הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים? - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים?

Yamabushi

Recommended Posts

סה"כ הרבה מהעניין סביב ג'וליאני זה ההייפ התקשורתי בארץ...

אישית, לפני שהעלו את העניין לכותרות (גם זה בקושי) בארץ, לא שמעתי על מקיין, רומני ובעצם כל המועמדים של הרפובליקנים חוץ מג'וליאני (ורון פול מהפורום כמובן...).

ושוב, זה הרבה בגלל ההייפ בארץ - לא מזמן למשל הייתה עליו כתבה שלמה בידיעות אחרונות באיזה סוף שבוע.

וחוץ מזה - מה אתה כולך שמח ומאושר - אחרי כל פעם שאתה כותב "ג'וליאני פרש\הפסיד\נחל תבוסה" אתה מוסיף סמיילי מפגר כאילו פה זה מטה הבחירות של ג'וליאני

אתה פשוט לא יודע להפסיד ולקבל את זה שרוני אשכרה לא זכה

ומקיין לא יזכה במה? במקדימות זה נראה כמו ניצחון בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מר רון פול(המשתמש, לא הדוקטור המהולל),

אני עברתי על הדיונים השונים בפורום אקטואליה הנוגעים לבחירות בארה"ב, כולל ובעיקר על הדיונים שלך על רון פול ושאר חברי מרעין.

מסקנותיי ברורות,

במקרה הטוב, זיכרונך רעוע(וסלקטיבי).

במקרה הרע, אתה שקרן המשקר בעיקר לעצמו.

אולי שני אנשים בודדים בכל הפורום תמכו בג'וליאני, אז אין לך שום נחמה ב"רון פול ניצח את ג'וליאני", כי אם כמה שזה נכון(שזה לא, בהתחשב בעובדה ששניהם לא ניצחו, כלומר שניהם הפסידו) זה לא באמת הIssue.

הIssue היה שאתה ניסית בדרך לא דרך להוכיח לנו "הבורים" (אין לי כח למצוא את הציטוט שלך שיש לך IQ ממש גבוה ואתה ממש חכם, אבל אתה בטוח זוכר למה אני מתכוון) שמר רון פול הולך לזכות בפריימריז הרפובליקנים ב90% מהקולות ואז לקחת את הבית הלבן בסערה.

דיון נורמטיבי היה בלתי אפשרי איתך, אתה חושב שאתה Open Minded אבל אתה בעצם סגור, כי אתה כ"כ open minded ו"אלטרנטיבי" שכל מה שנורמטיבי נחשב בעיניך כבורות, גם אם מדובר בהגיון פשוט.

כל שביקשנו זה לראות ממך סוג של "וידוי" אחרי ש, בהיעדר ניסוח טוב יותר, חפרת לכולנו על מר רון פול, לפחות תודה בטעותך ותתנצל על הרפש שזרקת כאן על משתמשים ועל כל העולם כולו ("סקרים רגילים זה מפגר, זה מטומטם, זה רק מודד אנשים בעלי טלפון קווי(שזה כידוע, ממש 0.5% מהאוכלוסייה :screwy:), הStraw Polls הרבה יותר מדוייק, כי אין שם שום פילוח!").

אבל לא, אתה נאחז בקרנות המזבח הלא קיימות... לרון פול יש 12 נציגים! הוא ניצח את ג'וליאני! ואוו!.

אנחנו ממש מתנצלים, כולנו טעינו ואתה צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים לבכות עד מחר. גוליאני פרש ומקיין לא יזכה. :)

דרכים לא דרכים? בינתיים לפי התוצאות נראה שהדרכים שלי יותר מדוייקות.

לבכות? :lol: לאיזה סרט הכנסת את עצמך?

לפי התוצאות שלך? איזה תוצאות? הבולשיט שהשרשת לארכיון של האתר יכול להראות את המיליון ואחת "הוכחות" שהבאת לזכייה של רון פול, והיום אנחנו רואים מה ה"הוכחות" שלך שוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ הרבה מהעניין סביב ג'וליאני זה ההייפ התקשורתי בארץ...

