Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 150 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה זה פרוקסי רשמי ופרוקסי שחור?

ואיזה מהתוספים לקחת? יש סטנרדט ויש בייסיק?

וד"א, אני צריך פרוקסי רק בשביל מספר מסויים של אתרים שחוסמים אותי בגלל הארץ- אני לא משתמש בפרוקסי מחוץ לזה בד"כ, לכן אין צורך בכלי עם אפשרויות גדולות מאוד (לא שזה יזיק, אבל...)

ד"א, יש הרבה מקרים שאני מנסה להתקין תוסף, אבל אני מקבל את השגיאה הבאה:

Firefox could not install the file at 

[url]https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/latest/2464/addon-2464-latest.xpi?src=search[/url]

because: Unexpected installation error
Review the Error Console log for more details.
-203

(קיבלתי אותה גם כשניסיתי להתקין foxy proxy ד"א)

יש למישהו מושג מה לעשות?

לי קורה משהו דומה כשאני מנסה להתקין תוסף, ההתקנה מתחילה ואני סוגר את הדף שממנו אני מתקין אותו לפני שההתקנה מסתיימת.

יכול להיות שזה מה שקורה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ ב TMP יש אופציה להראות את ה progress bar על הטאבים עצמם - אני משתמש באופציה הזו,

אבל בנוסף אני מאוד אוהב גם את fission שמראה את ה progress bar על ה URL BAR עצמו (כמו בספארי).

- מומלץ.

עריכה: עכשיו ראיתי שהוספת בעריכה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אצלי פונקציונאליות כלשהי (סימון טקסט מקפיץ כפתור שמאפשר לחפש את הטקסט במנוע כלשהו) שאני לא בטוח איזה addon גורם לה, מישהו יודע?

plugin.jpg

תבדוק אם ההרחבה INTERCLUE מותקנת. יש לה אייקון דומה.

ההרחבה משמשת להצגה מקדימה של לינקים (אבל יש בה באגים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הדרך לשנות את תיקיית ההורדה של DOWNTHEMALL. בכוונה כתבתי את הצבע של הICON כי אצלי לדוגמא לא מופיע השם המלא של

הקישורים שם (כל הקישורים נראים בערך ככה DOWNT...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ - גיבוי אוטומטי של הפרופיל

(אני משתמש ב7zip אבל אפשר בתוכנות אחרות כמובן)

זה ה"סקריפט" שרץ אצלי כול יום ב4 בלילה ע"י שימוש בtask scheduler המובנה של הwindows:

del "D:\My Dropbox\Backup\Firefox Profile\Firefox.7z"
"C:\Program Files\7-Zip\7z.exe" a "D:\My Dropbox\Backup\Firefox Profile\Firefox.7z" C:\Users\dmanbuhnik\appdata\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\<profile name>\* -mx=9

שימו לב, אם אתם רוצים יותר אבטחה ניתן להוסיף "pSECRET-" שזה בעצם להוסיף הגנת סיסמא לכיווץ (במקרה הזה הסיסמא היא SECRET)

ספרית ה'my dropbox' זו הספריה שמסוכרנת באופן אוטמטי לשרת dropbox (ליצירת חשבון - https://www.dropbox.com/referrals/NTIwMTk1Njg5, זה נותן לכם וגם לי עוד 250MB ברישום)

בצורה הזו תמיד יש לי גיבוי מעודכן בשרת שממנו אני מסכנרן את שאר המחשבים שלי (הdropbox מעולה, הוא תומך בwindows,linux,mac,web)

למי שרוצה עוד יותר סנכרון מזה - פשוט תגדירו את כל המחשבים שהפרופיל של FIREFOX יהיה בספריה של וזהו, כולם בעצם ישתמשו באותו פרופיל למרות שהם במחשבים שונים לגמרי (וגם במערכות הפעלה שונות לגמרי)

אני לא מצליח להשתמש בסקריפט הזה.. אתה יכול לתת קצת יותר הסבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הדרך לשנות את תיקיית ההורדה של DOWNTHEMALL. בכוונה כתבתי את הצבע של הICON כי אצלי לדוגמא לא מופיע השם המלא של

הקישורים שם (כל הקישורים נראים בערך ככה DOWNT...)

אוקיי , שוב תודה...

מצאתי את זה לפי ההוראות שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...