Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

הייתי קונה את המשחק בכיף, רק שהם לא נותנים לך אפילו נסיון ב-online - אני חייב לפחות לדעת אילו פינגים יש, הרי המשחק ממש תלוי בתזמונים.

השאלה היא, האם ישנם שרתי משחק שלהם או שכל אחד פותח Host משל עצמו? אפילו ב-PES6 לא ידעתי מה באמת קורה שם מאחורי הכותרת "Network".

ב-PES5 היה LOUNGE ששם היתה רשימה של השחקנים ONLINE, ושם אתה בוחר עם מי לשחק.

כשבמהלך המשחק מחצית אתה הוסט ומחצית היריב שלך הוא ההוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש מסכים עם לירן.

מה שאמרת מקודם נשמע ממש כמו ירידה, אני בתור אחד שמשחק משחקי כדורגל CASUAL - לא רציני - די נפגעתי כי אני משחק פיפא. אני לא מגן על המשחק או מעריץ אותו, אבל איך שדיברת, כאילו מה שאני משחק בו הוא לעילגים, כאילו עכשיו שיחקתי בארגז חול עם תינוקות מתוך הנאה. אותי לא רימו, אני לא מטומטם והמשחק לא מזעזע.

אי אי חבר, תרגע אתה לא בחורה - נשמע שממש נפגעת. ביקשתי מלירן סליחה ..אמרתי את הדברים שצורה לא כ"כ מתאימה. ותעשה לעצמך טובה תנסה את ה-PES 2008

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hmoies

ברור שרוב קהל הגיימרים הישראלי שישחק ב PES 08 לא ירכוש את העותק המקורי משום שיש דרכים רבות אחרות להשיגו.

אני גם כן שיחקתי בFIFA עד 07 . כשראיתי את הדמו של PES ואת המשחקיות פשוט לא רציתי לחזור לפיפא...אבל, ויש פה אבל גדול..

אתה דיברת מקודם על החסרונות של הפיפא אבל הנה חסרון אחד עצום של PES על והוא היכולת לשחק ברשת..

במידה ולא יצא טלאי\קבצים\תוכנה שיאפשרו משחק שחקנים רבים ישקלו לחזור לפיפא, כי בסופו של דבר הכיף הוא לשחק עם אנשים ולא עם בוטים. :-\ :-\

לא יודע, לפי דעתי לשחק משחקים כמו PES NBA וכו'... לא כייף ברשת יותר כייף לשחק בסוני עם חברים בבית של מישהו מול פלזמה ברצינות משחקי ספורט כאלו שאפשר לעשות בהם טורנירים אין יותר כייף מלשחק מול עם חברים אחד נגד השני...ועוד יותר כייף אם משחקים 2 על 2....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE, למה פיפא נותן לך ניסיון במשחק Online? רק אפשרת לעשות Direct IP ::)

מי דיבר על פיפא ? (בעעע)

רק אמרתי שאם הייתי יודע מה בדיוק קורה ברשת של PES2008 הייתי עלול לרכוש אותו

(זה לא אומר שאני לא משחק בו כבר מהיום בערב ;) ונהנה מכל רגע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, לפי דעתי לשחק משחקים כמו PES NBA וכו'... לא כייף ברשת יותר כייף לשחק בסוני עם חברים בבית של מישהו מול פלזמה ברצינות משחקי ספורט כאלו שאפשר לעשות בהם טורנירים אין יותר כייף מלשחק מול עם חברים אחד נגד השני...ועוד יותר כייף אם משחקים 2 על 2....

אתה כ"כ צודק! אין דבר כיף מזה!

זה בדיוק מה שאני עושה..רק שלי יש מסך 22" יחסית קטן..אבל זה עדיין ממש כיף יותר מהרשת. כיף שאתה מדבר עם החברים, מספר בדיחות באמצע חוגג מולם או מסתלבט.

מי דיבר על פיפא ? (בעעע)

רק אמרתי שאם הייתי יודע מה בדיוק קורה ברשת של PES2008 הייתי עלול לרכוש אותו

(זה לא אומר שאני לא משחק בו כבר מהיום בערב ;) ונהנה מכל רגע)

אופס..לא שמתי לב שלא דיברת על פיפא. וכן, אתה צודק ב-100%. צריך לראות קודם כדי לדעת אם כדאי או לא. אני שיחקתי ברשת ב-PES 6 מקורי וכרגע משחק ב-PES 2008 לא מקורי בגלל שחיכיתי לזה כ"כ וזה יצא 5 ימים לפני יום ההשקה אז החלטתי להוריד. רישמית זה יוצא מחר.

תודה רבה על התגובה ועל ההשקעה :xyxthumbs:

אבל לצערי זה לא מזהה את השלט שלי :'(

וואלה? של איזה חברה השלט שלך? אם זה של יש להם לזה, אם זו חברה אחרת תחפש באתר שלהם. בדרך כלל השלטים הם לא Plug & Play.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע משחק ב-PES 2008 לא מקורי בגלל שחיכיתי לזה כ"כ וזה יצא 5 ימים לפני יום ההשקה אז החלטתי להוריד. רישמית זה יוצא מחר.

תתחיל עם זה ואז תמשיך לפה.

אתה חבר באתר כבר יותר משנה, הגיע הזמן להפנים את החוקים.

בפעם הבאה תקבל אזהרה + תורחק לחודש.

נ.ב - אולי מספיק כבר עם הספאם והמריבות?

אתם נהנים מהמשחק? מעולה! אבל לא צריך להיגרר למלחמות וירטואליות וכינויים בגלל שמישהו לא חושב כמוכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X360 למחשב.

אהה חחח המשחק לא מזהה אותו כי אתה צריך להדליק אותו (אם זה אלחוטי) אתה צריך להדליק אותו ואז להיכנס לסטיינגס...

בקשר לשלט גם לי יש אותו, אחד הנוחים, פשוט תהנוג לשחק חחח

עכשיו בקשר לקבוצות, הנה רשימה שמראה את השמות האמיתים של הקבוצות למי שלא מכיר בדיוק את כל הקבוצות :

http://pes-israel.com/modules.php?name=Real

תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יצא OF שמסדר את השמות של הקבוצות בנתיים, תהנו :

http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=14412

ומי שרצה את הפאץ' של הרזולציה :

http://rapidshare.com/files/64393690/PES_2008_Final_Widescreen_Resolution_fixes.rar

ומי שלא הבין איך זה עובד אז ככה, אתם מורידים אותו ושמים את כל הקבצים בתקייה של PES08 דוג' אתם רוצים לשחק על 1680X1050 אתם מפעילים את הקובץ 1680settings.exe ובוחרים ברזולציה 1680X1050 שומרים ומשחקים.

זה הכל, הכי חשוב שהקבצים היו באותה תקייה שנמצא הsettings.exe האמיתי וPES2008.exe.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...