Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Pro Evolution Soccer 2008 - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כמה טיפים למשחק.

בשביל לשלוט במגרש ולשחק התקפי שחקו במערך הבא.

4-5-1 סגנון c-3 מה שאומר 4 בהגנה 3 קשרים באמצע ועוד 2 קיצוניים.

לאחר מכן כנסו לקטגוריית סטפליי סיטינגס ושם בחלק האחרון תלחצו ושם שימו שקטגורית attack את 2 הקיצוניים והחלוץ, למעשה יהיו לכם 2 קיצוניים שאי אפשר יהיה לעצור וחלוץ מצויין, פירקתי עכשיו את סבילה ברמה top player 5-1

שחקן רק דרך האגפים רצוי עם שחקנים מאוד מהירים ככה אתם מגיעים לשער בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מדהים ללא ספק גרפיקה פשוט מדהימה..

כמה בעיות שהפריעו לי

- הזמן שלוקח מקבלת הפס עד והתחלת ריצה קצת ארוך לטעמי הם מקבלים פס וכאילו "מסתבכים" עם הרגלים ואז שהם מתחילים לרוץ כבר חוטפים

ואני לא מדבר על שחקנים פשוטים אני מדבר על הטובים ביותר..

- השליחות בכלל בפרט של המגנים לא משהו משהו בPES6 השליחות הרבה יותר טובות ומדויקות בכלל השליחות של המגנים ב2008 או עקומות או שהם עושים חזק מידי והמחשב מגיע לפני..

- הצלילות לטעמי לא משהו למרות שזה ראליסטי ודבר מאוד הגיוני לדעתי צריך שיהיה אופציה לבטל צלילות למי שרוצה זה יכול להרוס משחקים סתם

- דבר אחד ממש ממש טוב שהם תיקנו שכבר אי אפשר לעשות WWF על המגרש ב6 היה אפשר להכנס אחד בשני לדחוף להתנגש חופשי ולא מקבלים כלום כאן סידרו את זה

עדיין משחק רמה לא רואה את פיפא ממטר גם אהבתי שיש את נבחרת זה ממש נחמד

עדכון: לא יודע מה קרה הפסים פה והשליחות על הפנים אני משחק עם נבחרת ברזיל ואלה פסים עקומים בעוצמה לא תואמת למי שאמור להגיע בדמו הפסים דווקא היו ממש טובים חלקים ולמקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avi1990 - בנוגע לטקטיקה זה דבר מאוד אישי ומשתנה משחקן לשחקן.

למשל אני אוהב לשחק מסירות קצרות ואז למצוא דרך בכדור לשטח לאחד משחקני הכנף שעושים ריצות קדימה, יש לי חבר שכמעט ולא נוגע בכדור אלא בונה רק על מתפרצות עם שחקני התקפה מאוד מהירים, זה גם תלוי מה החלק היותר חזק של השחקן - בהגנה או בהתקפה.

Black Hawk - אין ספק, סוף סוף גרפיקת next gen.

מערכת המסירות שונתה, לטוב ולרע וזה אומר שצריך ללמוד אותה מחדש כך שאני לא יכול להחוות דיעה נחרצת אבל היא נראית לי סבירה מאוד בינתיץ

אתה מתלונן על השליחות ודווקא לי אין שום בעיה עם הכדורים האלה, שליחה בגובה מגיעה בדרך כלל בצורה מושלמת לשחקן שמבצע Forward Run ואני קולט אותו ברדאר כך שזה מוזר לי שאתה מתלונן על זה, אבל מי יודע...

נושא הצלילות, לפני יציאת המשחק כאשר רק הכריזו שאפשרות זו תהיה קיימת ממש התרעמתי על כך וטענתי שאסור לכלול אקט שהוא פשוט לא הוגן ויכול להיות הרסני מאוד מבחינת שחקנים רבים.

עכשיו כאשר יש בידי את המשחק אז קצת התמתנתי, אמנם אני עדין חושב שצריכה היתה להיות אפשרות לכבות את הצלילות, מה גם שלא היה קורה דבר אם אופציה זו לא היתה כלולה אבל כאשר אני רואה שממש קשה לקבל ככה פנדלים(אני הצלחתי 1 מאיזה 10 נסיונות ברחבה) אז אפשרות זו הופכת להיות די זניחה במשחק.

נבחרת זה בהחלט נחמד אך לא קריטי, ובנוגע לפיפ"א, גם כאשר EA ממש משפרת את המשחק שלה והוא מראה ניצוצות של קרבה לPES אז באה קונאמי וטורפת את הקלפים מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד המשחקים, גרפיקה מעולה, משחקיות מצויינת.

