mp3 איך אתם יכולים להקשיב לדבר הזה בכלל?! - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

mp3 איך אתם יכולים להקשיב לדבר הזה בכלל?!

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אנטולי,

יש לי כמה סרטים חדשים יחסית על . אם יש משהו שספציפית מעניין אותך שלח לי ה"פ :)

מעניין שהמסקנות שלך לגבי הקבצים דומות משלי, חוץ מעניין הבמה שזהה לחלוטין אצלי בכל הקבצים.

עריכה:

ד"א, בשביל סרט תתארגן להיות פה עד אחרי החשיכה.

אין לי דרך להחשיך את הבית, אז רק אחרי החשיכה אפשר לראות משהו בצורה נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי, בתור אחד שיש לו מערכת סטריאו שניתן בקלות להבחין בה בהבדלים בין FLAC לMP3 אני לא מסכים אם הקיצוניות שלך.

אמנם אין לי ויכוח עם עצם העובדה שFLAC במהותו איכותו יותר, הצליל נקי ופתוח יותר, אבל גם בMP3, עם VBR ל320 שעשו לו RIP כמו שצריך שומעים בכלל לא רע

יש לי אוסף דיי נרחב של אלבומי מטאל, רוק ושאר תת-קטגוריות של הסגנון, חלק בFLAC וחלק בMP3 ואני חיי טוב עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ו, שוב אתה עושה מה שחלק פה כבר עשו ומוציא את דבריי מהקשרם. לא באתי להגיד ש- מת. באתי להגיד שלדעתי זה פשוט שטות להשקיע בציוד איכותי ובקבצים חרא. אז כמו שאתה רואה, הכוונה היא לאנשים שיש להם מערכות מתאימות.

ראול, מבחינתי אפשר להישאר גם עד הלילה, זה הכל תלוי בך :) (אם ככה, אולי איזה על-האש קטן?:D).

תנסה לשמוע באותה צורה AAC+V2 בקצב דגימה של 48KBPS מעניין אותי לשמוע מה אתה חושב עליו

מזה הפורמט אסון הזה?! קידדתי את הקובץ לפורמט הזה, באתי להפעיל הווינאמפ לא מזהה אותו. הורדתי את ה-in_aac.dll, לא עובד עדיין. הורדתי כמה תוכנות שאמורות להפעיל, גם לא עובד. יש מצב תביא לי לינק במפענח שאתה עובד איתו? הורדתי רק מקודד שעובד, המפענח למשהו עושה בעיות. כנראה בגלל שבחרתי ב-force HE+V2.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה הפורמט אסון הזה?! קידדתי את הקובץ לפורמט הזה, באתי להפעיל הווינאמפ לא מזהה אותו. הורדתי את ה-in_aac.dll, לא עובד עדיין. הורדתי כמה תוכנות שאמורות להפעיל, גם לא עובד. יש מצב תביא לי לינק במפענח שאתה עובד איתו? הורדתי רק מקודד שעובד, המפענח למשהו עושה בעיות. כנראה בגלל שבחרתי ב-force HE+V2.

Anatoli.

אצלי זה עובד בווינאמפ ,אבל אני לא משתמש בו ,הוא די זוועתי.

אני משתמש בו רק בפאלפון כדי לחסוך מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי,

מחר חג - אין מאיפה לקנות בשר. :nixweiss:

יש לי קצת חזה עוף במקפיא וקצת אוכל ששנוררתי אתמול מההורים שלי. :)

אם זיכרוני אינו מטעני יש לי 2 חתיכות אנטריקוט של כ-300-400 גרם האחת :) צריך רק לוודא לפני כן.

ובשביל שגיא או בוב ספוג לא יציקו לי על ספאם, נמשיך את זה בטלפון ;D

אצלי זה עובד בווינאמפ ,אבל אני לא משתמש בו ,הוא די זוועתי.

אני משתמש בו רק בפאלפון כדי לחסוך מקום.

אצלי לא עולה בווינאמפ (אני משתמש ב-2.9 לא ב-5).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה עם FLAC,שאם אתה לא קונה את הדיסק אז אין איפה למצוא את זה.

תתפלא אבל יש.

תנסה את הגרסה החדשה של FFDSHOW

או את זה:

http://www.free-codecs.com/download/AAC_aacPlus_Player_Plugin.htm

יש לי FFD, אבל הוא מוגדר אצלי בשביל מעט מאוד דברים והאודיו שלו מבוטל אצלי כי הוא בעייתי בסטרימינג של DTS דיגיטלי בקבצי HD מסוימים.

אני אבדוק את התוכנה השנייה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מדיי כבד, לא יודע לעבוד כמו שצריך עם ASIO, ואני אוהב את 2.9.

בכל מקרה, התוכנה הזאת לא עובדת גם כן. אני אחרי זה אחבר את המחשב השני ואשמע (או שפשוט יעביר חזרה ל-WAV וזהו חחח).

בינתיים עשיתי מחקר קטן על הפורמט הזה, הרעיון מאחוריו זה להוריד המון מידע שהוא כביכול "לא רלוונטי" אז סביר להניח שזה לא יישמע טוב מדיי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שMP3 מסיר חלקים מהחומר הנשמע - כיוון שזה בדיוק מה שהוא תוכנן לעשות.

השאלה היא, אנטולי - האם תדע לזהות איזה קובץ מקודד בפורמט שאתה טוען שהוא עליון לMP3?

אז לאחר המבחן העיוור החביב שעשית לעצמך, מה דעתך לעלות לשלב הבא?

בחר לך איש, או אישה, שינגנו לך את אותו השיר מקודד בפורמטים השונים, על הציוד שלך.

כיוון שאתה משוכנע שהפורמטים העליונים נשמעים טוב יותר, סביר להניח שתדע בבירור איזה קובץ נוגן מתי.

אגב, אני בהחלט מסכים שMP3 נשמע פחות טוב מהמקור (WAV או LOSSLESS), אבל אם לא תשב בחדר שקט שקט, מנותק מהעולם, עם ציוד איכותי ככל הניתן, לא תרגיש בהבדל.

רוב האנשים שיש להם 50K דולר לשפוך על חדר מטופל וציוד כל כך איכותי - הם לא אני ואתה.

במילים אחרות, במצבים בעולם האמיתי, ביום יום, זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...