הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים? - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתכן כי רוב המלחמות בעולם הם בגלל השמאלנים?

Yamabushi

Recommended Posts

התירוץ "ויקיפדיה זה לא אמין כי כל אחד יכול לערוך" כבר מזמן לא תקף, אז תעשה לי טובה.

מכל המליון ורבע פעם ששמעתי אותו, אף אחד לא הצליח להביא לי אף פעם הוכחה שיש ערך אחד שגוי אפילו.

כל פעם שמישהו "מחרבש" שם משהו, זה מתוקן תוך בין 5 ל 10 דקות אם זה משהו בולט ורואים שזה חירטוט, או עד יום אחד אם זו שגיאה קטנה.

הקישור השני- לקוח מ Articles.co.il

לא משנה אם מי שחיבר אותו ערבי או לא, אם זה לא אמין, זה לא יתקבל. ודי עם השטות הזו של "זה ערבי, זה ערבי", יש פרופסורים ודוקטורים עם שמות ערבים בדיוק כמו יהודים, חלקם גם מלמדים באוניברסיטת חיפה, בפתוחה, ועוד. התפיסה הדפוקה הזו צריכה להיפסק כאן ועכשיו.

והנה עוד הוכחות! כמה שתרצה, ראבק!

http://www.sikumim.net/show.asp?c=3&sn=254

מהפאקינג אתר של רשת בתיה"ס "עמל"-

http://www.amalnet.k12.il/meida/history2/hisi3146.htm

ועוד!

http://www.aish.com/hisrael/history/Crash_Course_in_Jewish_History_-_Part_65_The_State_of_Israel.asp

ועכשיו תטען שהאינטרנט נשלט ע"י "ערבושים" שפרצו לכל האתרים האלו ושינו את המספרים לטובתם, נכון?

-שתיתן לי סיבה להראות לך כמה ערבים היו פה בין 1900-1920, אני אראה לך.

חוץ מזה שלא היה שום מאורע מרכזי באותה חשיבות של הקמת המדינה באותן שנים, ככה שיהיה הרבה יותר קשה למצוא מידע על זה, אם בכלל יש בעברית.

אגב, חוק ברזל בדיונים, ויכוחים, ולמעשה כל צורה של שיחה-

אם אתה טוען שמישהו טועה, מוטלת עליך החובה לספק הוכחת נגד. אם אתה רק אומר "אתה טועה" בלי לבסס את הטענה שלך- זה סתם מוציא אותך אידיוט. קח את זה כעצה לחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 241
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא בדיוק. הצד השני לא סיפק הוכחה למה שהוא אומר(והוא אמר ראשון) זאת אומרת שחובת ההוכחה היא עליו לא עלי.

תסלח לי, אבל-

אפשר לדעת מה אתה קשור? S: פניתי ל"אדון הכבשים" הנכבד והשטויות שהוא פולט פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי, אבל-

אפשר לדעת מה אתה קשור? S: פניתי ל"אדון הכבשים" הנכבד והשטויות שהוא פולט פה.

כתבתי לJudas Iscariot. נכון, שכחתי לצטט קורה.

רון פאול הצורת הוכחה שלך ידועה לכולנו לפי איך שהוכחת שרון פאול הולך לנצח במוקדמות, תזכיר לי בכמה מדינות הוא ניצח עד עכשיו?

תזכיר לי בכמה מדינות גוליאני ניצח עד עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר לא ברור על מה הדיון הזה.בהתחלה הוא דן על המצב באזורנו.אחרי 18 דפים הוא עבר להיסטוריה

ובדף ה 20 פלוס הוא דן בפוליטיקה של האמריקקים.בחיי יש גבול לרכילות חברים.למי אכפת מה קורה אצל האמריקקים??

חסר על מה לדבר??.תדונו מצידי על סקס תנוחות אביזרים.אבל בחייכם אתם מרכלים על הבחירות באמריקה כאילו זה מעניין כמו תופעת

טבע חדשה.צאו מזה.בסך הכל כמה משועממים שרוצים פרסום ומלכלכים אחד על השני.את אובאמה אפילו איזה כתב השווה להיטלר ;D ;D ;D.

"הוא יודע להלהיט את הציבור" בעעעעעעעע.ממש מעניין.

רון פאול אם כל כך מעניין אותך מה קורה מעבר לאוקינוס ידידי היקר אני בטוח שאם תשפר את האנגלית שלך תוכל לרכל על הפוצים שרצים

שם לנשיאות 24 שעות.כי מעריצים כמוך יש להם שם בשפע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך מפלשתינאים, ישראלים, או ערבים-ישראלים.

לפי דעתי צריך לשנות את השם של ליהודה כדי שכל ערבי יגיד אני יהודי.

:) :)

הדיון הוא על

"האם האנושיות השמאלנית היא הגורמת למלחמות בעולם בשל רצונם הילדותי לאיחוד של שחורים עם לבנים, אוכלי חזיר עם מוסלמים ויהודים, הודים, סינים, נוצרים השובתים ביום ראשון עם יהודים ומוסלמים העושים ההפך ועוד רבים ואחרים, ובשל כך גורמים לכל המלחמות בעולם מלכתחילה?"

זהו נושא הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שגוליאני ינצח? הרפובליקנים לא מזיזים לי ואני מאמין שארה"ב למדה את הלקח שלה לשנים בקרובות ולא תבחר עוד רפובליקני.

כתבתי שאמרת את זה?

הנקודה שלי שהוא היה המועמד המוביל לפי אותן שיטות שמי שאמר שאני טועה היה צריך להיות הזוכה(וטען שהשיטות שלו צודקות). אבל מה קרה בפועל? 0 גדול אחד אחרי משהו כמו 40 מליון דולר שביזבז!לפחות אני התבססתי על משהו אמין טיפה יותר מסקרים לא אובייקטיבים.

oh what a blunder! you really showed everybody your point is true and right!

mmmmmmmm nope!

you just showed again how you always try to evade the point when it's clear you were SO WRONG

הייתי חוזר לעיברית :-X

אין מה להתחמק.נכון הוא לא זכה במועמדות, קורה. לפחות התחזיות שלי היו יותר מדוייקות משל "כל שאר" חברי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...