Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 26 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

במטרה לצמצם קצת את אורך התארד ולשמור על סדר למען קריאה וחיפוש נוחים יותר, הוחלט שלא לאפשר תגובות ללא תוכן או ציטוט\חיזוק של הודעות אחרות שלא לצורך הוספת מידע הכרחי נוסף.

שימו לב ושמרו על החוקים, בסופו של דבר זה בשבילכם (עקב הערות על אי נוחות מאורך התארד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך אני לעזעזאל מחזיר את החיצים האלה? ???

אפילו שניה לא חפרת בהגדרות של TMP?

Tools --> Tab Mix Plus Options --> Display --> Tab Bar --> When tabs don't fit width

--> scrollable with buttons on left and right sides

(אני משתמש ב multirow של 3 שורות טאבים, הרבה יותר נוח)

ועוד משהו: איך אני משתמש בידיוק עם SESSION MANAGER

רגע של עברית נורמלית- אתה לא משתמש עם משהו, אתה משתמש במשהו.

עכשיו, למרות שנכתב קודם:

לגבי הדבר השני, תעבוד עם ה-SESSION MANAGER של ה-TMP, אתה יכול לשמור איתו SESSIONS.

אני לא מוצא ש-ל-TMP יש פונקציונליות כזו ב session manager המובנה שלו

גם אני חשבתי שיש, אבל לפחות בביטא שמותקנת לי על FF3, אני לא מוצא אפשרות כזו בכלל.

הוא יודע לשחזר session בסגירה ופתיחה של הדפדפן, זה כן, כמובן גם אחרי התרסקות

אבל לא מצאתי שיש לו תפריט שמאפשר שמירה רצונית של session וטעינה ידנית שלו כשצריך.

(וזה מוזר, כי אני זוכר שהיה)

בכל מקרה - התוסף הנפרדsession manager כן מספק פונקציונליות כמו שאתה צריך

(יודע לשמור sessions לפי דרישה, ולשחזר לפי הצורך, ולא רק בסגירה ופתיחה של הדפדפן):

1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק אתה מחפש? אני חושב שהממשק המובנה די נוח.

גם אני חשבתי את זה עד שהגעתי לזה של גרסת ה3..לא ידוע הוא לא נוח ממש (לא שעשו כזה שינוי אבל עדיין)...

אני מדבר על תוסף שעוזר בסידור/ניהול המועדפים...וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שעדכנתי ל FF3.0.1 ה TMP הפסיק לעבוד- זה רק אצלי?

שאני מחפש לו עדכונים, כתוב לי מתחתיו שיש בעיה למצוא לו עדכונים.

התקנתי את הבטא שהביאו פה 1001 פעמים.

לנסות להתקין מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי את זה עד שהגעתי לזה של גרסת ה3..לא ידוע הוא לא נוח ממש (לא שעשו כזה שינוי אבל עדיין)...

אני מדבר על תוסף שעוזר בסידור/ניהול המועדפים...וכו...

אבל עדיין לא אמרת מה לא נוח לך ומה אתה רוצה שיהיה. יש הרבה תוספים, תגיד מה אתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו שניה לא חפרת בהגדרות של TMP?

Tools --> Tab Mix Plus Options --> Display --> Tab Bar --> When tabs don't fit width

--> scrollable with buttons on left and right sides

(אני משתמש ב multirow של 3 שורות טאבים, הרבה יותר נוח)

רגע של עברית נורמלית- אתה לא משתמש עם משהו, אתה משתמש במשהו.

חפרתי מספיק, תאמין לי

ותגיד רגע, למה העקיצות האלה ? מה אתה מעביר לי עכשיו שיעור ? רציני מה נהיה בפורום הזה עם כל הסרקיזם המסריח הזה

אתה רוצה לעזור, תעזור, אתה לא רוצה - אל תענה, אל תתייחס

מישהו ביקש ממך אישית?.. אתה לא חייב לי משהו..נכון? פשוט כלום. כאילו - תקרא לי חוצפן והכל, אבל למה להתנהג ככה? מה קרה, מעצבן אותך שאני לא גאון כמוך בדפדפנים ואנגלית, לא מחפש מספיק, ויכול להתעסק בזה לבד או משהו ? אני עושה בכוונה או משהו? כאילו מה, תשמור את הערות לעצמך !

יופי שאתה עוזר ומנסה.. וגם מדריך אותי בידיוק למקום הזה

אבל תאמין לי שניסתי, וזה כבר מסומן באופצייה הזאת, ניסתי גם אופציות אחרות וזה עדיין לא מופיע!

ותחשוב שאני בא בגישה מעפנה ומעצבנת אז אף אחד לא יעזור לי בגלל זה-אבל תסתכל טוב על הדברים.

