Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ואוו... עכשיו שיחקתי קצת PES וזה שונה מאוד מאוד מאוד מפיפא... בתור אחד שתמיד שיחק פיפא, שיחקתי קצת בPES4, זה שונה...

בכל מקרה, בגלל כל הדברים האלה ב-PES שצריך לערוך (שאחד מהם הוא הרזולוציה), הורדתי פאטץ' לסידור הרזולוציה... משום מה הוא לא עובד לי...

בטעות מחקתי ולא גיביתי את קובץ ה-SETTING המקורי... מישהו יכול לתת לי העלאה?

עריכה: מצאתי את המקורי, אבל עדיין אני שם על הרזולוציה שהכי קרובה לטבעית של המסך שלי, הגדרות הכי גבוהות, ואני רואה פשוט גרוע... התמונה לפעמים קופצת, השחקנים נראים בסדר אבל הדשא נראה מגורען כזה... מה לעשות?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו... עכשיו שיחקתי קצת PES וזה שונה מאוד מאוד מאוד מפיפא... בתור אחד שתמיד שיחק פיפא, שיחקתי קצת בPES4, זה שונה...

בכל מקרה, בגלל כל הדברים האלה ב-PES שצריך לערוך (שאחד מהם הוא הרזולוציה), הורדתי פאטץ' לסידור הרזולוציה... משום מה הוא לא עובד לי...

בטעות מחקתי ולא גיביתי את קובץ ה-SETTING המקורי... מישהו יכול לתת לי העלאה?

עריכה: מצאתי את המקורי, אבל עדיין אני שם על הרזולוציה שהכי קרובה לטבעית של המסך שלי, הגדרות הכי גבוהות, ואני רואה פשוט גרוע... התמונה לפעמים קופצת, השחקנים נראים בסדר אבל הדשא נראה מגורען כזה... מה לעשות?

תודה

מוזר, הפאץ' הזה עובד לי מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אנשים יש, הא? פשוט זוועה.

האמת היא שאני מתוודה ומודה שהיה PES5 עדיין שיחקתי בפיפא, אבל אחרי שניסיתי פעם אחת לשחק ב-PES5 הכל השתנה. כואב לראות אנשים שמשחקים במשחק כמו פיפא שבעצם נמצא 10 דורות מאחורי ה-PES ולא מתקרב אליו. פעם עוד הפיפא הוביל בגראפיקה אבל היום בכלום. הכל יותר טוב ב-PES 2008.

כל הסיפור עם פיפא ברור, הריי זו EA הנקבה המסקנה שפיתחה את המשחק הזה.

והערה לכל מי שאומר "אני אשאר עם PES6, אני רגיל למנוע שלו." גם אני אמרתי את זה בהתחלה, אבל אחרי שתשחק 5 עד 10 משחקים אתה לא תפסיק. זה חכם פי מאה מהקודם. ב-PES6 אני מנצח 6-0 במחצית אחת של 5 דקות. זה בושה.

בכל מקרה, הוא דבר מזעזע. כל המטומטמים שמשחקים בו לפחות שינסו פעם אחת ב-PES ויבינו כמה שניפ הם רומו ע"י EA המסריחים האלה.

דבר ראשון אף אחד לא מטומטם, ואם אתה חושב שאנשים מטומטמים בגלל שהם משחקים אז אתה הוא המטומטם פה

דבר שני אני ניסיתי לשחק ב PES6 לפני שנה ופשוט לא אהבתי... כל הקטע שהם מנסים לעשות את זה ריאליסטי פשוט הורס את כל הכיף

חזרתי מהר מאוד ל FIFA

אז יש כאלה שאוהבים יותר PES ויש כאלה שיותר אוהבים FIFA

זה לא אומר שהם מטומטמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ למרות שאני לא מבין איך לעזאזל אתה משחק בפיפא, אל תתרגש משטויות כאלה.

