Firefox 3 - רשמים ראשוניים - עמוד 14 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - רשמים ראשוניים

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 252
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני זוכר שקראתי איפשהו שזה באמת בלתי אפשרי בגלל הדרך שהליבה של הדפדפן כתובה בה,

אולי מאז יצאה איזושהי הרחבה שמאפשרת כזה דבר, אם תמצא אני אשמח לדעת מזה ;)

(נ.ב למה לצטט את ההודעה שמעליך?)

כי לפעמים עד שאני כותב את התגובה אנשים אחרים מגיבים ולא כל כך מובן על מה דיברתי.

עם ציטוט לדעתי זה תמיד יותר מובן (כל עוד לא מדובר בתגובה של שני עמודים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר ללפתוח כמה טאבים במקביל הכי קרוב למה שאתם מדברים יהיה תוסף בשם splitbrowser שבעצם נותן לפתוח כמה טאבים על המסך

זה אולי קרוב בהקשר, אבל זה נראה זוועתי לעבוד ככה, זה ממש לא נראה לי, אבל תודה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אתה כבד משהו פחד, אם עברת פעם אחת ויחידה ל - IE טאב, בשביל מה אתה צריך לחזור לטאב הרגיל של פיירפוקס, הא?

לא ,לא אתה הכבד כאן...

ברגע שאתה עובר לIE TAB אז זה כמעט כמו לגלוש בIE מה שאומר שכל שאר ההרחבות שלך לא פעילות (אז למה יש לי FF במחשב בכלל?!?!?!)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בDictionary Tooltip

יש שם מילון של בבילון (ועוד כמה מילונים), דאבל קליק על המילה וזה עובד

http://www.rjonna.com/ext/dictionarytip.php

הרחבה נחמדה, אבל עולה $$$. מה יש לכם נגד qtl? גם מפתח ישראלי, גם מתרגמת לעברית, גם חינם וגם סוף-סוף עובדת בלי להיות חור בראש, כמו הגרסאות הקודמות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרחבה נחמדה, אבל עולה $$$. מה יש לכם נגד qtl? גם מפתח ישראלי, גם מתרגמת לעברית, גם חינם וגם סוף-סוף עובדת בלי להיות חור בראש, כמו הגרסאות הקודמות שלה.

שהיא לא נוחה בגרוש.. :nixweiss:

אני לא רוצה שהיא תקפוץ לי כל פעם שאני מסמן מילה (אני כל הזמן מסמן מילים תוך כדי קריאה), וגם הפיתרון של הוספת CTRL לא עוזר, כי:

א. בפעם האחרונה שבדקתי הוא בכלל לא עבד.

ב. זה עדיין לא נוח, אני לא רוצה CTRL+סימון, אני רוצה CTRL+כפתור ימני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אז תשנה את בבילון ל- CTRL...

היא עולה כסף? ממתי?

אני משתמש בה חינם מאז ומתמיד

תביט באתר:

This extension is not free. It costs only $4.99 to install this extension. So, you are tipping the author with just 4.99 dollars. This extension is far more worth than 4.99 dollars when compared to the time and frustration to switch or tabs. Click on the "Buy Now" button to start.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אצלי בבילון מאז ומתמיד היתה עם CTRL, בגלל זה אני כבר רגיל ורוצה להמשיך להשתמש בו...

אז תפנה למפתח ותשאל בנימוס האם הוא יכול להוסיף אפשרות של הקשה ימנית. תנצל את זה שהוא ישראלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...