Firefox 3 - רשמים ראשוניים - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 3 - רשמים ראשוניים

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 252
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הוא מאוד יציב ודיי מהיר

הרעיון של השלמת הכתובת הוא גיאוני! זה פשוט נורא נוח

גם ה Download Manager אחלה (רק חבל שאין כפתור Clear And Close וגם בשביל להגיעה לתיקית ההורדות צריך ללחוץ כפתור ימיני ומשם לתיקיה).

זהו כעיקרון, אני מאוד מרוצה (כבר בבטא הייתי מרוצה) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתה מדבר NEMESIS , מבדיקה שאני ערכתי מצאתי את FF הכי מהיר והכי פחות נתקע

אצלי IE , פשוט נתקע באתרים מסויימים , FF חלק

ואני לא מתכוון לעבור ל MAXTHON , פשוט סתם בזבוז , כשיש לך את FF

רשמים שלי:

נראה יותר יפה , שימוש יותר חלק, נחמד שסוףסוף הוסיפו כפתור ל BOOKMARKS הכוכב למעלה

מה שכן שמתי לב לזה רק עכשיו , אולי זה גם היה מקודם , יש לך אפשרות לפתוח את העמודים האחרונים שסגרת אותם , RECENTLY CLOSED TABS ב HISTORY , וגם שינו שם כמה דברים נראה לי , מאוד שימושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כותב הודעה ובודק את ה CPU LOAD אצלי

תמונה מצורפת:

cpuloadcq3.th.jpg

(שים לב לכמות הטאבים הפתוחים ברקע)

ניסוי שני - כותב הודעה ומביט ספציפית בעמודת ה CPU על הפרוסס של השועל - לא עובר את ה 09 בזמן הכתיבה...

cpuload2fj7.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו יש לי בעיה גם בגסה הזאת וגם בקודמת הם פשוט לא שומרים לי את הסיסמה בhattrick אני אומר לו לשמור והוא שומר רק שם משתמש בלי סיסמה וזה רק באתר ההוא! באחרים הוא שומר מה אפשר לעשות?

ד"א כהיתי נכנס לhattrick עם 2 הוא יהיה קצת ניקע לכמה שניות עכשיו הוא רץ מהר בלי שום בעיה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר חלש.

כל מחשב עם 512MB יריץ אותו ללא בעיות מיוחדות (ברור שתהיה איטיות מסויימת, אבל מה לעשות שהמחשב חלש? גם IE לא ירוץ חלק), ומחשב עם 1GB כבר ירוץ חלק בלי למצמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מאוד מעצבנת בFF3 (אני שוקל לחזור ל2) זה שהוא לא תומך בבבילון (מילון) כי יש אפשרות בבילון לקלוט לבד מילה ותרגם אותו (בלחיצ כפתור) ובFF3 הוא לא מצליח לקלוט את המילה....(הוא קולט רק שתי אותיות ממנה)

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

לא ברור לי מה גורם לזה, זה ממש מוזר..

בחלק מהמקומות על העמוד זה עובד, ובחלק לא.

אנחנו כמובן לא לבד:

http://groups.google.com/group/mozilla.feedback.firefox.prerelease/browse_thread/thread/be92c4fdcb89e7ee

http://groups.google.com/group/mozilla.feedback.firefox.prerelease/browse_thread/thread/51bde676290ff221

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...