Firefox 3 - התוספים שלכם - עמוד 25 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - התוספים שלכם

Vatos-Locos

Recommended Posts

אבל אנילא יודע ג'אווהסקריפט... וגם משום מה הגריזמונקי נוטה לבלוע 100% ממשאבי המעבד שלי, אז הוא בכלל לא מותקן כרגע.

עדכון: ו- ynet כבר לר משתמשים ב- castup, הם עברו ל- mediazone. בכל מקרה, כנראה שיש פתרון (קצת מורכב), ישירות באתר שלהם:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3558213,00.html

נסו ואולי תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה התוסף TMP לא עובד לי בידיוק? ::)

התקנתי - verision 0.3.6 שתומכת כביכול ב3.0a5. היא לא מופיעה למטה כאייקון, ושאני נכנס לתוספים ועושה אפשריות זה גם כן לא עושה כלום.

מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, התסכלתי כמה דפים אחורה והתקנתי ועכשיו זה עובד

שאלה: למה בצד הוא העיף לי את האייקון של הundo והחליף במקומו + ירוק של open a new tab ? איך אני מחזיר את ה-unbo?.. אני צריך אותו.

עכשיו אני מחפש עוד תוסף, אולי שקיים - נניח ואני ויש לי איזה 40-50 לשוניות פתוחות בדפדפן, ואני רוצה "להשהות" אותם לזמן-מה, ז''א לסגור אותם ושהוא יזכור לפתוח אותם אח''כ, זאת כדי להוריד עומס ושיהיה פחות איטיות - ישנה דרך לעשות את זה? (כלומר לעבוד לבנתיים עם כמה לשוניות ספיצייפים שאני צריך אותו רגע, 5-10)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, התסכלתי כמה דפים אחורה והתקנתי ועכשיו זה עובד

שאלה: למה בצד הוא העיף לי את האייקון של הundo והחליף במקומו + ירוק של open a new tab ? איך אני מחזיר את ה-unbo?.. אני צריך אותו.

עכשיו אני מחפש עוד תוסף, אולי שקיים - נניח ואני ויש לי איזה 40-50 לשוניות פתוחות בדפדפן, ואני רוצה "להשהות" אותם לזמן-מה, ז''א לסגור אותם ושהוא יזכור לפתוח אותם אח''כ, זאת כדי להוריד עומס ושיהיה פחות איטיות - ישנה דרך לעשות את זה? (כלומר לעבוד לבנתיים עם כמה לשוניות ספיצייפים שאני צריך אותו רגע, 5-10)

תודה.

TMP מכיל את כל מה שאתה צריך.

לחצן ימני על סרגל הכלים, Customize ותוסיף שם את האייקון של ה-UNDO CLOSE TAB.

לגבי הדבר השני, תעבוד עם ה-SESSION MANAGER של ה-TMP, אתה יכול לשמור איתו SESSIONS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

תודה לך :xyxthumbs:

החזרתי את Undo , אבל לא לאותו מקום, - קצת יותר למעלה, אני לא מצליח להחזיר לאותו מקום, כי כבר יש במקומו + ירוק מעצבן שפותח טאבים חדשים - איך אני מעיף אותו?

עוד משהו: שמתי לב אחרי שהתקנתי את התוסף TMP, אין לי יותר גישה של החצים מתי שפותחים הרבה טאבים בחלון. (אתה יודע, לזוז שמאלה וימינה, הדבר הבסיסי בדפדפן העלים לי אותו..)

והחשוב מכל: איך אני משתמש בידיוק עם SESSION MANAGER ? נכנסתי לOptions של הTMP, הולך ללשונית SESSION , ומה אז עושה/מגדיר שם בשביל מה שאני צריך ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא ?

פועל מצויין (הבטא שלו כמובן, שפרסמו פה מליון ואחת פעמים.)

אני לא בטוח אם יש לי 3.0.1 אבל לפני כמה ימים הוא עדכן ואז פתח לי טאב שהם מודים לי שאני משתתף בבטא שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פלאג אין בשם divx web player- אני מניח שחלקכם מכיר אותו בזכות האתר stage6 שניגן איתו את הסירטונים (ונסגר- אז אל תטרחו לחפש...)

מאז שהתקנתי את FF3 אני לא מצליח לנגן איתו סירטונים... יש משהו שאפשר לעשות בנידון (ואני גם לא מוצא גירסה מעודכנת יותר...)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני לעזעזאל מחזיר את החיצים האלה? ???

36351270qc0.png

מאז שהתקנתי את התוסף TMP, הוא העלים לי אותם - ואני מתחרפן!!

אין ניסיתי דרך התאמה אישית של הסרגל כלים להחזיר אותם, דרך ההגדרות של הTMP בלשונית disply(טאב באר) וכו' - ואין אני לא מצליח!

איזה מציק זה, אי אפשר ככה לעבוד עם הדפדפן, שהרבה לשוניות פתוחות ואי אפשר לזוז מצד לצד כמו שצריך.

הצלחתי רק להעלים את החיצים הירוקים המציקים שהוא שם בצד(במקום) שפותחים טאב חדש :\

ועוד משהו: איך אני משתמש בידיוק עם SESSION MANAGER ? נכנסתי לOptions של הTMP, הולך ללשונית SESSION , ומה אז עושה/מגדיר שם בשביל מה שאני צריך ? (נניח ואני ויש לי איזה 40-50 לשוניות פתוחות בדפדפן, ואני רוצה "להשהות" אותם לזמן-מה, ז''א לסגור אותם ושהוא יזכור לפתוח אותם אח''כ, זאת כדי להוריד עומס ושיהיה פחות איטיות - ישנה דרך לעשות את זה? (כלומר לעבוד לבנתיים עם כמה לשוניות ספיצייפים שאני צריך אותו רגע, 5-10)

ד''א כרגע התוסף מנוטרל מן הסתם, אחרת לא ההייתי יכול להביא סקרינשוט של החיצים..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...