אישית, לפני שהעלו את העניין לכותרות (גם זה בקושי) בארץ, לא שמעתי על מקיין, רומני ובעצם כל המועמדים של הרפובליקנים חוץ מג'וליאני (ורון פול מהפורום כמובן...).

ושוב, זה הרבה בגלל ההייפ בארץ - לא מזמן למשל הייתה עליו כתבה שלמה בידיעות אחרונות באיזה סוף שבוע.

וחוץ מזה - מה אתה כולך שמח ומאושר - אחרי כל פעם שאתה כותב "ג'וליאני פרש\הפסיד\נחל תבוסה" אתה מוסיף סמיילי מפגר כאילו פה זה מטה הבחירות של ג'וליאני

אתה פשוט לא יודע להפסיד ולקבל את זה שרוני אשכרה לא זכה

ומקיין לא יזכה במה? במקדימות זה נראה כמו ניצחון בטוח

ממש לא. ההייפ בארה"ב היא לא קטן מזה שפה שלא לדבר על כל הסקרים "האמינים" שדחפו לכל חור בישראל ובארה"ב שהוא המומעד הכי טוב ומוביל בהפרש עצום מעל כולם!

אני יודע שרון פול לא יזכה אבל לא תמיד מצביעים למי שמנצח, זה מפגר להציע רק למנצחים. מצביעים לאלו שדוגלים בעמדות שלך!

מקיין לא יזכה בנשיאות זו הייתה הכוונה שלי.

לבכות? :lol: לאיזה סרט הכנסת את עצמך?

לפי התוצאות שלך? איזה תוצאות? הבולשיט שהשרשת לארכיון של האתר יכול להראות את המיליון ואחת "הוכחות" שהבאת לזכייה של רון פול, והיום אנחנו רואים מה ה"הוכחות" שלך שוות.

פורום ערוץ הילדים נסגר?

תוצאות בבחירות אולי?

בינתיים הדרכים שלי יצאו צודקות יותר מאלו שאמרו שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סכיזופרן?

התוצאות של כל הסקרים "הם מייצגים את המציאות כמו שהיא" שהבאת "הראו" שרון פול יזכה. לאנשים התפוצצו ורידים בניסיון להסביר לך שזה לא מייצג שום דבר, אבל המוח הכל כך אגוצנטרי שלך לא מוכן להתגבר על האגו שהוא פיתח לעצמו ולצאת מבועת המודעות העצמית שלו. אז הנה, עכשיו הבועה התנפצה. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I am ron paul I know all!

x is gonna win! x is gonna win for sure!

*x losses*

nothing happend I am still right cause Z lost!

can you really see yourself as not very very stupid after such statements?

you are like Ron Paul himself, guiliani saw he lost he quit. ron paul contuniuing wasting time and money long fater he is crushed.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הויכוח הזה התחיל בגלל ההודעה הזאת שלי שכנראה לא הובנה:

רון פאול הצורת הוכחה שלך ידועה לכולנו לפי איך שהוכחת שרון פאול הולך לנצח במוקדמות, תזכיר לי בכמה מדינות הוא ניצח עד עכשיו?

אמנם יש כאן קצת שמחה לאיד אבל הכוונה שלי היא יותר על איך שהוא "הוכיח" ולא מה הוא ניסה להוכיח.

גם אם רון פאול היה זוכה ועכשיו כבר היה מוכתר כנשיא ארה"ב וקיסר הגלקסיה זה לא משנה את איך שהוא ניסה להוכיח, פשוט ע"י זריקת משפטים שלא מוכיחים כלום ולטעון שמי שלא מסכים איתו הוא טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סכיזופרן?

