האם כרטיסי High End בני שנה עדיין כדאיים ? (Asus EN8800GTX - (G80) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כרטיסי High End בני שנה עדיין כדאיים ? (Asus EN8800GTX - (G80)

galweb

Recommended Posts

^^^

אין שום קשר, אני עם המעבד E6600 + 8800GTX בסטוק מקבל כ-119XX לא זוכר מה היה ב-XX

חבר שלי מקבל כ-12 וחצי עם Q6600 + 8800GTX, אין שום קשר לחוסר תאימות יש חוסר מתח וחלס להגיד שהספק כוח הזה מספיק כי הוא לא.

זה שהמחשב שלך עובד תגיד תודה, אבל זה שלהגיד שהוא עובד טוב זה טעות, תיקנה של 550\520 W ואחרי זה תיבדוק את הביצועים.

תאמין לי שהם יגדלו.

ואיי אתה מזה עקשן!

אז אני מקבל 11K ואתה 12K למי איכפת?? זה כולה אלפייה... יכול להיות שהזכרונות שלי לא ממש טובים, או הלוח אם או WHATEVER....

אם הייתה לי בעיה עם כרטיס והספק הוא היה מודיע לי שיש לי בעיה וההפרש היה מורגש מאוד במשחקים.

אתה באמת חושב שלא עשיתי בדיקה לפני שקניתי את הספק הזה?? אפילו שאלתי בפורום וכולם אמרו לי שיחזיק כמו גדול ונחש מה?? הם צדקו!

LOL בונא שנייכם (לייזיבורגר והמפציץ) יש לכם את אותה התמונה בצד והכיתובית מתחת ממש מצחיקה! XDXD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי אחר.. ואני לא מתכוון להחליף כי מה שאתה אומר נשמע לי כמו בו***ט! (סלח לי על הביטוי).

אבל אם אתה רוצה אפשר לעשות השוואה... תגיד איך ותגיד מתי, אם באמת יהייה הבדל מורגש בן הכרטיס שלך לשלי (לא ב2-3 FPS) אני מוריד מפניך את הכובע וקונה חדש.

מסכים?

טוב אני לא קונה ספק חדש, אבל נחשוב על משהו... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Intel 2 Duo X6800 (operating at 2.93GHz - 11x266MHz);
EVGA nForce 680i SLI motherboard (NVIDIA nForce 680i SLI);
2 x 1GB XMS2-6400C3 (operating in dual channel at -800 with 3-4-3-9-1T timings);
Seagate Barracuda 7200.9 200GB SATA hard drive;
OCZ GameXtreme 700W power supply unit;
Windows XP Professional Service Pack 2; 9.0c;
NVIDIA 680i standalone drivers version 9.35.

power.png

תוסיף עוד כמה ואטים ל Q6600

burn.png

ותבין שהספק שלו סוחב יופי. באמת בוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם ביקורות שאומרות שהמעבד צורך כ-120W

ואני רק בישביל להוכיח לך, ילך ליבדוק כמה באמת צורך על ידי מדידת מתחים.

וגם עם זה מספיק תסביר לי איך זה עם ליברטי 400W המחשבים עבדו עם FPS די נמוך ותקיעות קצת.

ועם אחר שבדקתי (Corsair Hx 520W), המחשבים עבדו טוב.

אתה יכול לחזור ליקרוא שמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מחשבים?

אתה מודע לעובדה שכאשר יש בעיה בספק (חלש או וואטאבר) אז המשחקים לא עולים! אין דבר כזה שאים הכרטיס לא מקבל מספיק מתח אז הוא מחליש את עצמו.. אין מספיק מתח אין משחק בכלל!! ואין תקיעות בווינדוס!

אני לא מבין אותך, כולם אומרים שהספק מחזיק ואני הדוגמה החיה לכך אבל אתה עדיין בשלך!

יכול להיות שנפלת על ספק תקול, לא יכול לקרות? בטח שיכול!

אני לא מבין אתה מתעצבן שקנית ספק יותר יקר כשיש משהו שיכול להחזיק את המחשב שלך בפחות?

לא התכוונתי לעליב אבל מה הבעיה שלך?

וסתם שאלה: למה לעזעזל אתה צריך את הכרטיס PHYSX?

אתה יודע הוא מת כבר.. קנתה את החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום כלום! הכרטיס לא מוגבל ואני עוד עם OC לכרטיס מסך למיהרות של ULTRA..

אני מוציא 12K ב3DMAR06. (עם OC לכרטיס מסך) אז הוא לא מוגבל.

לגבי מעלות... בדקתי בריבה טיונר... המעלות מקסימום היא 74 מעלות. וזה לא כל הזמן... יש פיקים של 74 אבל בדרך כלל בזמן משחק הוא על 70 ככה.

איך 12K אני עם מערך מאוד דומה של 8800GTS 512 ללא OC אבל עם OC של 3GHZ למעבד הגעתי בלי שום בעיה ל14.5K??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך 12K אני עם מערך מאוד דומה של 8800GTS 512 ללא OC אבל עם OC של 3GHZ למעבד הגעתי בלי שום בעיה ל14.5K??????

אני לא רואה את הבעיה... הכרטיס שלך אמור להיות יותר חזק מהULTRA נכון? כשאני עושה OC רק לכרטיס למיהרות הULTRA אני כבר מקבל כמעט 12K וחצי!

תוסיף לזה OC למעבד של 3000GHZ והופה! ועוד יש לך 4GB של במיהרות 1066MHZ כשלי יש 2GB במיהרות של 667MHZ, חייבת להיות לזה גם השפעה כל שהיא.

תראו... אני בדרך כלל לא בנאדם שהולך עם הראש בקיר ולא שומע מה אומרים לי.. אם יש לכם דרך לבדוק את הצריכה של המחשב שלי, אבל בלי כלים מיוחדים כי אין לי...

אז אני מוכן לבדוק את זה.

אני רק חושב שהציון שלי נפגע לא בגלל היכולת של הכרטיס להוציא את המקסימום, לפי דעתי זה רכיב אחר מוריד לי... אבל אני מוכן לנסות, רק תגידו איך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...