Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 27 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

אבל עדיין לא אמרת מה לא נוח לך ומה אתה רוצה שיהיה. יש הרבה תוספים, תגיד מה אתה מחפש.

מה ? ממשק, צורת הסידור...אין תוסף שלוקח את המועדפים ומאפשר לך לארגן/לסדר אותם בלי כל קשר למה שיש מובנה בדפדפן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה ? ממשק, צורת הסידור...אין תוסף שלוקח את המועדפים ומאפשר לך לארגן/לסדר אותם בלי כל קשר למה שיש מובנה בדפדפן ?

איך אפשר לעזור לך לחפש בלי לדעת מה אתה מחפש בכלל? בדוק כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר לעזור לך לחפש בלי לדעת מה אתה מחפש בכלל? בדוק כאן.

זה בסדר אני אתעסק קצת יותר עם הקיים...תודה...

נו באמת..עכשיו עדכנתי לגירסה 3.0.1 והTAB MIX לא עובד...

למישהו יש גרסה תואמת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה הפונקציות של הTAB BAR בTMP לא עובדות לי. כלומר, לא משנה מה אני מגדיר (MULTI ROW, SCROLLABLE

WITH BUTTONS) הTAB BAR נשאר אותו דבר - ללא מקשים או ריבוי שורות ואפשר לעבור טאבים רק עם מקשי החיצים אבל

ראשי הטאבים לא נראים (כלומר אני יכול להסתכל על הטאב הראשון אבל בTAB BAR יהיו 15-25) מישהו נתקל בבעיה

הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

SaXtoR נתקל באותה הבעיה בשני העמודים הקודמים, אתה מוזמן לעיין למרות שהבעיה לא נפתרה לו

עצה שניכם - לפתוח פרופיל חדש בדפדפן ולהתקין רק TMP ולבדוק את הנושא.

אם זה נפתר כנראה שיש התנגשות עם איזושהי תוספת אחרת, ומכאן והלאה זה עניין של אלימינציה (disable לכל תוסף בנפרד ובדיקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי TMP- איך אני מבטל את הטעינה על הטאב?

ז"א מתי שאני לוחץ על לינק כלשהו, מופיעה לי על הטאב הנוכחי(או טאב אחר שפעיל) שורת התקדמות סגולה.

אני רוצה לבטל את זה.

אפשרי?

ומבקש המלצה על סקין שידמה את ספארי...

עריכה: עוד משהו, אני זוכר שמתישהו בדיון, מישהו הראה דרך להפוך את האיקסים שיש על הטאבים , לאיקס אחד בצד ימין.

מישהו יכול להסביר לי איך? ולא דרך TMP, כי מה שאני רוצה זה להעיף את האיקסים מהטאבים, כי הם מפריעים לי וגם ככה אני סוגר טאבים עם הגלגלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה עם התוסף Password Exporter

היה לי את זה פעם, ואני זוכר שעשיתי EXPORT ואז אחרי שפירמטתי עשיתי IMPORT.

ואז הפכתי את הכונן שלי לISO ופירמטתי, בלי לגבות שוב את הסיסמאות.

קיצר עכשיו אני רוצה לדעת מאיפה אני יכול לקחת את הסיסמאות בחזרה, יש לכם מושג איפה התוסף הזה שומר את הסיסמאות? או איפה אפשר לקחת את הסיסמאות שהFF עצמו שומר?

תודה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: עוד משהו, אני זוכר שמתישהו בדיון, מישהו הראה דרך להפוך את האיקסים שיש על הטאבים , לאיקס אחד בצד ימין.

מישהו יכול להסביר לי איך? ולא דרך TMP, כי מה שאני רוצה זה להעיף את האיקסים מהטאבים, כי הם מפריעים לי וגם ככה אני סוגר טאבים עם הגלגלת.

זה מובנה. גש ל- about:config, מצא את browser.tabs.closeButtons ושנה את הערך שלו מ- 1 ל- 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני לא עושה בשבילך ;D.

קבל סגנון ל- Stylish:

@namespace url([url]http://www.w3.org/1999/xhtml[/url]);

@-moz-document domain("forums.nana10.co.il") {
div[id='mainContainer'],
div[id='contentBlock'],
div[class='MainDiv'],
div.MainDiv > div:first-child > div,
div#Bodies > div,
div#Bodies > div > table {
width: 100% !important;
}
div.MainDiv > div:first-child {
width: 80% !important;
}
div.MainDiv > div:first-child > div > div {
width: 90% !important;
}
}

שים לב: הסגנון הזה עבר בדיקה מינימאלית בלבד בעיקר בגלל שברוב המקרים אני בכלל לא מצליח לראות את ההודעות בפורומים המשונים שלהם. כמו כן היא נבדקה רק עם Adblock פעיל שחסם את כל הפרסומות שלהם, אין לי מושג מה יקרה אם הפרסומות ישארו פעילות. אה, ובדקתי רק ברזולוציה אחת. Caveat emptor!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...