Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 149 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל זה מה שכתבת:

מה שאתה מבקש הוא דבר פרדוקסלי.

מצד אחד אתה רוצה שזה יהיה תוסף, ומצד שני אתה רוצה שתמנע כל גישה מהפרופיל שלך בשועל.

סדר העליה הוא קודם כל השועל ורק אחר כך התוספים.

אז מה שאתה צריך, הוא ב-LEVEL אחר לגמרי מהתוספים, הרבה יותר בסיסי שזה בעצם הצפנת התיקיה כולה.

אני מסכים איתך, חשבתי שפתרון פשוט בהגדרות כמו MASTER PASSWORD יעשה את העבודה הזאת בדיוק, כלומר לא יאפשר כלל פתיחה של השועל ללא סיסמא, אבל כאשר לוחצים שם על CANCEL התוכנה עולה.. (אולי ללא הסיסמאות השמורות והתוספים אבל עדיין עולה כולל מועדפים וכו).. חשבתי שיש פתרון מובנה פשוט בשועל.

dmanbuhnik: האם בדקת את התוסף לשיתוף הגדרות WEAVE? טרם ניסיתי אותו ורציתי לדעת מה ההבדל בין השיטה שהצעת לתוסף מסוג זה

כמו כן רציתי לדעת בקשר לגיבוי הפרופיל שהצעת, איך אני משחזר פרופיל מהקובץ הדרוש בעת הצורך? האם הדפדפן יהיה זהה בדיוק לזמן הגיבוי? עד עכשיו השתמשתי בתוכנה המצויינת MOZBACKUP לשמירה ושחזור של הפרופיל וכל הגדרותיו

אשמח להסבר קצר איך בדיוק אני משחזר

כמו כן אשמח לדעת אם השיטה עם הדרופ בוקס בעייתית ששני השועלים פועלים ביחד ומוגדרים על אותו פרופיל אם מישהו ניסה, נשמע לי בעייתי בתאוריה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הweave - הוא לא מה שהם אומרים שהוא, לפחות לא כרגע, האמת שאין לי מושג מה הוא באמת עושה

מתוקן אצלי גם weave וגם xmark, שיהיה, לא מזיק :)

לגבי שיתוף הפרופיל - דבר ראשון אפשר לנסות לפתוח במחשב אחד ובאותו הזמן במחשב שני ולראות מה קורה, לפי דעתי מזהה את זה שפרופיל בשימוש (קבצי Lock אם אני לא טועה) ולא מאפשר שימוש, אבל לא בטוח

דבר שני, למה שזה יקרה אם אתה המשתמש? אם זה כמה אנשים במחשב אפשר להגדיר פרופיל לכל אחד (אפשר לעשות גם קיצור דרך של FF שיעלה את הפרופיל המתאים)

תנסה אולי למצוא הרחבה שנותנת לך לעבור בין 2 סטים של הגדרות פרוקסי בקלות?

האמת שלא חיפשתי.

לא ציינתי אבל יש עוד הבדלים, לדוגמא בבית אני עם מסך 24'' ובעבודה ב19'', זה אומר שההגדרות זום שלי (עם התוסף nosquint) לא מתאימות בין המחשב וזה גם מציק

פן נוסף זה לינק ההורדה, אני אוהב להוריד לdesktop וזו לא אותה ספריה ב2 המקומות (את זה ניתן לפתור בקלות עם לינק פשוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הweave עושה מה שהוא אומור לעשות ועושה אותו מעולה-מנסיון. אולי XMARK מנע ממך לשים לב. בשבילי הוא היה התוסף הכי טוב ונוח לנושא.[br]פורסם בתאריך: 9.12.2009 בשעה 19:53:23

איך אני מגדיר שאתרים מסויימים ייפתחו תמיד עם פרוקסי?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין foxy proxy ותלמד לעבוד איתו

כלי נהדר, אני משתמש בו בעבודה כל הזמן בשביל לתמרן גלישה דרך פרוקסי "רשמי" , פרוקסי "שחור" ובלי פרוקסי בכלל

החיים הרבה יותר קלים עם התוסף הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה פרוקסי רשמי ופרוקסי שחור?

ואיזה מהתוספים לקחת? יש סטנרדט ויש בייסיק?

וד"א, אני צריך פרוקסי רק בשביל מספר מסויים של אתרים שחוסמים אותי בגלל הארץ- אני לא משתמש בפרוקסי מחוץ לזה בד"כ, לכן אין צורך בכלי עם אפשרויות גדולות מאוד (לא שזה יזיק, אבל...)

ד"א, יש הרבה מקרים שאני מנסה להתקין תוסף, אבל אני מקבל את השגיאה הבאה:

Firefox could not install the file at 

[url]https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/latest/2464/addon-2464-latest.xpi?src=search[/url]

because: Unexpected installation error
Review the Error Console log for more details.
-203

(קיבלתי אותה גם כשניסיתי להתקין foxy proxy ד"א)

יש למישהו מושג מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי מותקן תוסף בשם AUTO CONTEXT שנותן פונקצינליות כמו שאתה מתאר(ויש עוד פונקציות באפשריות שלו ודי שימושי לדעתי)

אבל זה נראה קצת שונה מהתמונה שאתה העלת...

index.php?action=dlattach;topic=341703.0;attach=125090

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...