Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יכול להגיד לי מה שלב 4 אומר ? בבקשה תעשו טובה

Copy all of the stuff from the game disk, to somewhere on your hard drive.

2. Search for a program called "Orca". It is a .msi (installer) editor.

3. When you get orca, open up the file on your hard drive, click transform, new transform. This makes it editable.

4. Right click on the entry "LaunchCondition" and select drop table.

5. Then save the file. You MUST save the file with the same name as the original. Obviously call it the same name with like a 1 at the end then delete the original and remove the 1.

6. Install from here with no O/S check.

7. Once installed you can remove the stuff you copied to your hard drive and play with the game disk as normal.

Copy of PES2008 installed on 64......DONE!

עריכה:

לא חשוב

הצלחתי הם לא רשמו טוב את תהליך 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: על מה אתה מדבר, ה-PES 2008 פשוט משחק אדיר ! כל כך הרבה שיפורים... עדיין לא נתקלתי בבאג אחד, ועדיין לא עידכנתי עם הפאץ' האחרון. לא יודע מה הקטע עם רזולוציות וכרטיסים ישנים אבל זה לא נוגע אלי.

מה שאני לא מבין זה איך לכל הרוחות אתה יכול לשפוט כזה משחק מורכב ע"פי 2 דקות בודדות :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: על מה אתה מדבר, ה-PES 2008 פשוט משחק אדיר ! כל כך הרבה שיפורים... עדיין לא נתקלתי בבאג אחד, ועדיין לא עידכנתי עם הפאץ' האחרון. לא יודע מה הקטע עם רזולוציות וכרטיסים ישנים אבל זה לא נוגע אלי.

מה שאני לא מבין זה איך לכל הרוחות אתה יכול לשפוט כזה משחק מורכב ע"פי 2 דקות בודדות :s07:

שיחקת בPES6 אחי ?

PES2008 הרבה יותר קרוב לפיפא מאשר לPES6!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח, חרשתי את PES6 ונהניתי מכל רגע.

לא יודע בקשר לפיפא... החרמתי את הסדרה הזאת מאז PES4 >:(

PES 2008 מאוד דומה ל-PES6 מבחינת אופי השליטה, אבל מאוד שונה מבחינת אנימציות, מה שבעצם משפיע בצורה ישירה על התזמונים \משחקיות.

הוא מרגיש הרבה יותר מציאותי, השליטה כל כך מגוונת עד לרמה של מאיות השנייה לכל פעולה בודדת או מורכבת (כולל תנועה בלבד). אומנם עם החופש באות הטעויות, אבל אין מה לעשות, זה עניין של אימונים ויצירתיות. צריך ללמוד המון קומבינציות\רצפים בשביל להבין את הרמה של המשחק.

אם אני יכול להינות אפילו מלהפסיד - זה משחק טוב :)

אני בספק אם יש קרבה כל שהיא לפיפא, ואני לא צריך לראות את פיפא בשביל לומר את זה.

אל תתן לגראפיקה להטעות אותך (גם אם זה זז לך מקורטע), זה עדיין PES וזה מרגיש טוב מתמיד על מחשב חזק מספיק (קצת יותר טוב משלך :P )

אם המשחק לא זז לך על 60FPS~ אולי באמת חבל לך להשקיע עליו זמן, לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ....עם כל הצער שבדבר (תעשו את זה בסגנון פואד :silly:) , אני חייב להסכים עם דויד כהן...

PES6 היה משחק קליל בהרבה יותר מ2008. גם אני אמרתי לעצמי ש2008 דומה לאט לאט לפיפא (שיחקתי לכמה דקות בפיפא 2007 והצטערתי על הרגע)

כרגע המשחק לטעמי מסורבל מעט , אולי זה רק עניין של הרגל ולאט לאט נכנסים ל"קצב" אבל אולי לא....

נחכה ונראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים לגמרי ש 2006 היה הרבה יותר קליל ! פשוט כיפי כזה..

אבל חייבים להתקדם ואחרי שמתרגלים 08 מרגיש אותו דבר.

שמעו, יש לי בעיה מזה מעצבנת, כאילו ה VSYNC תמיד פועל ! עכשיו אם הסקיפינג מופעל המשחק מקרטע ב 30 ום הוא לא מופעל אז

לעמים המשחק לאט ב 50% !! זה מציק ! ולא דלוק לי בשום מקום VSYNC ! יש פיתרון ?

אולי הפאטצ' יעזור ? למה הוא בכלל ? ומאיפה אני משיג אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה ששמתי על VSYNC הכל היה סבבה עם תמונה חלקה והכל.

ועכשיו פתאום המשחק בקושי זז עם ה-VSYNC פעיל.

!Amnesia,

נסה להכריח Tripple Buffer בעזרת ה-D3Doverrider שמגיע עם rivatuner (בתור tool נפרד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...