Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

ben_amitai,

גם אני עדיין לא סגור על ה-AA מהדריבר... קשה לראות הבדל אבל אני חושב שדווקא AA כן מיושם, רק לא על כל האובייקטים.

ההרגשה הכללית שלי יותר טובה עם ה-AA, אבל אולי זה רק פסיכולוגי... :P

w123,

כמה מע' יש לך? \ איזה כרטיס מסך? \ בכמה נופל לך ה-FPS ?

!Amnesia,

נסה להכריח Tripple Buffer בעזרת ה-D3Doverrider שמגיע עם rivatuner (בתור tool נפרד)

נראה שזה עובד :xyxthumbs:

נקווה רק שהמשחק לא יחליט עוד פעם לעשות בעיות אחרי כמה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יכול לתרגם לי את זה לעברית ?

אני מבין אבל לא את הכל בדיוק, תעשו טובה

1 Copy all of the stuff from the game disk, to somewhere on your hard drive.

2. Search for a program called "Orca". It is a .msi (installer) editor.

3. When you get orca, open up the file on your hard drive, click transform, new transform. This makes it editable.

4. Right click on the entry "LaunchCondition" and select drop table.

5. Then save the file. You MUST save the file with the same name as the original. Obviously call it the same name with like a 1 at the end then delete the original and remove the 1.

6. Install from here with no O/S check.

7. Once installed you can remove the stuff you copied to your hard drive and play with the game disk as normal.

Copy of PES2008 installed on 64......DONE!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נראה לך אנגלי או אמריקאי?

ודרך אגב, זה לא בגלל שביקשת שנתרגם לך, תקרא חוקים, זה בסטיקי וזה בולט.

עריכה:

there you go

לא ניראה לי שזה לא חוקי...

זה בשביל להפעיל את המשחק על 64 BIT (ניראה לי )

אגב אני לא מתרגם לך כי אני לא רוצא להתעות... אבל תנסה פשוט לעכוב אחרי זה לפי סדר אולי זה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני רוכש שחקנים?

אני יודע שזה בnegotiation, אבל איך בדיוק עושים את זה? :-X

יש כל מיני שחקנים שהייתי רוצה לרכוש אבל אין לי מושג מה עושים איתם, שמתי אותם בList :-\

עוד דבר, האם יש 'שיטה' להבקיע? נקודות מסויימות ו\או טריקים מסויימים שמקלים על ההבקעה?

כן, אני מנצח, אבל הבעיה היא שאני מפספס הרבה [האמת שיש לי בעיה כזו גם בFIFA], שאני מגיע לרחבה של היריבה אני מתחיל לשחק גרוע,

יש לי כל כך הרבה אפשרויות טובות לגול בטוח אבל זה נהרס לי מטעויות שאני עושה, אז מה 'הסוד'? יש נקודות מסוימות לגול בטוח?

או שאלה יותר טובה - איך לבעוט נכון? מאיפה? ומתי?

עוד דבר שאני תמיד מתמודד איתו, אני נשאר מול שוער בלבד ובועט אך הבעיה זה שהוא הודף את הכדור [או שאני פשוט מפציץ אותו לחינם :-X ]

אפשרי 'להגביה' מעל השוער? כך שאם הוא מגיע אלי לעצור את הכדור אני פשוט מגביה מעליו לתוך השער :-\

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שזה לא חוקי...

זה בשביל להפעיל את המשחק על 64 BIT (ניראה לי )

אגב אני לא מתרגם לך כי אני לא רוצא להתעות... אבל תנסה פשוט לעכוב אחרי זה לפי סדר אולי זה יעזור.

טוב אם זה נקרא פריצה אז בסדר טעות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני רוכש שחקנים?

אני יודע שזה בnegotiation, אבל איך בדיוק עושים את זה? :-X

יש כל מיני שחקנים שהייתי רוצה לרכוש אבל אין לי מושג מה עושים איתם, שמתי אותם בList :-\

עוד דבר, האם יש 'שיטה' להבקיע? נקודות מסויימות ו\או טריקים מסויימים שמקלים על ההבקעה?

כן, אני מנצח, אבל הבעיה היא שאני מפספס הרבה [האמת שיש לי בעיה כזו גם בFIFA], שאני מגיע לרחבה של היריבה אני מתחיל לשחק גרוע,

יש לי כל כך הרבה אפשרויות טובות לגול בטוח אבל זה נהרס לי מטעויות שאני עושה, אז מה 'הסוד'? יש נקודות מסוימות לגול בטוח?

או שאלה יותר טובה - איך לבעוט נכון? מאיפה? ומתי?

עוד דבר שאני תמיד מתמודד איתו, אני נשאר מול שוער בלבד ובועט אך הבעיה זה שהוא הודף את הכדור [או שאני פשוט מפציץ אותו לחינם :-X ]

אפשרי 'להגביה' מעל השוער? כך שאם הוא מגיע אלי לעצור את הכדור אני פשוט מגביה מעליו לתוך השער :-\

תודה :xyxthumbs:

???

אין לי מספיק שחקני הגנה אני חייב לקנות בדחיפות :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...