בשבילך, אני אחזור ואציין פה פרט חשוב, עוד לא ניתקלתי בשחקן שעבר ל-PES וחזר לפיפא.

ההיפך, יש הרבה.

אז תן למשחק הזה הזדמנות אמיתית.

עכשיו תגידו לי, יש אפשרות לשחק ב-LAN?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

מה מה עם 1p vs. 2p ?

כלומר אחד בשלט אחר במקלדת [או 2 שלטים אם בכלל]?

לא הצלחתי לעשות את זה בPES.

כרגיל. אם ידעת לעשות זאת ב-PES6 אני מבטיח לך שתצליח ב-PES 2008 - בדקתי את זה, הנה תמונה:

(הערה: קובץ ה-Settings השתנה, תבדוק שאתה עובר לתבית ה-Controller, ובוחר..אני מדגיש, ובוחר ב-Controller 2. אם תבחר ב-1 אז הוא יחליף את המקלדת. זאת אומרת שאם תבחר את 2 אז המקלדת תיהיה נגד ה-Controller במקרה שלא נבחר Controller 1.)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אף אחד לא מטומטם, ואם אתה חושב שאנשים מטומטמים בגלל שהם משחקים אז אתה הוא המטומטם פה

דבר שני אני ניסיתי לשחק ב PES6 לפני שנה ופשוט לא אהבתי... כל הקטע שהם מנסים לעשות את זה ריאליסטי פשוט הורס את כל הכיף

חזרתי מהר מאוד ל FIFA

אז יש כאלה שאוהבים יותר PES ויש כאלה שיותר אוהבים FIFA

זה לא אומר שהם מטומטמים

לירן, אני משאר..

בבקשה קבל את התנצלותי. לא התכוונתי להתבטא בצורה כזו. כל מה שניסית לומר, PES 2008 הוא משחק לא יחסי לשאר משחקי הכדורגל למחשב האישי. הוא משחק שאי אפשר לומר עליו שהוא משחק שמבחינה הזו והזו הוא טוב ומהבחינה הזו הוא לא טוב רק בגלל המרחק הגדול של פיפא להתקרב אליו ולתת משחקיות טובה וכזו.

ואם מותר לי, אני אגיד לך מספר דברים:

א. מנהלי אתר -IL.com לפי דעתי יודעים בעצמם שהוא לא משחק שיכול להתחרות בצורה נורמלית ב-PES והם בעצם מפעילים את האתר רק בגלל הפפולאריות שהייתה למשחק, למרות שבשנים האחרונות זה השתנה וכמובן בשביל המטרות שלהם שלא ידועות לי כרגע. בכל מקרה הם אמרו זאת כמה פעמים ברמזים, למשל הם עשו שני צעדים מאוד מטופשים:

הראשון היה: סקירה של פיפא 08 ששם נאמר שפיפא הוא משחק מאכזב מאוד ממבט ראשון ושאין כמעט שינויים בינו לבין המשחק מהשנה הקודמת וניסיון להגיד שזה רק ממבט ראשון ושכן יש 2 עד 3 שינויים קטנים 'חיוביים' במשחק, כמו שליחה כדור יותר זורמת וכו'. הם אמרו הניסיון לגרום לחולצות להראות מקומטות לא עבד. הניסיון להכניס למשחק תנועות מציאותיות יותר ע"י זה שהם הביאו את רונאלדיניו למרכז הפיתוח שלהם וכו' (ד"א ביזבוז כסף, היום הכל עובד גם וירטואלית). הם לא ידעו מה לעשות כדי לתת לאנשים את ההרגשה ש-EA לא רימו אותם כמו שהם עושים עם הסרטונים המגעילים שלהם שנראים מאה פעם יותר טוב מהמשחק. זה רק מראה מה פיפא באמת שווה, שצריך לרמות את האנשים בסירטון ערוך לגמריי. בקיצור הם התחילו להגיד שהמשחק לא באמת כ"כ מאכזב ויש כמה דברים ששופרו פלאים, למשל השליחה הרבה יותר טובה..החזקה בכדור ושליטה עליו.

