mp3 איך אתם יכולים להקשיב לדבר הזה בכלל?! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

mp3 איך אתם יכולים להקשיב לדבר הזה בכלל?!

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 156
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

1.

ולהגיד ש-wma עדיף על ..... זה פשוט לא נכון

WMA פי 10 יותר טוב מ- באותו קצב דגימה, תבדוק לבד ותשמע.

2. אל תוציאו את דבריי מהקשרם. ראיתם איפשהו שרשמתי שאנשים עם מערכות זולות צריכים להשתמש ב-FLAC?! לא. רשמתי שאני לא מבין למה אודיופילים כביכול שמוציאים סכומים כסף לא נורמאלים על ציוד משתמשים בפורמט כל כך גרוע שמוריד להם את הביצועים ב-50% כמו כלום. זה פורמט ישן, לא מעודכן, והוא חרא מבחינת איכות סאונד. כן, חרא. ביחס לפורמטים מודרניים הוא נשמע איום ונורא. כן, עם מערכת 2.1 של 1000 שקל לא תשמעו הבדל בינו לבין FLAC. שימו אוזניות נורמאליות או רמקולים מדפיים סבירים ותראו איך ה- נחנק מהר מאוד. אני בכלל לא דיברתי על ה-K1000, אני מדבר על המערכת סטריאו שלי (רמקולים) שאיתה להקשיב ל-mp3 בלתי אפשרי פשוט, בלי צחוק אני לא מסוגל לשמוע שיר עד הסוף בלי לכבות את המגבר פשוט. ד"א, אותו הדבר גם ב-MS1.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם יש שיר שהוא ב ואתה רוצה לשמוע אותו בצורה איכותית..

איך אתה יכול לעשות זאת?? מה עכשיו תתחיל לשנות כל קטע ולהמיר אותו או לחפש אותו בסיומת שאתה רוצה/ יותר איכותית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להמיר אי אפשר, זה רק יעשה יותר רע.

מה שלא יהיה, את רוב הקטעים אפשר למצוא בפורמטים טובים יותר מאשר , וזה לא בהכרח אומר FLAC.

לא רק זה. כמו שאמרתי, אני מדבר על אנשים שיש להם ציוד איכותי בעיקר (ופה אני לא מדבר ספציפית על אף אחד בפורום הזה אלא על מאות אלפי אנשים בעולם), אם מוציאים 10000 שקל על ציוד ולעיתים יותר. למהשלא במקרים בהם יש משהו מאוד מיוחד שאין להם בפורמט איכותי לא להוציא כמה שקלים על אלבומים טובים? בימינו אפשר גם לקנות אלבומים ברשת במחירים הגיוניים.

אני לא בא חס וחלילה ונכנס לאנשים לכיס ואומר מה לעשות עם הכסף. אבל להשקיע בציוד טוב עם קבצים בפורמט גרוע זה כמו לקחת םורשה טורבו ולשים לה במקום אוקטן 98 (שיש איתו ביצועים גבוהים יותר מאשר ה-95 נטול עופרת מן הסתם) ובמקום זה לשים שם איזה מיץ תפוחים. ברור לכולם שהאוטו לא יהיה אוטו ספורטיבי במיוחד :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא באתי לבקש עזרה, אין פה שאלות של תשובה אחת בלבד. זה דיון בנושא מאוד חשוב לכל מי שמתעניין בתחום של אודיו. מעבר לזה, יש פה בפורום אנשים שיש להם ציוד איכותי, ואני בטוח שלפחות חלק מהם שומרים את המוזיקה בפורמט הזה שהוא נחות מהשאר משמעותית, מעבר לזה שזה אולי יפתח להם את העיניים (או למעשה, את האוזניים) אולי זה גם יתרום לדיון. בינתיים אני רואה שדיון הזה דווקא הולך טוב וזה נושא שמעניין לא מעט אנשים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הבדלים בדחיסה (8 זה הכי דחוס) לא משנה הרבה מבחינתך עם מחשב. לנגנים זה עדיף קטן יותר כי זה חוסך מקום, מצד שני זה לוקח יותר בגלל עיבוד רב יותר. איכות זהה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קישור אחד שמספר הכל על FLAC, אם אני זוכר נכון מה ששרת החינוך שלנו אמרה, קוראים לו גוגול, לא? :D

תחפש בגוגל, יש אתר שלם ל-FLAC שמאגד בתוכו המון מידע וקישורים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...