Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

העברות? יש בעיה עם העברות?

הבאתי את קנאברו לסגל שלי בצ'לסי - הייתי חייב שחקן הגנה, שתהיה לי רוטציה לחילופים 8)

דרך אגב, לפעמים קורא שהמשחק 'מתאפס' ואז אני צריך לטעון מחדש את הפאצ' של השמות וכו' :screwy:

למה זה קורה? ואיך אפשר לסדר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני רוכש שחקנים?

אני יודע שזה בnegotiation, אבל איך בדיוק עושים את זה? :-X

יש כל מיני שחקנים שהייתי רוצה לרכוש אבל אין לי מושג מה עושים איתם, שמתי אותם בList :-\

עוד דבר, האם יש 'שיטה' להבקיע? נקודות מסויימות ו\או טריקים מסויימים שמקלים על ההבקעה?

כן, אני מנצח, אבל הבעיה היא שאני מפספס הרבה [האמת שיש לי בעיה כזו גם בFIFA], שאני מגיע לרחבה של היריבה אני מתחיל לשחק גרוע,

יש לי כל כך הרבה אפשרויות טובות לגול בטוח אבל זה נהרס לי מטעויות שאני עושה, אז מה 'הסוד'? יש נקודות מסוימות לגול בטוח?

או שאלה יותר טובה - איך לבעוט נכון? מאיפה? ומתי?

עוד דבר שאני תמיד מתמודד איתו, אני נשאר מול שוער בלבד ובועט אך הבעיה זה שהוא הודף את הכדור [או שאני פשוט מפציץ אותו לחינם :-X ]

אפשרי 'להגביה' מעל השוער? כך שאם הוא מגיע אלי לעצור את הכדור אני פשוט מגביה מעליו לתוך השער :-\

תודה :xyxthumbs:

אתה לא יכול להביא שחקנים על ההתחלה... אתה צריך לחכות עד ינואר, ואז אתה יכול להציע להם לבוא, אבל גם אז שחקנים טובים לא ירצו לבוא לקבוצה מהליגה השנייה. (ליד השחקנים יש מספר מ 0 ועד 100, אם הוא 0 אז אין סיכוי שהשחקן יבוא, ואם הוא כמה שיותר גבוה ככה יש יותר סיכוי, לפחות ככה אני הבנתי את זה.)

השיטה הכי טובה להבקיע, זה לבעוט כשאתה עם הפנים לשער וכשאף אחד לא מפריע לך לבעוט, אם אתה רוצה לבעוט שוט אז תן לכדור פור (דאבל קליק על הכפתור של הריצה מהירה) ואז תבעט כמעט עד הסוף של המד, וגם בזמן הבעיטה לשחק עם החצים כדי לבחור לאן הכדור יילך. (דברים שבאים עם הזמן).

כשאתה מול שוער, או סתם אתה רוצה לבעוט מדוייק לפינה ולא חזק, תלחץ על בעיטה + חץ לפינה + R2 (במקלדת C), ואז השחקן יתן פס לפינה ויש לך גול כמעט תמיד אם אתה עושה את זה כמו שצריך.

יש 2 דרכים להקפיץ מעל השוער:

- L1 או Q במקלדת + בעיטה = צ'יפ מעל השוער. (עדיף לעשות את זה רק כשאתה לא רץ מהר, ויותר טוב אם יש לך זמן להרפות מהחצים ואז השחקן ילך לאט, וככה הצ'יפ ילך יותר בקשת).

- בעיטה ואז מיד אחרי מהר מהר ריצה מהירה = צ'יפ ממש ממש קטן - טוב לעשות כשהשוער יוצר אלייך והוא כבר על הרצפה...

בפרו 4 היה ממש קל לתת צ'יפ מעל השוער, בפרו 5 ו- 6 היה כמעט בלתי אפשרי, וב 2008 עשו את זה בערך באמצע.

אבל לדעתי הרבה יותר קל לעבור את השוער (בעיטה ואז מהר מסירה) מאשר להקפיץ מעליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להביא שחקנים על ההתחלה... אתה צריך לחכות עד ינואר, ואז אתה יכול להציע להם לבוא, אבל גם אז שחקנים טובים לא ירצו לבוא לקבוצה מהליגה השנייה. (ליד השחקנים יש מספר מ 0 ועד 100, אם הוא 0 אז אין סיכוי שהשחקן יבוא, ואם הוא כמה שיותר גבוה ככה יש יותר סיכוי, לפחות ככה אני הבנתי את זה.)

השיטה הכי טובה להבקיע, זה לבעוט כשאתה עם הפנים לשער וכשאף אחד לא מפריע לך לבעוט, אם אתה רוצה לבעוט שוט אז תן לכדור פור (דאבל קליק על הכפתור של הריצה מהירה) ואז תבעט כמעט עד הסוף של המד, וגם בזמן הבעיטה לשחק עם החצים כדי לבחור לאן הכדור יילך. (דברים שבאים עם הזמן).

כשאתה מול שוער, או סתם אתה רוצה לבעוט מדוייק לפינה ולא חזק, תלחץ על בעיטה + חץ לפינה + R2 (במקלדת C), ואז השחקן יתן פס לפינה ויש לך גול כמעט תמיד אם אתה עושה את זה כמו שצריך.

יש 2 דרכים להקפיץ מעל השוער:

- L1 או Q במקלדת + בעיטה = צ'יפ מעל השוער. (עדיף לעשות את זה רק כשאתה לא רץ מהר, ויותר טוב אם יש לך זמן להרפות מהחצים ואז השחקן ילך לאט, וככה הצ'יפ ילך יותר בקשת).

- בעיטה ואז מיד אחרי מהר מהר ריצה מהירה = צ'יפ ממש ממש קטן - טוב לעשות כשהשוער יוצר אלייך והוא כבר על הרצפה...

בפרו 4 היה ממש קל לתת צ'יפ מעל השוער, בפרו 5 ו- 6 היה כמעט בלתי אפשרי, וב 2008 עשו את זה בערך באמצע.

אבל לדעתי הרבה יותר קל לעבור את השוער (בעיטה ואז מהר מסירה) מאשר להקפיץ מעליו.

תודה רבה על התגובה :xyxthumbs:

בקשר לחלון העברות כבר הסתדרתי עם זה [הבאתי את קנאברו, הייתי חייב חיזוק להגנה :P ].

שאלה חשובה שרציתי לשאול - למה 'הליגה' היא לא פרימייר ליג? אלא סוג של ליגה של ליגת האלופות?

מה הקטע של Devision 2 וDevision1 ?!

חשבתי שאני בוחר קבוצה במאסטר ליג אני אשחק רגיל עם צ'לסי בפרימייר ליג :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במאסטר ליג אתה בכלל אמור להתחיל עם קבוצה לא מוכרת עם שחקנים חלשים, להתחיל בליגה השנייה ולאט לאט להתחזק,

אבל גם יש אופציה לשחקנים אמיתיים וקבוצות אמיתיות...

ככה זה, לא יודע בדיוק למה...

יש לך אפשרות גם של ליגה רגילה, אבל אתה לא יכול להביא שחקנים ושחקנים לא יכולים להתפתח עם הזמן...

במאסטר ליג אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...