ועם כל הכבוד, הדברים האלו היו קיימים ב-PES4.

השני היה: שהם פלטו בטעות: "הכותר החדש של משחק הכדורגל הפופולארי של EA הגיע אלנו ולא נראה שעבר שינויים רציניים לעומת המתחרה שלו שנראת טוב יותר כעת."

בקיצור, הדיון הוא לא על -IL.com, אבל עם כל הכבוד זה ברור, וקשה לשנות את המציאות עם כל המריחות האלו. בסוף האמת יוצאת לאור.

ותן לי לומר לך שכל הביקורות על PES 2008 עברו ציון של 90 ושהוא משחק מוצלח יותר מתמיד, אפילו ל-PES 6 לא היה הצלחה שכזו. המשחק שונה לגמרי. וחוץ מזה ש-PES לא הכיל אף פעם באג.

ומשהו שאני אישית חושב זה: תשמעו, אני שיחקתי בפיפא כל החיים שלי עד פיפא 05 בלי לראות אף משחק אחר ונהנתי ולא חשבתי שיכול להיות טוב יותר, הייתי רגיל להכל. לסיגנון המשחק לכפתורים וכו'. זה כמו שמשהו שרואה סרט לא ב-HD לא מאמין שיש יותר טוב מזה, בדיוק כמו במסכים עם פאנל TN שאנשים אומרים שהם מצויינים ואין יותר טוב כי הם לא ראו פאנלים אחרים כמו MVA ו-. בקיצור ניסיתי לשחק ב-PES5 ..בהתחלה היה קשה לא הצלחתי ממש והעצבים גרמו לי מידי פעם להפסיק אבל אז הבנתי שזו בדיחה לחזור לפיפא..המשכתי לשחק ואז שהתרגלתי זה כמו כפפה שתואמת את היד בדיוק. עכשיו לירן, אם כל הכבוד אתה יכול לשחק בפיפא, זו לא עבירה על החוק :P אבל אני רק אומר לכל המשתמשים פה..תנסו פעם אחת את PES. אז זו החלטה שלכם. אני לא מאמין שאפשר באמת להשאר ולשחק בפיפא, אין לו היתרון אחד**. פעם זה היה הגראפיקה והיום גם זה לא. זה בדיוק כמו שיגידו שהעיצוב של הווינדוס 98 יפה יותר מה- ויודעים מה, אפילו לא יפה יותר..נוח יותר איתו. זה בולשיט אחד גדול דברים כאלה בדרך כלל באים מפאנבויז שמכניסים את זה לאנשים לראש.

מקווה שתנסו תבינו מה זה באמת הבדל בין 2 משחקים שיש להם את אותה המטרה, להציג משחק כדורגל כמה שיותר טוב.

** חוץ מזכויות של קבוצות, שכל שנה יוצא ל-PES פאץ' מעודכן עם כל הזכויות. הפאץ' מתעדכן גם באמצע העונה.

אני לא שונא את פיפא פשוט לא סובל שסתם אנשים נופלים בפח. אני כתבתי את כל זה רק כדי שאנשים שהיו במצב שלי שלא הכרתי משהו אחר יבינו שיש משהו אחר והוא טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

??? ??? אנשים אני צריך עזרה

יש לי את המשחק, הכל תקין ומצויין מלבד בעייה אחת קטנה: אני לא מוצא אפשרות לשחק ברשת עם חבר דרך IP או האמאצ'י מישהו הצליח?? :nixweiss:

אשמח לתגובות חיוביות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

??? ??? אנשים אני צריך עזרה

יש לי את המשחק, הכל תקין ומצויין מלבד בעייה אחת קטנה: אני לא מוצא אפשרות לשחק ברשת עם חבר דרך IP או האמאצ'י מישהו הצליח?? :nixweiss:

אשמח לתגובות חיוביות

אי אפשר. אתה צריך עותק מקורי של PES 2008. לאחר מכן עליך להירשם בדרך קובץ ה-HTML בשם User Registration.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hmoies

ברור שרוב קהל הגיימרים הישראלי שישחק ב PES 08 לא ירכוש את העותק המקורי משום שיש דרכים רבות אחרות להשיגו.