התוצאות של כל הסקרים "הם מייצגים את המציאות כמו שהיא" שהבאת "הראו" שרון פול יזכה. לאנשים התפוצצו ורידים בניסיון להסביר לך שזה לא מייצג שום דבר, אבל המוח הכל כך אגוצנטרי שלך לא מוכן להתגבר על האגו שהוא פיתח לעצמו ולצאת מבועת המודעות העצמית שלו. אז הנה, עכשיו הבועה התנפצה. :smile1:

אני לא הבאתי סקרים(אלא אם כן בחירות=סקר). הבאתי תוצאות של STRAW POLLS זה משהו שונה לגמרי. דוגמא אחת שאתה מעוות את דברי.

אני לא אמרתי שמה שהSTRAW POOLS אומרים יקרה. דוגמא שנייה שאתה מעוות את דברי.

I am ron paul I know all!

x is gonna win! x is gonna win for sure!

*x losses*

nothing happend I am still right cause Z lost!

can you really see yourself as not very very stupid after such statements?

you are like Ron Paul himself, guiliani saw he lost he quit. ron paul contuniuing wasting time and money long fater he is crushed.

תראה, בקשר לIQ זה לא התייחס לאנשים פה בפורום. אבל אתה דוגמא מאוד טובה למה הממוצע הישראלי הוא באזור ה90 נק. תנסה לפתח חשיבה והבנה קצת יותר מעמיקה, אחרת אתה רק "תעזור" לממד הIQ של להישאר/לרד מרף ה90 נק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בקשר לIQ זה לא התייחס לאנשים פה בפורום. אבל אתה דוגמא מאוד טובה למה הממוצע הישראלי הוא באזור ה90 נק. תנסה לפתח חשיבה והבנה קצת יותר מעמיקה, אחרת אתה רק "תעזור" לממד הIQ של להישאר/לרד מרף ה90 נק.

לפחות אין לי את הגישה של הישראלי המכוער, שלך למשל יש.

נו, באמת, עמיתי המלומד ד"ר ר.פ., למרות שמקריאת תגובותיך נראה לי שאתה טרול, אני פשוט חייב להגיב לתגובות המאוסות האלו. נמאס לי לשמוע כל מיני מתנשאים וגאונים דמיקולו שמספרים כמה כל הישראלים מגעילים, חצופים ומטומטמים (חוץ מהם כמובן שמשקיפים על כל הבבונים מלמעלה ומשחררים הערות מחכימות).

בו ואגלה לך סוד קטן - למרות ההדרדרות האיומה בחינוך בישראל בשנים האחרונות עדיין יצרנית מצטיינת של מאמרים אקדמאיים, פטנטים, תרופות וחומרי טבע חדשניים, ספרות יפה - פרוזה ושירה, קולנוע ועוד. מספר הזוכים הישראלים בפרסי נובל ופרסי הצטיינות בינ"ל אחרים הוא אדיר ביחס לגודל האוכלוסיה.

ועוד כמה פרטים מעניינים - התייר הישראלי בחו"ל אמנם קמצן (מה לעשות ולעומת האירופים והאמריקאים אין לנו כסף), אבל הרבה יותר סימפטי מהתייר הבריטי, הגרמני או האמריקאי המצוי. אולי לא ידעת אבל חברות להשכרת רכב בחו"ל מאוד אוהבות את הנהג הישראלי. אפילו בישראל, כמה שאנחנו אוהבים להשמיץ את עצמנו כנהגים איומים, אנחנו נהרגים פחות על הכבישים מהאיטלקים לדוגמא - שיש להם כבישים רחבים יותר ומכוניות בטוחות יותר.

יש לעם עוד הרבה ללמוד ולהשתפר, אבל אין לנו במה להתבייש.

ד"ר פונגימן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אין לי את הגישה של הישראלי המכוער, שלך למשל יש.

אתה מודה שאתה אדם מגעיל, אך מוצא נחמה בכך שאין לך מנטליות ישראלית...

וואלה.

אני "הישראלי המכוער"? סליחה? אני שמתי לך מראה מול הפנים, אידיוט שיושב במגדל השן הלא הקיים שלו, אתה המכוער מביניו, ולא הישראלי, פשוט המכוער.

