ?

בדיקה: SHARPNESS אמור להיות בקפיצות של 10 ואז זה A01. אם זה בקפיצות של 25, יש לך A00.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...