MODU82+ 425W לא שקט כמו שציפיתי - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MODU82+ 425W לא שקט כמו שציפיתי

leyaniv

Recommended Posts

היום החלפתי את ה Seasonic S12 380W שלי ב- MODU82+ 425W.

המטרה היתה להיפטר מהרעש שהספק הישן עשה במאמץ.

במילה אחת, אכזבה.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=336867.msg2909162#msg2909162

הסיסוניק שהיה לך היה רועש!???!? ממש מוזר אני עם הסיסוניק SII 430W והוא שקט בצורה מפחידה לפעמים... מוזר לי...

בכל מקרה, אני לא חובב של אנרמקס, אבל תתחדש ושזתכה לשמוע ממנו... כלום!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

צודק + התנצלותי כלפיי אלכס :hi:

אם כי תשובתי בעינה נשארת[br]פורסם בתאריך: 24.05.2008 בשעה 16:35:54

התכוונת אוליי לבעל הספק גבוה יותר ביחס למחירו אך ממש לא יותר טובים

הHEC לדוגמא שהבאת ממש לא טוב יותר ובעל נצילות עלובה ביחס לספקים אחרים

מתוך ביקורת שקראתי עליו השבוע אני אחפש את הלינק[br]פורסם בתאריך: 24.05.2008 בשעה 16:40:55

It's not the most efficient power supply we've tested, as it requires 185W of power for a 120W load

נצילות עלובה של 64% פשוט בושה לא רחוק מנצילות של ספק גנרי?? ::)

לקחתי לדוגמא את הקרוסייר 450VX, אנטק EW500, וכמובן קורסייר 550VX, כל הספקים הנ"ל יותר משתלמים ועם נצילות טובה.

ואגב, החישוב שלך ממש רחוק מהחישוב של חברת החשמל. חב' החשמל מחשבת לפי הצרכנים הכבדים בבית קרי מקרר, מכונת כביסה, מייבש...

איך בדיוק קבעת שספק HEC יש נצילות כזאת, יש לך את הציוד לבדיקה בבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB???

חשבתי שאתה בחור שמבין עניין?

מה הקשר לחברת חשמל?

לקחתי את המחיר של KW מחברת חשמל 54.84 אגורות לKW1

צריכה של מחשב היא לעולם איננה קבועה מכיוון שזה משתנה בהתאם לעומס שמופעל עליו

כעיקרון לקחתי מחשב במצב IDEL שזה רוב הזמן לפחות והייתי מאוד נדיב בנושא הצריכה מכיוון שלדעתי היא גבוהה יותר אך העדפתי להיות שמרן

משמע 82W נטו וברוטו זה יוצא שונה בהתאם לנצילות הספק

לדעתי החישוב שנעשה הוא מעולה לווא דווקא מבחינת המספרים שזה משתנה ממערכת למערכת ומאדם לאדם אלא מראה הסבר מתמטי כיצד כל אחד יכול לחשב כמה חשמל המחשב שלו צורך+- וכמה הוא יכול לצמצם את העלות הנ"ל ע"י לקיחת ספק בעל נצילות גבוהה יותר

עכשיו תסביר לי מדוע קוסאייר יותר זולים?

מבחינת המחיר הם זהים +-

ומדוע הם יותר טובים?

מבחינת נצילות האנרמקס עדיפים בקצת

ומבחינת הרעש כנ"ל

URIB אתה מאכזב אותי חשבתי שאתה בחור שמבין עניין

וגם אתה זה שציינת את הHEC לחיוב ולכן הביקורות שהראתי לגביו(ביקורת=שחיטה) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB???

חשבתי שאתה בחור שמבין עניין?

מה הקשר לחברת חשמל?

לקחתי את המחיר של KW מחברת חשמל 54.84 אגורות לKW1

צריכה של מחשב היא לעולם איננה קבועה מכיוון שזה משתנה בהתאם לעומס שמופעל עליו

כעיקרון לקחתי מחשב במצב IDEL שזה רוב הזמן לפחות והייתי מאוד נדיב בנושא הצריכה מכיוון שלדעתי היא גבוהה יותר אך העדפתי להיות שמרן

עכשיו תסביר לי מדוע קוסאייר יותר זולים?