אתה קורא לאנשים אחרים מפגרים, אין לך שמץ של מושג מה זה IQ אך אתה מתרברב בכמותו הרבה שלך יש(כביכול), אבל אתה כה נאור ויפה שאתה לא קורא לאנשים אחרים(שגם אם מנת המשכל שלכם נמוכה משלך, הם בעלי הבנה הרבה יותר טובה משלך, פוץ) מפגרים, הו לא, אתה מנסה להנחיל כאן תרבות עלינו הנחותים! אתה אומר לנו שכדאי לנו לשפר את מנת המשכל!

אני כבר יודע שבמפה הפוליטית הישראלית אתה שמאלני קיצוני, זאת עוד הוכחה שהשמאל הקיצוני בישראל הוא פאשיסטי יותר ממוסליני וחבריו.

אתה אידיוט סנוב ומתנשא, פאשיסט מגעיל ומבחיל ואני לא רואה שום סיבה למה נותנים לך להמשיך להשתמש בפורום הזה כאשר אתה מתנהג בצורה כה בזויה על דפיו.

וסתם בשביל הסקרנות, הסבר לי במה מתבטא "הכיעור הישראלי" שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הבאתי סקרים(אלא אם כן בחירות=סקר). הבאתי תוצאות של STRAW POLLS זה משהו שונה לגמרי. דוגמא אחת שאתה מעוות את דברי.

אני לא אמרתי שמה שהSTRAW POOLS אומרים יקרה. דוגמא שנייה שאתה מעוות את דברי.

ALLAH YERAHMU

I didn't spend one day a week for 6 years in gifted childrens school for someone to say I bring the average IQ down :lol:

I could furthermore introduce accurate information regarding my IQ but I do now wish to LENAKER EINAIYM

this is probably the main difference between you and me - you need to prove (to yourself primary, but to others as well) you are smart so your subconscience's strategy is to put the Israelis, your society, below you.....................

as for me, I needn't prove anything to myself not to others so I can examine the matters much more objectively

whoever says "I did not bring polls, I brought straw polls" is heavy dillusioning.

changing the language in the middle of the sentence doesn's change the meaning

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם רון פאול היה זוכה ועכשיו כבר היה מוכתר כנשיא ארה"ב וקיסר הגלקסיה זה לא משנה את איך שהוא ניסה להוכיח, פשוט ע"י זריקת משפטים שלא מוכיחים כלום ולטעון שמי שלא מסכים איתו הוא טיפש.

אני חושב שזה, פחות או יותר, ממצה את מה שכולכם רוצים להגיד, לא?

פשוט במשפט הזה, אין התלהמות וירידה לפסים אישיים :P

אין ספק שהבן אדם יהיר, וללא כל בסיס.

עכשיו, ישנן כמה אפשרויות לתרחיש הבא:

1. הבן אדם יכיר ביהירותו וילך למספר טיפולים אצל פסיכולוג, כדי להצליח ולהתגבר על אופיו הפוגעני, כלפי אחרים - וכתוצאה מזה גם כלפי עצמו.

2. הבן אדם יבטל את הטענות, תחת ההנחה שכולן הושמעו מפי אימבצילים, לכל היותר, אידיוטים לרוב. אולי, בתקווה אחרונה לתקן את המוחות המעוותים וקשיי היום של הנוכחים, ינדב עוד פנינת חוכמה או 2 לפני שיתייאש.

3. הבן אדם לא יכול לנטוש כך את עלובי החיים, את כלי הרפש המנטליים המיוסרים הללו. הם לא ישרדו בלעדיו. עם כל הקושי והעלבונות המרובים, הוא ימשיך בדרכו המסורה, כדי להרים את ממוצע האייקיו - לפחות כאן בפורום - אל מעל סף ה-30. אולי, רק אולי, אף ליישר את דרגת כולנו לקו של אימבציל. כך, הוא מקווה, אולי נוכל לשרוד בעולם המורכב הזה.

Taking Bets!!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...