הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים? - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים?

Yamabushi

Recommended Posts

שמעתי עכשיו בחדשות שאמנת ז'נווה מתירה ירי על מקורות ירי גם אם הירי מתבצע מתוך בתי-ספר וגני ילדים. רק השמאלנים בארץ שלנו צועקים חמאס על כל ילד פלשתיני שעשוי להיפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Mr Ron Paul my English ownZ you so keep your remarks to yourself

In your folly you have announced Ron Paul as a most succesful republican candidate that is about to sweep away the republican party.

you have built and supported this claim for months, arguing about it over dosens of pages.

Today as it is clear that all the negative feedback that scorned you is reflecting reality very clearly, you are still unable to admit your HUGE mistake

I feel sorry for people like you who havn't the confidence to interact with reality.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי עכשיו בחדשות שאמנת ז'נווה מתירה ירי על מקורות ירי גם אם הירי מתבצע מתוך בתי-ספר וגני ילדים. רק השמאלנים בארץ שלנו צועקים חמאס על כל ילד פלשתיני שעשוי להיפגע.

בתור שמאלני שלא רק ששירתתי בצה"ל אלא גם עשיתי כל מילואים שזימנו אותי אליהם (שזה יותר מרוב המדינה הזאת) אני חושב שאתה קצת מגזים, מה גם שרוב החברים שלי שהיו איתי בנוער מר"צ התגיסו והרבה גם הלכו לקרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאל הקיצוני כ"כ קולני ומעצבן, ומנכס לעצמו את השמאל(ראה סיסמתה של חד"ש בבחירות האחרנות "שמאל זה חד"ש!") שאנשים פשוט החליטו שכל שמאלני הוא שונא מתנחלים, הורס גדרות וגבולות ומרגל למען לבנון, שלמעשה מדובר רק בקומץ הקטן(והקולני) של השמאל הקיצוני.

אני שמאלני גאה, ואני אוהב את המדינה שלי ואת עמי, וכך גם רוב השמאלנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור שמאלני שלא רק ששירתתי בצה"ל אלא גם עשיתי כל מילואים שזימנו אותי אליהם (שזה יותר מרוב המדינה הזאת) אני חושב שאתה קצת מגזים, מה גם שרוב החברים שלי שהיו איתי בנוער מר"צ התגיסו והרבה גם הלכו לקרבי.

בוא נתאר מקרה בו משגרים טילי קסאם ממרכז העיר עזה, לעבר שדרות. ידוע כי הירי מבוצע מתוך שכונת מגורים שמצויים בה גם גני ילדים. עכשיו, בתור שמאלני, מה היית בוחר לעשות:

א. לשלוח לאיזור הירי חי"ר ושריון, כאשר ההוראות שלהם הן לירות רק על חמושים, בידיעה כי לאוייב יש טילי נ"ט.

ב. לשלוח לאיזור מסק"רים עם הוראה לצוף רק על חמושים, בידיעה כי לאוייב יש טילי נ"מ.

ג. להודיע לתושבים כי הם נמצאים בשדה קרב ומתבקשים להתפנות, ואז להפגיז את האיזור מרחוק באמצעות ארטילריה כבדה.

ד. לא לעשות דבר, ולאפשר לאוייב להמשיך לשגר קסאמים על שדרות ללא הפרעה.

להזכירך, אמנת ז'נווה מתירה ירי על שכונות מגורים, בתי ספר וגני ילדים המשמשים חמושים כמקורות ירי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mr Ron Paul my English ownZ you so keep your remarks to yourself

In your folly you have announced Ron Paul as a most succesful republican candidate that is about to sweep away the republican party.

you have built and supported this claim for months, arguing about it over dosens of pages.

Today as it is clear that all the negative feedback that scorned you is reflecting reality very clearly, you are still unable to admit your HUGE mistake

I feel sorry for people like you who havn't the confidence to interact with reality.

ל2-3 תרדים אתה קורא חודשים? :lol:

ממש לא טעות גדולה. כמו שכבר אמרתי רוב הפורום געש שגוליאני יקח בהליכה את המועמדות. מה קרה בסוף? 0.

אם כבר משהו אז רוב הפורום עשה טעות ענקית ולא אני. לפחות המועמד שאני תומך בו הצליח יותר.

להזכירך, אמנת ז'נווה מתירה ירי על שכונות מגורים, בתי ספר וגני ילדים המשמשים חמושים כמקורות ירי.

תוך פגיעה בידיעה באותם ילדים ואזרחים שלא היו מעורבים?

אני בספק, אני קראתי כמה חלקים וגם שמעתי מספיק על האמנה הזו. ספק גדול אם היא מתירה דבר כזה. יהיה עדיף אם במקום להגיד "שמעתי" תביא ציטוט מהאמנה.

בכל מקרה אני יענה לך על השאלה הזו. אני לא נכנס למושגים כמו ימין או שמאל כי אלו מושגים מאוד מעוותים בישראל(אני רואה את התפיסה האמרקנית בנושא).

