Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 148 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

נכון, הוא מבקש.

אבל ראית מה קורה אם אתה פשוט לוחץ Cancel? (רמז: כלום.. הוא נכנס כרגיל)

האם יש דרך לנעול לגמרי את פיירפוקס?

אני מדבר על portable אשר אני רוצה לשים על מחשב ציבורי ולהגן בסיסמא שרק אני יוכל להפעיל..

שמתי MASTERPASSWORD אבל כמובן שזה נותן להפעיל כאשר עושים CANCEL

והתקנתי גם את התוסף publicfox לחסימה של גישה לאפשרויות ושלל מאפיינים בתוכנה

אבל לא מצאתי דרך לנעול לגמרי את הפתיחה של הדפדפן והגנה ע"י סיסמא (אין לי הרשאות במחשב הזה לשנות דברים שקשורים של והסתרת הספריה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ספרית ה'my dropbox' זו הספריה שמסוכרנת באופן אוטמטי לשרת dropbox (ליצירת חשבון - https://www.dropbox.com/referrals/NTIwMTk1Njg5, זה נותן לכם וגם לי עוד 250MB ברישום)

בצורה הזו תמיד יש לי גיבוי מעודכן בשרת שממנו אני מסכנרן את שאר המחשבים שלי (הdropbox מעולה, הוא תומך בwindows,linux,mac,web)

למי שרוצה עוד יותר סנכרון מזה - פשוט תגדירו את כל המחשבים שהפרופיל של FIREFOX יהיה בספריה של וזהו, כולם בעצם ישתמשו באותו פרופיל למרות שהם במחשבים שונים לגמרי (וגם במערכות הפעלה שונות לגמרי)

איך מגדירים איפה יהיה הפרופיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש דרך לנעול לגמרי את פיירפוקס?

אני מדבר על portable אשר אני רוצה לשים על מחשב ציבורי ולהגן בסיסמא שרק אני יוכל להפעיל..

שמתי MASTERPASSWORD אבל כמובן שזה נותן להפעיל כאשר עושים CANCEL

והתקנתי גם את התוסף publicfox לחסימה של גישה לאפשרויות ושלל מאפיינים בתוכנה

אבל לא מצאתי דרך לנעול לגמרי את הפתיחה של הדפדפן והגנה ע"י סיסמא (אין לי הרשאות במחשב הזה לשנות דברים שקשורים של והסתרת הספריה)

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ - גיבוי אוטומטי של הפרופיל

(אני משתמש ב7zip אבל אפשר בתוכנות אחרות כמובן)

זה ה"סקריפט" שרץ אצלי כול יום ב4 בלילה ע"י שימוש בtask scheduler המובנה של הwindows:

del "D:\My Dropbox\Backup\Firefox Profile\Firefox.7z"
"C:\Program Files\7-Zip\7z.exe" a "D:\My Dropbox\Backup\Firefox Profile\Firefox.7z" C:\Users\dmanbuhnik\appdata\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\<profile name>\* -mx=9

שימו לב, אם אתם רוצים יותר אבטחה ניתן להוסיף "pSECRET-" שזה בעצם להוסיף הגנת סיסמא לכיווץ (במקרה הזה הסיסמא היא SECRET)

ספרית ה'my dropbox' זו הספריה שמסוכרנת באופן אוטמטי לשרת dropbox (ליצירת חשבון - https://www.dropbox.com/referrals/NTIwMTk1Njg5, זה נותן לכם וגם לי עוד 250MB ברישום)

בצורה הזו תמיד יש לי גיבוי מעודכן בשרת שממנו אני מסכנרן את שאר המחשבים שלי (הdropbox מעולה, הוא תומך בwindows,linux,mac,web)

למי שרוצה עוד יותר סנכרון מזה - פשוט תגדירו את כל המחשבים שהפרופיל של FIREFOX יהיה בספריה של וזהו, כולם בעצם ישתמשו באותו פרופיל למרות שהם במחשבים שונים לגמרי (וגם במערכות הפעלה שונות לגמרי)

בהחלט מעניין, האם מישהו ניסה לעבוד על כמה מחשבים במקביל עם שיתוף הפרופיל דרך דרופבוקס? האם זה לא יוצר התנגשויות ובעיות כאשר משאירים את הפיירפוקס פתוח בכמה מחשבים? ואפילו גולשים בשליטה מרחוק בשני הפיירפוקסים במקביל..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עבדתי ב"פרופיל משותף" איזה כמה ימים וזה מעולה (לא יצא לי שפתוח בכמה מקומות כי זה רק אני הייתי במחשבים שונים)

הדבר שהציק לי זה שבעבודה אני צריך להגדיר PROXY אחרת אין גלישה ובבית אני לא אז כל פעם צריך לעשות שינוי ידני, חוץ מזה לא הייתה לי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש משהו שמתאים לגרסאה הניידת portable

חשבתי שיש איזה אקסטנשן או משהו חוץ מ:

master password

public fox

אבל זה מה שכתבת:

מה שאתה מבקש הוא דבר פרדוקסלי.

מצד אחד אתה רוצה שזה יהיה תוסף, ומצד שני אתה רוצה שתמנע כל גישה מהפרופיל שלך בשועל.

סדר העליה הוא קודם כל השועל ורק אחר כך התוספים.

אז מה שאתה צריך, הוא ב-LEVEL אחר לגמרי מהתוספים, הרבה יותר בסיסי שזה בעצם הצפנת התיקיה כולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...