Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

צירוף שגורם להתחזות הוא:

טריגר שמאלי+כתף שמאלי+כתף ימני, ללחוץ עליהם ביחד שהכדור אצלך.

והנה דיון טוב עם הרבה תרגילים בסיסיים ומתקדמים, אמנם לא למשחק החדש אבל עדין שווה הצצה כי עובד גם בו:

http://www.neoseeker.com/forums/31560/t831560-tricks-skills-freekicks-tutorial-thread-2/#0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שיחקתי עם איטליה מול גרמניה בטופ ניצחתי 3-1 אחרי זה עם מול גרמניה ופשוט לא הצלחתי לעבור את החצי. הסגנון שלי הוא פחות מסירות יותר פריצות וזאת אולי הבעיה שאתה משחק עם שחקנים כל כך איטיים..

חחח זאת הבעיה שלך, השחקנים בנבחרת לא בדיוק רצים חחחחחחחחחחח xD כמה שזה עצוב לומר הריצה שלהם גם במציאות וגם במשחק שווה להליכה מהירה של שחקן רגיל.

הכי מצחיק זה שאתה בודק אותם במחצית כל הקבוצה מתה לך, אין להם בגרוש בפרו.

מי שרוצה פאץ' לסדרת את הרזולציה של המשחק שיהיה אפשר לשחק ב1680X1050 ועוד.....

http://rapidshare.com/files/64393690/PES_2008_Final_Widescreen_Resolution_fixes.rar

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FIFA FOREVER

אני אישית לא מסוגל לשחק בפרו אבולושן.. רק פיפא

פחחחחחחחחחחחח[br]פורסם בתאריך: 24.10.2007 בשעה 14:57:37

FIFA FOREVER

אני אישית לא מסוגל לשחק בפרו אבולושן.. רק פיפא

פחחחחחחחחחחחח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחחחחחחחחחח[br]פורסם בתאריך: 24.10.2007 בשעה 14:57:37

פחחחחחחחחחחחח :silly:

איזה אנשים יש, הא? פשוט זוועה.

האמת היא שאני מתוודה ומודה שהיה PES5 עדיין שיחקתי בפיפא, אבל אחרי שניסיתי פעם אחת לשחק ב-PES5 הכל השתנה. כואב לראות אנשים שמשחקים במשחק כמו פיפא שבעצם נמצא 10 דורות מאחורי ה-PES ולא מתקרב אליו. פעם עוד הפיפא הוביל בגראפיקה אבל היום בכלום. הכל יותר טוב ב-PES 2008.

כל הסיפור עם פיפא ברור, הריי זו EA הנקבה המסקנה שפיתחה את המשחק הזה.

והערה לכל מי שאומר "אני אשאר עם PES6, אני רגיל למנוע שלו." גם אני אמרתי את זה בהתחלה, אבל אחרי שתשחק 5 עד 10 משחקים אתה לא תפסיק. זה חכם פי מאה מהקודם. ב-PES6 אני מנצח 6-0 במחצית אחת של 5 דקות. זה בושה.

בכל מקרה, הוא דבר מזעזע. כל המטומטמים שמשחקים בו לפחות שינסו פעם אחת ב-PES ויבינו כמה שניפ הם רומו ע"י EA המסריחים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קניתי את השלט של X350 למחשב.

איזה כיף לשחק איתו :silly:

שיחקתי בFIFA ובPES.

PES הרבה יותר מציאותי ללא כל ספק, אבל אני אשאיר את הFIFA ולו בעיקר בגלל בחירה מרובה של קבוצות.

למה אין בPES הרבה קבוצות ו\או קבוצות נורמליות?

כגון צ'לסי, ליברפול וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הקבוצות האלה, פשוט לקונאמי אין את הזכויות עליהם אז נתנו להם שמות שונים (ליברפול - מרסיסייד רד, מנצ'סטר יונייטד - מאן רד...)

כמו בכל שנה, בטח תוך כמה ימים יצא פאטץ' שמסדר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קניתי את השלט של X350 למחשב.

איזה כיף לשחק איתו :silly:

שיחקתי בFIFA ובPES.

PES הרבה יותר מציאותי ללא כל ספק, אבל אני אשאיר את הFIFA ולו בעיקר בגלל בחירה מרובה של קבוצות.

למה אין בPES הרבה קבוצות ו\או קבוצות נורמליות?

כגון צ'לסי, ליברפול וכו' וכו'.

אני אענה לך על הכל.

1. גם לי יש את ה- 08, אני משאיר אותו בגלל שמידי פעם אני משחק בו בבעיטות החופשיות כי אפשר להכניס בקלות, יש באג.

2. למה אין צ'לסי, ליברפול וכו'? כי אין זכויות עדיין, יש כבר פאץ' שמסדר את זה. וחוץ מזה שהזכויות כבר לא יהיו בעיה שנה הבאה. קונמי רכשו כמעט את כל הזכויות שיש.

3. ה-PES יכול לעבור מודולציה שלמה, זאת אומרת ניתן לערוך את המשחק מ-א ועד ת. ואת פיפא לא. למשל אם ראית את הפאץ' של PES6 שלפי דעתי היה הסופר פאץ' הכי טוב שאי פעם יצא, היית מבין שכל המשחק נערך. הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אענה לך על הכל.

1. גם לי יש את ה- 08, אני משאיר אותו בגלל שמידי פעם אני משחק בו בבעיטות החופשיות כי אפשר להכניס בקלות, יש באג.

2. למה אין צ'לסי, ליברפול וכו'? כי אין זכויות עדיין, יש כבר פאץ' שמסדר את זה. וחוץ מזה שהזכויות כבר לא יהיו בעיה שנה הבאה. קונמי רכשו כמעט את כל הזכויות שיש.

3. ה-PES יכול לעבור מודולציה שלמה, זאת אומרת ניתן לערוך את המשחק מ-א ועד ת. ואת פיפא לא. למשל אם ראית את הפאץ' של PES6 שלפי דעתי היה הסופר פאץ' הכי טוב שאי פעם יצא, היית מבין שכל המשחק נערך. הכל.

יש סיכוי להורדה של הפאצ'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...