Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 145 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. זה עדיף בהרבה.

2. אני מעדיף את clusterurl על פני שניהם, אני שומר לכל חודש את הטאב "לינקים לחודש X שנת 200X שלו" וזה הרבה יותר נגיש ונוח.

במיוחד כשהטאב הזה שמור במועדפים והמועדפים מסונכרנים על פני כל המחשבים שלי עם xmarks.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.מישהו מכיר תוסף שבולם פופאפים "אגרסיביים"? או תוסף שלפחות מונע עליתם של אתרים ספציפיים (שהמשתמש מגדיר) בכל מחיר?

2. תוסף כלשהו כמו TABGROUPS MANAGER? זהו תוסף שעושה טאבים לטאבים, כלומר מוסיף עוד שורה של טאבים שבה ניתן לארגן

את הטאבים של פיירפוקס (מאוד נוח כשיש הרבה טאבים פתוחים באופן קבוע). הבעיה עם התוסף הנ"ל שהוא מלא בבאגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה עדיף בהרבה.

2. אני מעדיף את clusterurl על פני שניהם, אני שומר לכל חודש את הטאב "לינקים לחודש X שנת 200X שלו" וזה הרבה יותר נגיש ונוח.

במיוחד כשהטאב הזה שמור במועדפים והמועדפים מסונכרנים על פני כל המחשבים שלי עם xmarks.

מה עדיף על מה ומה זה clusterurl ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה.

פירמטתי והתקנתי ווינדוס, אבל לפני כן שמרתי את הבוקמרקס, עכשיו אני מנסה לשחזר ולא מצליח.

\:

למה?

אני עכשיו לא זוכר גם איך אני משנה כשאני לוחץ על לינק במועדפים ונפתח טאב חדש בנפרד.

ואיזה תוסף זה שאני מסמן משפט ואז יש לי אופציות חיפוש: נגיד וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QTL?

מעולה.

אחלה דבר.

משהו שקוטל פופאפים, על מה אתם ממליצים?

- אגב, לגבי השחזור, מישהו אולי יודע להגיד לי לפי מה שרשמתי מה צריך לעשות בפעולה כדי שזה יעלה? כי אף פעם לא עשיתי שחזור של זה.

BOOKMARKS--ORGANIZE BOOKMARKS--IMPORT AND BACKUP

שמרתי את הקובץ, איך אני עכשיו מעלה אותו כדי לשחזר הכל חזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...