אני מאמין ממה שיצא לי לראות שרוב הצבאות של מדינות מפותחות היו שולחות כוח צבאי לטהר את האזור מכוח אוייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוך פגיעה בידיעה באותם ילדים ואזרחים שלא היו מעורבים?

אני בספק, אני קראתי כמה חלקים וגם שמעתי מספיק על האמנה הזו. ספק גדול אם היא מתירה דבר כזה. יהיה עדיף אם במקום להגיד "שמעתי" תביא ציטוט מהאמנה.

בכל מקרה אני יענה לך על השאלה הזו. אני לא נכנס למושגים כמו ימין או שמאל כי אלו מושגים מאוד מעוותים בישראל(אני רואה את התפיסה האמרקנית בנושא).

אני מאמין ממה שיצא לי לראות שרוב הצבאות של מדינות מפותחות היו שולחות כוח צבאי לטהר את האזור מכוח אוייב.

תראה, אמנת ז'נבה לא ממש מעניינת אותי, מאחר וכאן זה המזה"ת ולא שוויץ. בכל מקרה, ב"אולפן שישי" אחד הפרשנים הידועים של ערוץ 2 (אני לא זוכר מי זה היה) אמר שאמנת ז'נווה מתירה ירי על מקורות ירי גם כשיש בקרבתם בתי ספר וגני ילדים. מאחר ומדובר בפרשן מדיני ידוע ומוערך, אני נעדיף לסמוך לסמוך על כך שהוא יודע על מה הוא מדבר, ולכן אני לא אטרח לחפש את אמנת ז'נבה באינטרנט. עכשיו, המטרה היא לא לפגוע באותם ילדים ואזרחים לא מעורבים, אלא בידיעה כי ילדים ואזרחים לא מעורבים עשויים להיפגע מהאש (המטרה היא לפגוע במקורות הירי, כל השאר זה נזק סביבתי קביל). לפי מה שהבנתי מדבריו, מדובר בתוספת לאמנת ז'נבה שנוספה לה במטרה להילחם בטרור. עכשיו, בתשובה לשאלה שלי, אני אגיד לך ממה שיצא לי לראות ממלחמות של ארה"ב במלחמות בעיראק ובאפגניסטאן הוא שקודם כל מרככים את המטרה באמצעות טילי שיוט והפצצה אווירית כבדה, ורק אח"כ מכניסים לשטח כוחות חי"ר בליווי שריון ומסק"רים, וזאת במטרה להימנע ככל האפשר מפגיעה בחיילים (שים לב שהדגש הוא להימנע מפגיעה בחיילים, לא להימנע מפגיעה באזרחים של האוייב). אני בטוח שאם היתה קמה בצפון מקסיקו ישות טרור שהיתה משגרת אפילו כמה טילים בודדים לעבר טקסס, אז האמריקאים היו הרבה פחות עדינים, ומוחקים את הישות הטרוריסטית הזאת תוך שעות בודדות, לכל היותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתאר מקרה בו משגרים טילי קסאם ממרכז העיר עזה, לעבר שדרות. ידוע כי הירי מבוצע מתוך שכונת מגורים שמצויים בה גם גני ילדים. עכשיו, בתור שמאלני, מה היית בוחר לעשות:

א. לשלוח לאיזור הירי חי"ר ושריון, כאשר ההוראות שלהם הן לירות רק על חמושים, בידיעה כי לאוייב יש טילי נ"ט.

ב. לשלוח לאיזור מסק"רים עם הוראה לצוף רק על חמושים, בידיעה כי לאוייב יש טילי נ"מ.

ג. להודיע לתושבים כי הם נמצאים בשדה קרב ומתבקשים להתפנות, ואז להפגיז את האיזור מרחוק באמצעות ארטילריה כבדה.

ד. לא לעשות דבר, ולאפשר לאוייב להמשיך לשגר קסאמים על שדרות ללא הפרעה.

אישית אני מעדיף את אופציה ה.

לשלוח איזה 10 בובות כאלה:

D9R_rpg-armor06.jpg

כמעט בלתי אפשרי להשמיד אחד צאלה ותאמין לי שניסו...

היה אחד שעלה על מעל 100 מטענים בפינוי ציר אחד כולל מטען של חצי טון חומר נפץ, ותאמין לי אין דבר שיותר מפחיד מחבלים מאחד כזה זה פשוט בלתי ניתן לעצירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ron Paul, nobody in the forum put up a thread supporting Giuliani nor stated he is a sure winner

furthermore, it was only I who has claimed he has the biggest chance of winning

--unlike your claims of his sure victory.

ממתי צריך לפתוח תרדים כדי לכתוב תגובות?

הרוב הגדול מאוד(מעל 80%)תמכו בגוליאני ואמרו שהוא ינצח.הוא מוזמן לערוך חיפוש קצרצר ולראות בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר לבלבל את המוח. היו אינסוף תגובות פתטיות שלך בנסיונות להוכיח בדרכים לא דרכים איך רון פול הולך לזכות ובגדול. עוד אינסוף היו בנסיונות להסביר לך שזה לא הולך לקרות. עכשיו זה התפוצץ לך בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...