אני גם כן שיחקתי בFIFA עד 07 . כשראיתי את הדמו של PES ואת המשחקיות פשוט לא רציתי לחזור לפיפא...אבל, ויש פה אבל גדול..

אתה דיברת מקודם על החסרונות של הפיפא אבל הנה חסרון אחד עצום של PES על והוא היכולת לשחק ברשת..

במידה ולא יצא טלאי\קבצים\תוכנה שיאפשרו משחק שחקנים רבים ישקלו לחזור לפיפא, כי בסופו של דבר הכיף הוא לשחק עם אנשים ולא עם בוטים. :-\ :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי קונה את המשחק בכיף, רק שהם לא נותנים לך אפילו נסיון ב-online - אני חייב לפחות לדעת אילו פינגים יש, הרי המשחק ממש תלוי בתזמונים.

השאלה היא, האם ישנם שרתי משחק שלהם או שכל אחד פותח Host משל עצמו? אפילו ב-PES6 לא ידעתי מה באמת קורה שם מאחורי הכותרת "Network".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיחקתי PES6 :silly:

וגם לא הבנתי מה בדיוק אמרת, כיצד עושים זאת? [אגב, אין לי 2 שלטים]

1. אתה נכנס לתיקייה שבה התקנת את המשחק שהיא בדרך כלל: C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2008

2. לפתוח את הקובץ settings.exe שהוא קובץ ההגדרות של המשחק.

3. ואז לוחץ על Controller:

64167071ii9.png

4. אם אתה תשתמש ב-Controller מספר 1 אז הוא יחליף את השימוש במקלדת, זאת אומרת שאם אח שלך משחק במקלדת ואתה ב-Controller אז אתם תשלטו על אותה קבוצה. לעומת זאת אם תבחר ב-Controller מספר 2 אז אח שלך יהיה על המקלדת וישחק נגדך כאשר אתה משחק ב-Controller. במצב שיש לך 2 Controllers כמוני אז אתה בוחר את Controller 1 שישתמש בג'וסטיק שלך. ואת Controller 2 שישתמש בג'וסטיק השני. ככה יוצא שמי שמשחק ב-Controller 1 הוא זה שמשחק משחק בית לעומת Controller 2 שמשחק משחק חוץ כשחקן שני.

הנה לך אנימציה שעשיתי להראות איך לעשות את זה:

90688131ls8.gif

תהנה.[br]פורסם בתאריך: 24.10.2007 בשעה 23:54:25

lolk2 אתה צודק במידה כלשהי. זה נכון שהשוק הוא השוק של העותקים הלא מקוריים אבל אל תשכח שגם בפיפא אין אפשרות לשחק Online אפשר רק דרך DirectIP שזה לא ההיתרון הגדול של לשחק ברשת. אי אפשר לעשות טורניר.

SyndromE, למה פיפא נותן לך ניסיון במשחק Online? רק אפשרת לעשות Direct IP ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מסכים עם לירן.

מה שאמרת מקודם נשמע ממש כמו ירידה, אני בתור אחד שמשחק משחקי כדורגל CASUAL - לא רציני - די נפגעתי כי אני משחק פיפא. אני לא מגן על המשחק או מעריץ אותו, אבל איך שדיברת, כאילו מה שאני משחק בו הוא לעילגים, כאילו עכשיו שיחקתי בארגז חול עם תינוקות מתוך הנאה. אותי לא רימו, אני לא מטומטם והמשחק לא מזעזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...