מבחינת המחיר הם זהים +-

ומדוע הם יותר טובים?

מבחינת נצילות האנרמקס עדיפים בקצת

ומבחינת הרעש כנ"לURIB אתה מאכזב אותי חשבתי שאתה בחור שמבין עניין

וגם אתה זה שציינת את הHEC לחיוב ולכן הביקורות שהראתי לגביו(ביקורת=שחיטה) ::)

אני לא בקטע של קטנוניות כגון חב' החשמל, כי בחשבון החשמל הדבר האחרון יהיה לבדוק כמה הספק יעיל.

והינה המחירים לפניך:

המודו של אנרמקס:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3836

קורסייר 450VX:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3472

קורסייר 550VX:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3473

אפסילון 600W של FSP כבר יותר תמורה לכסף:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3455

אנטק 500W:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemmenu.asp?id=1170

אז בוא ניתן לגולשים להחליט מה יותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB דבר ראשון ההבדלים במחיר 448 עבור אנרמקס 425W

לבין הקרוסאייר 450W שעולה ש"ח414 זה ממש קטנוני 30 ש"ח הפרש ובנוסף האנרמקס הוא מודולרי שקט יותר ובעל נצילות גבוהה יותר במעט

והאנרמקס מגיע עם אחריות של 5 שנים הקרוסאייר רק 3 .....

ובנוגע ליתר הספקים : FSP שהראת הם דגמים ברמה אחת אם לא יותר מתחת לאנרמקס ולקרוסאייר

[br]פורסם בתאריך: 24.05.2008 בשעה 17:52:47

ובנוסף לכך הקרוסאייר הוא בעל מסילת 12V אחת ו 12V AMP נמוך יותר משל האנרמקס שזה מה שחשוב
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יקי, אתה יודע שלא האשמתי אף אחד בשום דבר. אני איתכם מהתביעה הגדולה של פנדה ב2001 ועד היום 7 שנים עוד מעט לאתר ואם הייתי חושב לשנייה שאתם לא אובייקטיביים הייתי לוקח לפורומים אחרים את עצמי ועוד המון אנשים שהבאתי לפה במהלך השנים הללו. קרא עוד פעם את מה שכתבתי ותראה שדווקא הגנתי עליכם. מצטער אם זה לא הועבר במילים הראויות.

2. RAZIELL, URIB. שניכןם מכירים אותי אישית, אם אחד מכם יש לו שביב של מידע לגבי היותי לא אובייקטיבי אנא כתבו את זה כאן !

3. מורן, אתה במקרה מתווכח עם שני מבינים בחומרה. הראשון מהנדשס אלקטרוניקה/חשמל (תזכיר לי מה מדוייק אורי) ברשות לפיתוח אמצעי לחימה

והשני אני לא יכול לכתוב בפומבי. נקרא לזה עובד מדינה. שמלתמצא בתחום.

אני לא הייתי מתפרץ עליהם במילים שלך בלי היכרות. קיבלתי את הסליחה שלך אחי, אבל איך אומר חיזקי "דבר חלש" :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB, מורן צודק. הספקים שאתה ממליץ עליהם פחות טובים.

אתה תמיד טוען שיש ספקים אחרים ומשתלמים יותר ואז כשמראים לך שהביקורות טוענות הפוך אתה אומר משהו בסגנון

"כל התנאים האלו מתקיימים במעבדה ובמציאות הכל הפוך".

אז אלא אם אתה יודע יותר מכל הביקורות של האתרים המקצועיים ביותר בעולם, אל נא תמליץ לאנשים לפי תחושת הבטן.

וכבר אמרו לך עשרות פעמים, תמורה לכסף לא נמדדת בוואטים! (ועוד בטח לא בוואטים שהיצרן טוען לגביהם)

בנוגע ללמה החלפתי את הסיסוניק. הוא היה באמת שקט מספיק במנוחה.