אין לי פשוט מילים וד"א הכי כייף לשחק עם הגיימפאד של הXBOX360 :)

אני מת כבר שיצאו פאצ'ים לרזולציה שתיהיה תמיכה ב1680X1050 ופאץ' לסידור ההרכבים, תלבושות וסמלים של הליגה האנגלית.

נבחרת ללא ספק הקבוצה הכי גרועה בתולדות הפרו לדורותיו אי אפשר לעבור איתם את האמצע(top player)

מצטער להגיד לך, יש מצב אתה שחקן גרוע, אני עם מול טורכיה שהם טופ פלייר ניצחנו 3-2, אולי הם גרועים אבל אפשרי בערך בערך לשחק איתם חח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל גרועה אבל עדין אפשר להסתדר איתה אם משחקים נכון, מה גם שבניון במשחק שחקן מאוד טוב וטכני ואפשר לעשות איתו דברים יפים.

נראה לי הקבוצה הגרועה בתולדות הפרו היא סעודיה אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה רק אני אבל אני לא מבחין בשום שיפור בגרפיקה לעומת פרו 5 או 6......הכל נראה אותו דבר.... האמת קצת התאכזבתי.אני תמיד אהבתי את פרו יותר מפיפא אבל אני חייב להודות שהשנה פיפא 2008 ממש השתפר וממש כייפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק, פיפא נראה יותר טוב אבל ההבדלים הם כבר לא שמים וארץ כמו פעם אלא ממש מינוריים.

בן, אצלי ב-360 יש שיפור גדול בגרפיקה מפרו 6 לנוכחי, הישן היה פשוט משחק מסורס ולא גמור(לפחות ב-360) ואילו החדש מראה גרפיקה ממש טובה אף על פי שזה בכלל לא העיקר כאן, מה גם שהאנימציות שופרו פלאים ונוספו המון חדשות.

פיפא אמנם השתפר אין ספק בכך אך אני עדין יכול לומר בלב שלם שהפרו עדיף עליו בכמה מידות לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לצלילות.........שאתה משחק עם חבר שלך וצולל לו בפנים ומקבל פנדל ורואה אותו מתעצבן ואומר שהוא לא נגע בך זה אחד הדברים וזה חלק מהמשחק לטוב ולרע ודרך אגב השחקן הכי טוב לזה זה בלי ספק אינזגי ממילאן הוא מומחה בלסחוט פנדלים סתם שתדעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה משחק עם חבר שלך וצולל לו בפנים והוא מתעצבן נחמד מאוד.

זה שאתה מפסיד טורניר על אלף שקל בגלל זה אני יכול לומר שקצת פחות נחמד, אני בטוח שיהיו דרכים די בטוחות לסחוט פנדלים כאלו ואנשים ינצלו את זה במשחקי שלא נדבר על טורנירים גדולים עם הרבה כסף ומשתתפים.

כמו שאמרתי קודם, זה יכול להיות נחמד אבל חייבת להיות אופציה לכבות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד המשחקים, גרפיקה מעולה, משחקיות מצויינת.

אין לי פשוט מילים וד"א הכי כייף לשחק עם הגיימפאד של הXBOX360 :)

אני מת כבר שיצאו פאצ'ים לרזולציה שתיהיה תמיכה ב1680X1050 ופאץ' לסידור ההרכבים, תלבושות וסמלים של הליגה האנגלית.

מצטער להגיד לך, יש מצב אתה שחקן גרוע, אני עם מול טורכיה שהם טופ פלייר ניצחנו 3-2, אולי הם גרועים אבל אפשרי בערך בערך לשחק איתם חח...

שיחקתי עם איטליה מול גרמניה בטופ ניצחתי 3-1 אחרי זה עם מול גרמניה ופשוט לא הצלחתי לעבור את החצי. הסגנון שלי הוא פחות מסירות יותר פריצות וזאת אולי הבעיה שאתה משחק עם שחקנים כל כך איטיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג

בקשר לצלילות.........שאתה משחק עם חבר שלך וצולל לו בפנים ומקבל פנדל ורואה אותו מתעצבן ואומר שהוא לא נגע בך זה אחד הדברים וזה חלק מהמשחק לטוב ולרע ודרך אגב השחקן הכי טוב לזה זה בלי ספק אינזגי ממילאן הוא מומחה בלסחוט פנדלים סתם שתדעו

מה זה "צלילות" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאנחנו אומרים צלילות אנחנו בעצם מתכוונים להתחזויות.

בגרסא החדשה של המשחק יש צירוף כפתורים שגורם לשחקן ליפול לרצפה כאילו נעשתה עליו עבירה, כל זאת במטרה לסחוט עבירות וגם כמובן בעיטות פנדל.

אמנם לא קל לעבוד על השופט אבל זה בהחלט אפשרי, אני למשל מצליח להוציא פנדל כל איזה 8 נסיונות ובטח אם אני אעבוד על זה האחוזים יהיו גבוהים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...