אם מישהו אחר יכול לעזור ולפתור את זה בצורה נורמלית, אז סבבה , אם לא חפיף ,-נעיף את התוסף.

וד''א אני יודע שאני יכול ללחוץ על הכפתור logout.gif אם משהו לא נראה לי, אז אל תתטרחו להזכיר ולאיים.. אבל בחייאת ראבק!.. אין לי בעיה ספיציפית עם הפורום עצמו, רק עם כמה אנשים שהם חושבים שהם מעל כולם ורואים להעיר הערות בכביכול ברוח טובה לעקוץ לכל אחד שבא להם. ותקרא לי חוצפן מר מנהל. אבל אני חושב שקצת הגזמת. אתה טורח לקרוא ולעזור ולתמוך - זה מקובל ואני מאוד מכבד את זה שמתייחסים ומנסים לעזור. כלומר, -אתה. אבל ההתנהגות הזאת..

שיהיה המשך יום טוב בכל אופן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, צודק ב 100%, אני מתנצל אם השורה הראשונה במה שכתבתי גרמה לך להרגיש לא בנוח.

אני מקווה שאתה יודע שמן הסתם לא זו הייתה כוונתי (לפגוע).

בקשר לבעיה - יכול להיות שניסית לסמן את מה שאמרנו כשלא היו מספיק טאבים פתוחים?

נסה לבחור באפשרות הזו שהזכרתי, לתת apply או ok , ולפתוח עוד כמה טאבים סתם בשביל הנסיון.

עדיין לא עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שעדכנתי ל FF3.0.1 ה TMP הפסיק לעבוד- זה רק אצלי?

שאני מחפש לו עדכונים, כתוב לי מתחתיו שיש בעיה למצוא לו עדכונים.

התקנתי את הבטא שהביאו פה 1001 פעמים.

לנסות להתקין מחדש?

זה עובד אם מכריחים את זה לעבוד, בעזרת nightly tester tools

(או ידנית, ע"י עריכת ה XPI, אבל למה לעבוד כשיש nightly tester tools..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kidney_stonE

תראה, אני מבין את זה, אבל אני לא מבין דברים אחרים, כאילו כמו למשל - איזה עוול עשו לכם ועברתם בשביל כל ההתנהגות המורמרת הזאת..(אל תדאג זה לא רק אתה, אני כבר חטפתי פה מספיק באנים במשתמשים אחרים מדברים ממש שטותיים..)

כאילו-סה''כ זה לטובת כולם, לצאת עם הרגשה טובה.. למה כל הזמן לעקוץ, להראות, להעיר.. וגם אם כן, יש גבול מסוים.. אני מסכים גם ב100% ומקובל עליי שאם כתבו משהו בעמוד קודם או כמה עמודים קודמים אחורה ולא טרחתי להסתכל אז באמת יש לעיר ולהאיר על זה, ואתה ראית גם שכתבתי בעמוד הקודם צודק שלא כל כך שמתי לב לזה..(למרות שזה די הרבה עמודים אחורה)

סה''כ כל הדיקטטורה הזאת - מבין שרוצים לשמור על איכות מאוד גבוהה בפורום ולהעיף כל מיני אנשים שעושים בלאגן..אבל על כל דבר הכי קטן..זה נהייה מכה.. אזהרה פה, אזהרה שם..באן פה, מיוט שם.. ואני מדבר שוב-מניסיון רב, זה בכלל גם לא המשתמש הראשון והכי וותיק שלי, כל הזמן הזה היה ככה, ואין בכלל למי לפנות, ולא סתם משתמשים מהפורום מדי פעם פותחים נושאים "מיותרים" בפורום כללי[עוף-טופיק] על למה המנהלים לא עונים וכרגיל מפנים אותם ליצירת קשר בפרטי/אימייל-אבל הקטע שבכלל לא מתייחסים ולא עונים.. אין כבר למי לפנות. (כן כן, גם מניסיון של כמה שנים בפניה בפרטי -לכל- המנהלים הראשיים וגם מודרים למינהם).

אני מניח שהבנת את הנקודה...ואני מבין ויודע גם איזה הנחיות כל המנהלים מקבלים.. בשביל לשמור על סדר טוב בפורום.

ולגבי הבעיה-לא..זה מסומן ככה אפילו כברירת מחדל, ניסיתי גם כמה פעמים לשנות ולשחק עם זה, אפליי וOK - עם המון לשוניות פתוחות ועדיין לא רואים את החיצים..

לא יודע מה הבעיה.. טוב לא נורא..

תודה רבה בכל אופן..(ולמען הסר הספק שום ציניות..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...