אבל במאמץ הייתי יכול לשמוע אותו.

בנוסף המארז שלי צפוף ורציתי ספק מודולרי.

ובנוסף לכך גם ככה הייתי צריך לקנות ספק שקט למחשב אחד, אז על הדרך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. מורן, אתה במקרה מתווכח עם שני מבינים בחומרה. הראשון מהנדשס אלקטרוניקה/חשמל (תזכיר לי מה מדוייק אורי) ברשות לפיתוח אמצעי לחימה

והשני אני לא יכול לכתוב בפומבי. נקרא לזה עובד מדינה. שמלתמצא בתחום.

1. זה שמישהו מהנדס או מה שלא יהיה זה לא אומר שהוא מבין בכל נושא שקשור לאלקטרוניקה כמו שאני כלכלן ולא מבין בכל דבר שקשור לכלכלה...

הוא אפילו לא הבין מה שאני הסברתי בנוגע לנצילות ועלויות חשמל.....

2. הוא משנה את דעתו מרגע לרגע לפי התשובות שאני מביא לו רגע אחד הHEC מעולה ורגע אחר הHEC כבר לא משהו והוא מביא לי ספקים אחרים שגם הם לא שווים התייחסות

3. מי זה הבחור השני שאני מתווכח איתו בדיוק???

4. מה קשור דבר חלש.... ועדיין לא הגבת אפילו לתגובה אחת שלי-מתוך הבנה שאתה טועה או התעלמות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה שמישהו מהנדס או מה שלא יהיה זה לא אומר שהוא מבין בכל נושא שקשור לאלקטרוניקה כמו שאני כלכלן ולא מבין בכל דבר שקשור לכלכלה...

הוא אפילו לא הבין מה שאני הסברתי בנוגע לנצילות ועלויות חשמל.....

2. הוא משנה את דעתו מרגע לרגע לפי התשובות שאני מביא לו רגע אחד הHEC מעולה ורגע אחר הHEC כבר לא משהו והוא מביא לי ספקים אחרים שגם הם לא שווים התייחסות3. מי זה הבחור השני שאני מתווכח איתו בדיוק???

4. מה קשור דבר חלש.... ועדיין לא הגבת אפילו לתגובה אחת שלי-מתוך הבנה שאתה טועה או התעלמות?

תראה אין לי כוח לויכוח של "למי יש גדול יותר". עצם העובדה שעבורך קורסייר ויתר הספקים לא שווים כלום ורק האנרמקס זה אומר הכל.

אז כדאי שתדע לא כל הפורום מחפש מודולריות ושקט חרישי.

ודבר נוסף ספקים עם מסילת 12V אחת הם דווקא ספקים מאוד חזקים, לא סתם חברה כמו Power&Cooling בוחרת בספקים שלה מסילת 12V בודדת.

אגב, מסילות 12V מתפצלות ממקור אחד! קח את זה בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אנחנו בנושא, מה הסיבה שעדיין ממשיכים לייצר ספקים לא מודולריים?

אני לא רואה שום יתרון חוץ מחיסכון בעלויות של פס ייצור חדש.

רוב הספקים השקטים של Seasonic הם מסדרת הS12 והם תופסים הרבה מקום מיותר במארז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אין לי כוח לויכוח של "למי יש גדול יותר". עצם העובדה שעבורך קורסייר ויתר הספקים לא שווים כלום ורק האנרמקס זה אומר הכל.

אז כדאי שתדע לא כל הפורום מחפש מודולריות ושקט חרישי.

ודבר נוסף ספקים עם מסילת 12V אחת הם דווקא ספקים מאוד חזקים, לא סתם חברה כמו Power&Cooling בוחרת בספקים שלה מסילת 12V בודדת.

אגב, מסילות 12V מתפצלות ממקור אחד! קח את זה בחשבון.

