Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 124 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

נכון בוואלה יש דפי מעבר של פרסומות (נגיד אתה לוחץ על לינק לכתבה בעמוד הראשי, ואז הוא

לוקח אותך לדף עם פרסומת נוראית שאף אדם שפוי בדעתו לא יקנה [ובצדק] ואז אתה

צריך ללחוץ על עוד איזה כפתור או לחכות כמה שניות עד שהוא יעבור לדף של הכתבה)?

אז אחרי כל החפירה הזאת... למישהו יש תוסף או דרך כלשהי לבטל את השטות הזאת ולעבור ישירות לכתבה?

(תשובות בסגנון של: "וואלה זה תת-רמה, אל תיכנס לשם וזהו" יהיו נכונות, אך מיותרות, אז נא לחסוך בהן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בטעות קבעתי שהפיירפוקס ישמור את הטאבים בעת יציאה , זאת אומרת שכל פעם שאני מדליק , ישר מופיעים לי טאבים מהפעם שעברה

עכשיו איך אני מבטל את זה בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטעות קבעתי שהפיירפוקס ישמור את הטאבים בעת יציאה , זאת אומרת שכל פעם שאני מדליק , ישר מופיעים לי טאבים מהפעם שעברה

tools/options/main/start up/when starts

שם תבחר מה אתה רוצה שיקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא הכי נח לטעמי, ממשיך את הגלישה מאיפה שהפסקת. :xyxthumbs:

אבל אם אתה לא רוצה לך אל תפריט-->כלים--> אפשרויות-->ראשי--> כאשר פיירפוקס מופעל --> שנה למה שאתה רוצה. :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא מכיר יש את התוסף Greasmonkey שמאפשר התקנת סקריפטים שפועלים באתרים שונים.

אני לדוגמא התקנתי את הסקריפטים:

גוגל שחור (סתם...)

עושה לבד את כל התהליך הורדה בRS

מגדיל בפייסבוק כשעומדים עם העכבר, ומאפשר לראות את כל התמונות באלבום בעמוד אחד

ועוד כל מיני

אבל אני רוצה להמליץ על סקריפט גאוני במיוחד שנקרא AutoPageresize שזה תוסף שברגע שאתם מתקרבים לסוף העמוד הוא ישר טוען לכם (במהירות, כנראה עושה את זה בזמן שאתה יורד) את העמוד השני למטה בהפרדה של פס שחור.

בינתיים גלשתי בגוגל ובDeviantArt וזה עובד בשניהם, יש מצב גם שבכל אתר בעצם (שפועלים באותו דפוס)

זה ממש שימושי ונחמד, עוזר מאוד אם אתם רוצים במקרה לחפש איזו מילה ואין לכם כוח לעבור עמוד עמוד.

(לא עובד בHW :( אבל בטוח אפשר לעשות שכן כי אחרי הכל אלו סקריפטים פשוטים, אז אם מישהו יוכל לעשות זה יהיה אדיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני רוצה להמליץ על סקריפט גאוני במיוחד שנקרא AutoPageresize שזה תוסף שברגע שאתם מתקרבים לסוף העמוד הוא ישר טוען לכם (במהירות, כנראה עושה את זה בזמן שאתה יורד) את העמוד השני למטה בהפרדה של פס שחור.

בינתיים גלשתי בגוגל ובDeviantArt וזה עובד בשניהם, יש מצב גם שבכל אתר בעצם (שפועלים באותו דפוס)

זה ממש שימושי ונחמד, עוזר מאוד אם אתם רוצים במקרה לחפש איזו מילה ואין לכם כוח לעבור עמוד עמוד.

(לא עובד בHW :( אבל בטוח אפשר לעשות שכן כי אחרי הכל אלו סקריפטים פשוטים, אז אם מישהו יוכל לעשות זה יהיה אדיר)

Auto Pager

מה ההבדל בין שניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין שניהם?

AP הוא לא סקריפט ועובד על כל אתר.

סתם שאלה.. זה אני או שזמן ההפעלה של פיירפוקס 3.5 לוקח יותר זמן מאשר ב3.0.12?

העלייה הראשונית באמת לוקחת יותר זמן אבל אח"כ הוא יותר מהיר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון בוואלה יש דפי מעבר של פרסומות (נגיד אתה לוחץ על לינק לכתבה בעמוד הראשי, ואז הוא

לוקח אותך לדף עם פרסומת נוראית שאף אדם שפוי בדעתו לא יקנה [ובצדק] ואז אתה

צריך ללחוץ על עוד איזה כפתור או לחכות כמה שניות עד שהוא יעבור לדף של הכתבה)?

אז אחרי כל החפירה הזאת... למישהו יש תוסף או דרך כלשהי לבטל את השטות הזאת ולעבור ישירות לכתבה?

(תשובות בסגנון של: "וואלה זה תת-רמה, אל תיכנס לשם וזהו" יהיו נכונות, אך מיותרות, אז נא לחסוך בהן)

מצטרף

משום מה NOSCRIPT ו ADBLOCK לא מבטלים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...