הופיעו פתאום המון פיקסלים שרופים במסך LCD חדש! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הופיעו פתאום המון פיקסלים שרופים במסך LCD חדש!

malcolmx9

Recommended Posts

קניתי לפני שבוע מסך של , 2253BW, והוא עבד בצורה מעולה. אבל אני מסתכל עכשיו על המסך, ופתאום שם לב ליותר מ-5 פיקסלים שרופים!

איך פתאום נשרפו כל כך הרבה פיקסלים?

ואני רוצה לוודא שמדובר בפיקסל שרוף: על רקע לבן, כל נקודה מופיעה בצבעי קשת (וורוד ירוק וכו') וכשאני מעביר עליה את האצבע בעדינות אני מרגיש בליטה. זה פיקסל שרוף בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים גרגירי אבק יכולים להראות כמו פיסקלים שרופים... על פניו לא נשמע הגיוני שיש כל כך הרבה פיקסלים שרופים...

תצלם את המסך ותעלה תמונה... הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי .

קיבלתי מטלית עם המסך, לנסות ולנקות איתה את האזור שיש בו פיקסל שנראה שרוף או שאני יכול לגרום לנזק? אני מתלבט כי יש לי עד יום שני הזה להחזיר את המסך ולקבל אחד חדש במקום, מפחד לגרום בעצמי לתקלה במסך ולאבד את האחריות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון לניקוי המסך מומלץ להשתמש במטלית מיקרו-פייבר (כמו המטלית לניקוי משקפיים) אם מדובר במטלית כזו, כבה את המסך ונקה את המסך עם המטלית בצורה עדינה ותראה אם המצב השתנה.

באיזה מסך מדובר ? (חברה ודגם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודות בצבעי הקשת... מרגיש בליטות...

התעטשת על המסך שלך אולי?

מסך LCD ראשון שלי, מרוב התלהבות אני לא שותה לידו גם שלא לדבר על להתעטש עליו :P

בעקרון לניקוי המסך מומלץ להשתמש במטלית מיקרו-פייבר (כמו המטלית לניקוי משקפיים) אם מדובר במטלית כזו, כבה את המסך ונקה את המסך עם המטלית בצורה עדינה ותראה אם המצב השתנה.

באיזה מסך מדובר ? (חברה ודגם)

קיבתי מטלית כזאת עם המסך, וניסיתי בעדינות לעבור עליה על הנקודות הבולטות האלה במסך, ולא רק שזה לא עזר, נהיה כתם גדול פי שניים!

איך מנקים כמו שצריך, כי זה נראה באמת כמו לכלוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכוהול או החומר הזה לניקוי LCD שאפשר לקנות בכל חנות מחשבים וציוד משרדי. של Silver Line ובא עם מטלית.

וכן, צריך להפעיל לחץ מתון כדי לנקות. סתם להעביר על זה את המטלית לא יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי מי הקריץ את המיתוס המוזר הזה שעובר מפה לאוזן.

מדובר בחומר חיטוי ששמים על פצעים פתוחים, למען השם. מה הוא כבר יכול לעשות לפאנל מפלסטיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...