לא אמרתי שאנרמקס החברה הכי טובה אמרתי שכרגע יש להם ספקים יותר טובים וההבדל בין האנרמקס לקרוסאייר הוא קטן אך עדיין לטובת האנרמקס

ואני בניגוד אלייך הראתי עובדות-ביקורות אתה סתם זורק דגמים ומשנה דעה מרגע לרגע

ושאני יבין בנוגע למסילות אז אתה טוען שעדיף מסילה אחת על פני שתיים ? תביא תימוכין לטענות שלך[br]פורסם בתאריך: 24.05.2008 בשעה 19:58:05

ודרך אגב אם לא כולם מחפשים: 1. איכות

2.אמינות

3.נצילות

4.שקט

5.אחריות ארוכה-5שנים

6.מודולריות

אז מה כולם מחפשים?

ספקים שURIB ממליץ ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאנרמקס החברה הכי טובה אמרתי שכרגע יש להם ספקים יותר טובים וההבדל בין האנרמקס לקרוסאייר הוא קטן אך עדיין לטובת האנרמקס

ואני בניגוד אלייך הראתי עובדות-ביקורות אתה סתם זורק דגמים ומשנה דעה מרגע לרגע

ושאני יבין בנוגע למסילות אז אתה טוען שעדיף מסילה אחת על פני שתיים ? תביא תימוכין לטענות שלך[br]פורסם בתאריך: 24.05.2008 בשעה 19:58:05

ודרך אגב אם לא כולם מחפשים: 1. איכות

2.אמינות

3.נצילות

4.שקט

5.אחריות ארוכה-5שנים

6.מודולריות

אז מה כולם מחפשים?

ספקים שURIB ממליץ ::)

כן בדיוק, הינה ספק שעונה על כל הדרישות שלך פרט למס' 6, אבל... הספק הזה שם את כל האנרמקסים בכיס הקטן! ותתפלא יש לו רק מסילת 12V אחת.

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=2209

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיפה בדיוק יש ביקורת שמוכיחה את דבריך מלבד לינק של מחיר בחנות??

נצילות? שקט? אחד מהקריטריונים האלה תופס אצלך אתה ממשיך

בתגובות החסרות תוכן....

אולי תענה פעם אחת לגוף השאלה? כל תגובה שלך חסרת כל קשר לשניה....

ודרך אגב URIB בן כמה אתה אם לא אכפת לך שאני שואל?[br]פורסם בתאריך: 24.05.2008 בשעה 20:45:42

טוב אז מצאתי נתוניי חברה שצריך לקחת אותם בערבון מוגבל כי תמיד הם מוטים לטובה על הנייר ובפועל הם כלפי מטה

טוב אז ככה:

שקט: 26-38DB לזה אתה קורה שקט ??? כבר עדיף לישון ליד הטורבינות של תחנת הכוח רידינג שמה יהיה בטוח שקט יותר ואלו עוד נתוניי החברה!!

נצילות: 83% לטענת החברה אך תראה לי ולו ביקורת אחת שתתמוך בעניין!

מודלריות כפי שציינת אין!

מסילות 12V נפרדות אין!

אחריות:5 שנים

מחיר 540 ש"ח!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיפה בדיוק יש ביקורת שמוכיחה את דבריך מלבד לינק של מחיר בחנות??

נצילות? שקט? אחד מהקריטריונים האלה תופס אצלך אתה ממשיך

בתגובות החסרות תוכן....

אולי תענה פעם אחת לגוף השאלה? כל תגובה שלך חסרת כל קשר לשניה....

ודרך אגב URIB בן כמה אתה אם לא אכפת לך שאני שואל?

אתה צודק! סתם ספק שלא שווה כלום, מי בכלל מכיר את PP&C רק אנרמקס.

תקשיב אם אתה באמת לא מכיר את היצרן הזה, כדאי מאוד שתתחיל ללמוד על החברה הזאת! PP&C החברה הטובה ביותר לספקי כוח שעדיין מייצרת ספקים עם מסילת 12V בודדת.

רצית סקירה קח בבקשה, לצערי זה דגם חזק יותר מ-610W אבל מספיק כדי לתת לך להבין על איזה יצרן מדובר.

http://www.hardwaresecrets.com/article/553/10

"We were really impressed by this power supply. It not only could deliver its labeled power at 50º C, but we could pull up to 868 W also at 50º C!

Efficiency was one of the highlights of this product during our tests. If you pull up to 80% of its labeled capacity (i.e. up to 600 W) you will have at least 85% efficiency, peaking almost 90% when you pull 40% of its capacity (300 W). We could see an efficiency of 82.8% when it was delivering 750 W, which isnt bad at all! Even when we overloaded it efficiency was still above 80%.

It is a very quiet power supply if you run it below its maximum capacity."

עריכה:

הינה מצאתי את הסקירה של דגם ה-610W של PP&C

http://www.hardwaresecrets.com/article/503/7

"Since this power supply passed flawlessly all our tests and continued working after that , is really able to deliver its labeled power at 45º C and provides a high efficiency, this is definitely a model we recommend, and that is why we are giving it our Golden Award Seal."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB, שאני יבין בנוגע למסילות אז אתה טוען שעדיף מסילה אחת על פני שתיים ? תביא תימוכין לטענות שלך

1. סימוכין לא תימוכין.

2. עוררת את סקרנותי וחפרתי בשעה האחרונה בכתבות שונות. בגללך אני יודע עוד פיסת פאזל בנוגע לספקים, תודה .

חזרת על זה כמה פעמים ולא היה נעים כבר עם ההרמה להנחתה הזאת. אני מתפלא שעם כל הלינקומניה הזאת לא חיפשת לינקים בעצמך.

בבקשה אחינו :xyxthumbs: :

Power Supply Myths Exposed!

8. ARE MULTIPLE 12-VOLT RAILS BETTER THAN A SINGLE 12-VOLT RAIL?

With all the hype about multiple 12-volt rails (ads claim that two rails is better than one, five is better than four, etc.), you'd think it was a better design. Unfortunately, it's not!

Here are the facts: A large, single 12-volt rail (without a 240VA limit) can transfer 100% of the 12-volt output from the to the computer, while a multi-rail 12-volt design has distribution losses of up to 30% of the power supply's rating. Those losses occur because power literally gets "trapped" on under-utilized rails. For example, if the 12-volt rail that powers the CPU is rated for 17 amps and the CPU only uses 7A, the remaining 10A is unusable, since it is isolated from the rest of the system.

Since the maximum current from any one 12-volt rail of a multiple-rail is limited to 20 amps (240VA / 12 volts = 20 amps), PCs with high-performance components that draw over 20 amps from the same rail are subject to over-current shutdowns. With power requirements for multiple processors and graphics cards continuing to grow, the multiple-rail design, with its 240VA limit per rail, is basically obsolete.

The design is favored by major processor and graphics companies, complies with EPS12V specs (the 240VA limit is not a requirement) and is approved by all major safety agencies such as UL and TUV.3

ועוד משהו. פה יש חפירה לפנים לגבי כל הנושא.

http://www.playtool.com/pages/psumultirail/multirails.html[

סיכום:

Assuming that two PSUs have the same total 12 volt capacity, you're better off getting a single 12 volt rail than a multi 12 rail . The current limiters in the multi 12 rail PSUs apparently don't really improve safety but they can make your life miserable when building a high-powered computer. The single 12 volt rail PSUs cause less problems. Unfortunately, most PSUs with lots of 12 volt capacity are marketed as multi 12 rail PSUs even when they are actually single 12 rail PSUs. Intel's page can help identify PSUs which don't have the 240VA limit. Hopefully, in the future this whole daliance with 20 amp current limits will just disappear and 12 volt life will be simple again. But as for now, your best option is to try to find a PSU without current limiters if you intend to build a high-powered computer. If you can't avoid current limiters then be prepared to do some rail balancing.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...